Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Revolut

+420775136334

• praktické lékařství pro děti a dorost
  • laboratoř patologie
  • všeobecný praktický lékař
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 500 kč

Ostatní služby

Umístění: jiné místo Jiný

Já tedy můžu pana doktora Kistečko jedině doporučit. Má zkušenost je taková, že je strašně pečlivý, otevřený všemu, nic nezanedbá, do ničeho nenutí, všechno vysvětlí, razí pravidlo důvěřuj ale prověřuj a za to na něj nedám dopustit. O očkování se mnou otevřeně debatoval, do ničeho mě netlačil, řekl mi svůj názor a co všechno ví a rozhodnutí nechal zcela na mě. Je hodně citlivý, upřímný, nepředepisuje hned antibiotika ale zkouší nejdřív mírnější varianty. Já jsem ale za tu jeho péči strašně ráda. Na vše se můžu zeptat a vše mu můžu říct. První návštěva nám trvala přibližně hodinu, poptal se na všechno,prohlídnul .Prostě žádný stres. Nikam nespěchal a nepřišla jsem si u něj nikdy jako houska na krámě. Další návštěvy nám už většinou zabraly jen 10–15 minut. Je velmi lidský aví Prostě já si lepšího doktora nedovedu představit.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor neuvěřitelně "lidský" a zároveň profesionální. Je to vskutku vzácný úkaz, který se vyskytuje v našich lékařských zařízeních jen vzácně a měli bychom si jej hýčkat.

Umístění: jiné místo Jiný

Chtěl bych alespoň tímto způsobem poděkovat.Přesto,že je čeština krásný a bohatý jazyk,nedokážu najít slova,kterými bych mu mohl poděkovat.To,že dnes ještě žiji,je jeho zásluha.Dnes je mi 53 let,ale s takovýmto jednáním lékaře a odborníka ve svém oboru,jsem se ještě nesetkal.Klaním se před Vámi pane domtore a ještě jednou mnohokrát děkuji za záchranu života.Přeji Vám i Vašim spolupracovníkům to,co jste dali Vy mně tj.ZDRAVÍ A ŽIVOT.

Umístění: jiné místo Jiný

Před několika dny jsem společně s manželem absolvovala preventivní vyšetření v soukromé ordinaci pana doktora Kistečko.Vybrali jsme si ji na základě recenzí,které hovořily v superlativech, a já mohu říct,že nelhaly.Vstřícnost,profesionalita a lidskost.To jsou tři slova,která nejlépe vystihují mé pocity.Naše díky tedy patří šikovným rukám doktora, milé sestřičce ,ktera měla velkou trpělivost s mými mizernými žílami.Všem,na které toto vyšetření čeká,tuto skvělou ordinaci s profesionálním týmem doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora vřele doporučuji. Je pečlivý, starostlivý, plně se věnuje pacientovi.Každý zdravotní problém se snaží vyřešit. V dnešní době tak staroslivého a pečlivého lékaře velice těžko hledáte.V dnešní době bych si přála, aby bylo takových lékařů více.
Pouze doporučení pro některé pacienty:"nezneužívejte dobroty pana lékaře!!!!!!"

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Kistečko=pan Doktor,se zdravým smyslem pro humor, nic zbytečně nedramatizuje,velmi odborně posuzuje a léčí,jeden z mála, který důrazně dbá na preventivní prohlídky. Mám k němu velikou důvěru a věřím, že díky němu, jsem na tom se svým zdravím tak výborně. Díky pane doktore, ať jste pořád takový a i Vám hodně zdraví

Umístění: jiné místo Jiný

S osobním přístupem pana doktora Kistečko jsem velmi spokojená.Působí na mě klidným dojmem,dovede odborně poradit.Při zdravotních prohlídkách je svědomitý,pečlivý,nechce nic zanedbat.Mohu služby pana doktora všem jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Pn doktor Kistečko je jeden z nejlepších lékařů se kterými jsem se setkala, je příjemný k pacientům, vždy mi vyhověl a dobřeporadil či určil správnou diagnozu, navíc má vždy v záloze nějaký dobrý vtip. Navíc má moc příjemnou sestřičku...Více takových lékařů.

Názor přidán dne 31.05.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: jiné místo Jiný

Vynikající pan doktor, svědomitý, zodpovědný, pečlivý, vzdělaný, u něj jsme v dobrých rukou. Už nejsem nejmladší a tento lékař je nejspolehlivější, kterého jsem kdy potkala. Mám štěstí, že jsem se dostala mezi jeho pacienty.

+420775136334

• praktické lékařství pro děti a dorost