Ilona Sedláčková, praktický lékař Praha

Měření krevní srážlivosti +8 Více

Návrh na lázeňskou péči

Očkování

Úsudek o zdravotním stavu

V případě, že Vám nevyhovují nabízené termíny v online kalendáři návštěv, je možnost se telefonicky domluvit na jiném termínu. Ordinace praktického...

• Rýma
  • Angína / bolest v krku

• praktické lékařství pro děti a dorost

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

bezvadný. Příště přijdu znovu. Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné. Přeju hezkou dovolenou. Fajn.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Velká spokojenost. Rychlé objednání termínu. Objednani terminu online. Snaha pomoc. Krásná ordinace.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

K paní doktorce jsme se zaregistrovali, po pár měsících onemocněli, přišli v hodinách určených pro nemocné označené "bez objednání" a byli jsme sestrou nevybíravě vyhozeni, po 40 min čekání, ať se objednáme na zítra ráno. S 38 teplotou, bolesti krku a rýmou super. Znovu jsme tedy šli druhý den, doktorka se podívala na jednoho z nás, určila diagnózu oběma a poslala domů. Druhý zážitek byl, když jsem těhotná šla na EKG. V době koronaviru samozřejmě objednana, čekárna tedy prázdná, v ordinaci nikdo a já v 7 měsíci čekala 25 min. Proč nevím. Třetí zážitek jsou 2 neschopenkyz různého období, jedna vyplněna špatně a stornována bez náhrady, naštěstí zaměstnavatel přimhouřil oko, druhá nevyplněná vůbec a při zpětném zažádání jsme byli posláni na OSSZ, ať si to vyřídíme sami. Přístup doktorky a neochota a arogance sestry, příšerné.

Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním.

Umístění: Ordinace Sedláčková preventivní prohlídky

Doktor je k cizincům velmi zdvořilý. Pomáhá cizincům, kteří špatně mluví česky. Doktor mi to dobře vysvětlil a napsal mi zdravotní dokumentaci, kterou jsem potřeboval. Děkuji moc!

Umístění: Ordinace Sedláčková celkové vyšetření

Paní doktorka je profesionál. Korektní a vstřícná. Dobrý praktický lékař je stejně důležitý, jako dobrý lékař specialista. Dobře si vybrala i sestru. Hezká ordinace, příjemné prostředí. Možnost objednat se dopředu na internetu. Rozhodně doporučuji.

O
Umístění: Ordinace Sedláčková běžnou léčebnou péči

Děkuji paní doktorce za profesionální přístup a účinnou léčbu! Vždy spokojenost, rychlé řešení problémů.

Umístění: Ordinace Sedláčková preventivní prohlídky

Pani doktorka i sestricka velmi profesionalni, ale pritom vstricne a lidske. Vsechno probehlo nacas.

Umístění: Ordinace Sedláčková úsudek o zdravotním stavu

S pani doktorkou nemam vubec pozitivni zkusenosti. A to jsem k ni nesla jako nemocna, ale jen na pracovni prohlidku. Jedine co pani doktorka udelala, ze mi zmerila tlak a na zaklade meho tlaku mi sdelila, ze je videt, ze jsem odpocinuta. Nejvice casu pani doktorce trvalo vyplneni papiru. Takhle se vydelavaji penize. Proste se jen spokojila s mym vyroke, ze se citim zdrava.

A to nemluvim o tom, ze v soucasne dobe nepouziva zadne ochranne pomucky.

MUDr. Ilona Sedláčková

I v této nelehké době jsme se snažili vyhovět klientům s provedením pracovně lékařských prohlídek. Postupujeme vždy posle zákona o PLP podle kategorie pracovního zařazení .Myslím,že nikomu nepřísluší hodnotit výdělek,když nezná problematiku.
Ochranné zdravotní pomůcky používáme. Kromě základních. máme i bezkontaktně s kůží měřící tlakoměr výměnné membrány do fonendoskopu.

Umístění: Ordinace Sedláčková

Skvělý přístup jak paní doktorky, tak sestřičky. Moc příjemná návštěva a ochota. Jsem velice spokojená. Děkuji moc

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám lehce bolestivé a zvětšené uzliny na krku, nicméně teplotu nemám ani mě nebolí v krku. Myslíte si, že může jít o něco vážného, třeba mononukleozu? Děkuji Vám

DOBRÝ DEN,NEDÁ SE TO JEDNOZNAČNĚ ŘÍCI,MĚL BYSTE NAVŠTÍVIT LÉKAŘE

Dobrý deň,
hľadám si praktického lekára, pracujem v ČR a som aj registrovaná vo VzP v ČR. Chcem sa spýtať či by bolo možné sa k Vám zaregistrovať (stretla som sa s problémom u viacerých lekárov, i keď si platím povinné české z.p.). Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den
všechny informace jsou na naších webových stránkách

• Rýma
  • Angína / bolest v krku