Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Prague 6, Praha
Ordinace Sedláčková (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
233 31.....

Očkování

Preventivní prohlídky

Celkové vyšetření +8 Více

Vyšetření moči

Vyšetření krve

Úsudek o zdravotním stavu

V případě, že Vám nevyhovují nabízené termíny v online kalendáři návštěv, je možnost se telefonicky domluvit na jiném termínu. Ordinace praktického...

• rýma
  • angína / bolest v krku

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Sedláčková Vyšetření

Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně spokojený. To mluví za vše. Paní doktorka byla doporučena, a tak i já doporučuji. Vzala si mě se setrou do péče i přes to, že jsem přijel ze zahraničí jako ,,cizí,, a na chodbě bylo dost stálých pacientů. Přístup, rychlost, organizovanost - ukázkové.

Umístění: Ordinace Sedláčková bolest v krku

Dobrý den. Objednání na čas, příjemná paní doktorka, příjemná komunikace, vyslechnutí pacienta, daná léčba. Velice chválím a doporučuji ostatním.

Umístění: Ordinace Sedláčková

Velmi vstřícná a příjemná paní doktorka i sestřička, hezké prostory, online objednání. Velmi doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

Paní doktorka je velice příjemná, trpělivá a já osobně jsem velice spokojený. Mohu ji jedině doporučit.

MUDr.Sedláčková-velmi milá,vstřícná,umí vždy poradit, na pacientech jí záleží .
Společně se zdrav.sestřičkou tvoří profes. tým :-)
Po dlouhé době jsem opět spokojená s ošetřující lékařkou a nemám pocit, že obtěžuji

Tady není co vytknout,hezké prostředí,dobrá komunikace,vše běží jak má bez dlouhého čekání..s naprostou profesionalitou a lidskostí:)

Jedním slovem paráda, vřele doporučuji, ochota, vlídnost, profesionalita, vše na vysoké úrovni.Těším se na další návštěvu.

Já také jenom doporučuji a hlavně sestřička je moc milá. Vyšetření probíhá v příjemném prostředí. :-)

F

Všechno bylo super, sjednaný čas, přístup k pacientovi, ochota, no prostě pohoda. Jsme velmi rádi, že jsme si tuto lékařku vybrali.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem velmi spokojen,neměl jsem žádný problém.Sestra i lékařka mají profesionální přístup.Rád se tam budu vracet.

Očkování

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Sedláčková Vyšetření

Umístění: Ordinace Sedláčková bolest v krku

Umístění: Ordinace Sedláčková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Sedláčková Běžný termín

MUDr.Sedláčková-velmi milá,vstřícná,umí vždy poradit, na pacientech jí záleží .
Společně se zdrav.sestřičkou tvoří profes. tým :-)

F

Návštěva z ZnamyLekar.cz

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám lehce bolestivé a zvětšené uzliny na krku, nicméně teplotu nemám ani mě nebolí v krku. Myslíte si, že může jít o něco vážného, třeba mononukleozu? Děkuji Vám

DOBRÝ DEN,NEDÁ SE TO JEDNOZNAČNĚ ŘÍCI,MĚL BYSTE NAVŠTÍVIT LÉKAŘE

MUDr. Ilona Sedláčková

• Dobrý deň,
    hľadám si praktického lekára, pracujem v ČR a som aj registrovaná vo VzP v ČR. Chcem sa spýtať či by bolo možné sa k Vám zaregistrovať (stretla som sa s problémom u viacerých lekárov, i keď si platím povinné české z.p.). Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den
    všechny informace jsou na naších webových stránkách

MUDr. Ilona Sedláčková

• rýma
  • angína / bolest v krku

• praktické lékařství pro děti a dorost

Fotografie

Znalost jazyků