Očkování Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Хороший специалист и человек! Приятна в общении, хорошо все объясняет и отвечает на все вопросы. Умеет найти индивидуальный подход :) побольше бы таких врачей! Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší paní doktorka, jakou jsme kdy pro děti měli. Je velmi milá, vše vysvětlí, nic nezanedbá. Nedáme na ni dopustit. Otevřená i alternativní medicíně, poradí i po telefonu, bez problémů se do ordinace dovoláte. Více

Kodaňská 436/17, Praha Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

• Gynekolog

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

• „U pani doktorky jsem byl spokojen, jedine negativum bylo to, ze mi nebyla schopna (nebo jeji sestra) preposlat udaje pri registraci k jinemu lekari. Ale co se lecby i pristupu tyce jsem nikdy nemel problem. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji L.Rajzíková Více

Žukovského 887/4, Praha Mapa

Pediatrie

• Plicní lékař, Pediatr

„Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Ke Kurtům 383, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

150 Kč

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat.. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

• Praktický lékař

„Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji. Více

Koněvova 2427/205, Praha Mapa

smartMED - všeobecné praktické lékařství

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit. Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti

• „je mi 59 let byl jsem asi u 5 obvodnich lekaru a konecne pred 4 rokama jsem nasel lekare pana doktora macharacka Davida a Pana doktora macharacka jeho otce nenasel jsem lepsi lekare i jako cloveka ktery me vzdy pomohl moc vam obema dekuju a preju vam jen to nejlepsi Jan a Iveta Více

Velenická 147/23, Praha Mapa

GM ordinace s.r.o.

• Praktický lékař

„Mladý pan doktor, velice pečlivý a profesionální... Nic nepodcení a léčba byla vždy nasazena a zacílena naprosto adekvátně. Velmi doporučuji! Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

MUDr. Zdeněk Houška

• Psychoterapeut, Praktický lé… kař Více

„Paní doktorka je mimořádně empatická, pečlivá a profesionální. Byla jsem u ní již dvakrát s různými zdravotními problémy. Po konzultaci jsem odcházela klidnější. Všechno mi vysvětlila, měla jsem pocit opravdového lidského zájmu. Poslala mě na několik vyšetření, akceptovala i mé zkušenosti s alternativními přístupy k léčbě, podpořila mě v hledání takového způsobu léčby, který mi vyhovoval. Mám k ní plnou důvěru. Více

Boloňská 312, Praha Mapa

Ordinace praktické lékařky