Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Revolut

+420775136334

• praktické lékařství pro děti a dorost
  • laboratoř patologie
  • všeobecný praktický lékař
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 500 kč

Ostatní služby

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora vřele doporučuji. Je pečlivý, starostlivý, plně se věnuje pacientovi.Každý zdravotní problém se snaží vyřešit. V dnešní době tak staroslivého a pečlivého lékaře velice těžko hledáte.V dnešní době bych si přála, aby bylo takových lékařů více.
Pouze doporučení pro některé pacienty:"nezneužívejte dobroty pana lékaře!!!!!!"

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Kistečko=pan Doktor,se zdravým smyslem pro humor, nic zbytečně nedramatizuje,velmi odborně posuzuje a léčí,jeden z mála, který důrazně dbá na preventivní prohlídky. Mám k němu velikou důvěru a věřím, že díky němu, jsem na tom se svým zdravím tak výborně. Díky pane doktore, ať jste pořád takový a i Vám hodně zdraví

Umístění: jiné místo Jiný

S osobním přístupem pana doktora Kistečko jsem velmi spokojená.Působí na mě klidným dojmem,dovede odborně poradit.Při zdravotních prohlídkách je svědomitý,pečlivý,nechce nic zanedbat.Mohu služby pana doktora všem jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Pn doktor Kistečko je jeden z nejlepších lékařů se kterými jsem se setkala, je příjemný k pacientům, vždy mi vyhověl a dobřeporadil či určil správnou diagnozu, navíc má vždy v záloze nějaký dobrý vtip. Navíc má moc příjemnou sestřičku...Více takových lékařů.

Názor přidán dne 31.05.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: jiné místo Jiný

Vynikající pan doktor, svědomitý, zodpovědný, pečlivý, vzdělaný, u něj jsme v dobrých rukou. Už nejsem nejmladší a tento lékař je nejspolehlivější, kterého jsem kdy potkala. Mám štěstí, že jsem se dostala mezi jeho pacienty.

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi jezdím od 2020,vždy mi pomohl s jakýmkoliv problémem,s ktrým si nevěděli jiní lékaři.Vždy poradí a vyslechne.Je to lékař s lidským srdcem.Je neustále v obraze a vždy má něco v rukávu :o).Velice doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem byla poprvé u p.doktora Kistečko, sice fronta, ale tak dobre jsem se u doktora snad nikdy necítila. Pohodová atmosféra, přátelské jednání, kvalitní humor, krásné prostředí a profesionalita. Člověka to opravdu pohladí. Díky!!!!!!!

Umístění: jiné místo Jiný

Musím uznat, že tak dobrého lékaře jsem měla jen v dětství. Vůbec jsem se ho nechtěla vzdát a když se tak stalo a přešla jsem k p.Kistečko, jako by se nic nezměnilo.. Jeho přístup mi připadá naprosto profesionální a zatím jsem nezažila den, kdy by mi "ukázal záda" ba naopak mu stačil jen pohled a krátký výslech... hned věděl kam mě poslat :-),budu žádat o zvýšení kladnýho hodnocení na třeba ultra super nejlepší.... :-D a to tam dám..

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole celkové vyšetření

Jsem neskutečně ráda za pana doktora...vždy mu můžu popsat, co mě trápí a nemusím mít pocit, že jej obtěžuji, právě naopak. Nepředepisuje zbytečně léky, pokud opravdu nejsou třeba...Jen díky němu se přišlo na rakovinu u tchána, když pan doktor zastupoval...je opravdu nejlepší...

+420775136334

• praktické lékařství pro děti a dorost