COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Lupáčova 864/18, Praha 3, Praha
MODESTO, moderní stomatologie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
702 06.....

Bělení zubů laserem

Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

Dentální hygiena +16 Více

Digitální detekce kazu

Digitální rentgen

Endodoncie s použítím digitální techniky

Naše LOGO: Každý člověk je jedinečný, Každý zub má právo na život, Každý úsměv dokáže být krásný, Jsme tady pro Vás! Věnuji Vám svůj čas, zna...

• zubní kaz

Veneers CEREC na počkání

Zirkonová korunka

Zubní šperky SKYCE

MODESTO, moderní stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Digitální detekce kazu

Nikdy předtím jsem nebyla u zubařky, která vysvětluje každý krok a ukazuje mi proces léčby pomocí kamery! Bylo to zajímavé :) Paní Morozová pracuje pečlivě a neustále komunikuje s pacientem. Tato doktorka se o své klienty opravdu stará. A to nejen při samotném ošetření v ordinaci, ale také po něm.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Промучалась неделю после удаления 8-ки, не могла попасть снова на прием к доктору, который зуб удалял. На счастье я нашла докторку Морозову, которая согласилась меня принять в тот же день вечером. С помощью камеры зуб был тщательно осмотрен, была обследована и шишка, которая образовалась на челюсти в месте удаления зуба. Так как боль была ужасно сильная и не утихающая, доктор мне назначила антибиотики и сильное обезболивание. Благодаря этому я смогла наконец нормально поспать после недели мучений. Очень сильно благодарна за такую быструю помощь.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Endodoncie s použítím digitální techniky

к Анне мы обратились на карантине и счастливы, что вот так случайно нашли прекрасного внимательного врача. За последние несколько лет я была у 7 стоматологов, и мне и до карантина было сложно найти врачей, которые умеют и хотят лечить детей. Было большой удачей обратиться к Анне, после первого же визита к ней сын сказал "все дети должны ходить к Анне, потому что она очень аккуратно всё делает". Умение Анны установить хороший контакт с ребёнком - для меня огромный плюс, я бы не хотела, чтобы лечение было для него травматичным и потом он бы всю жизнь боялся стоматологов. Другие плюсы тоже немаловажны:

* возможность записаться на ближайшее время, а не через месяц
* прекрасно организованный и оборудованный кабинет
* подробные объяснения на все вопросы о лечении, поддержка Анны и после лечения, ответы на вопросы по what's app. В период лечения старшего сына травму зубов получил и младший ребёнок, Анна оперативно дала совет и по его ситуации
* аккуратное лечение с минимумом неприятных ощущений для пациента

Спасибо, Анна!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Paní doktorka je velmi milá. Vyhledala jsem ji kvůli akutní bolesti zubu. Jako k jediné jsem se mohla objednat hned další den. Při vyšetření mi vše vysvětlila a popsala co bude dělat. Navíc se mi sama ještě večer ozvala a ptala se jestli je vše v pořádku. Mohu jen doporučit a moc ji děkuju!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Pani doktorka byla velice vstricna, peclive vse zkontrolovala, setrne osetrila a poradila. Celkove velmi profesionalni pristup. Po dvou navstevach naprosta spokojenost,muzu doporucit. Ordinace je taky velice hezka a moderni. Dalsi vec ktera mne osobne velmi vyhovovala, je moznost objednat se online.

Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

V pátek mě hrozně začal bolet zub. Tak že jsem začala rychle hledat lékaře (moje zubarka mě nemohla vzít ale vyřešila jsem že ten víkend nepřežiju. Zkuste najít lékaře v pátek ve 16.00, to je prostě nemožné. Na pohotovost jsem jet nechtela), tak že jsem volala Anne a hned večer jsem jela. Bohužel byl to pulpit v zube ohledně kterého jsem navštěvovala 3 různých zubaře a všichni mě přemlouvali že tam nic není (když jsem říkala že mám reakce na hlad a nemůžu jist tou stranou) . Tak museli jsme vyčistit kanály a zub mám mrtvý. Ale musím poděkovat Anne že mě pomohla a udělala všechno maximálně bez bolestí a jsem zvyklá na ten zub, hlavně že teď můžu jist na tu stranu úplně v pořádku a ten zub vypadá hezký (jsem byla bez žádné plomby tak pro mne to byl hrozný nezvyk). Tak že hodně doporučuji, jsem maximálně spokojena a teď budu hodit jen k Anne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Paní doktorka byla velmi milá a vstřícná, její přístup byl profesionální, vše mi podrobně vysvětlila. Na rozdíl od dvou pohotovostí, kde jsem se setkala s neochotou, mě paní doktorka přijala v neděli odpoledne a zachránila mě před další bezesnou nocí.

Paní doktorka mi několikrát velmi pomohla při akutních bolestech a problémech, vždy mě vyšetřila v nejbližší možné době, je profesionální. O své pacienty má zájem, sama se kolikrát ujistila, jak se cítím po zákroku. Vždy se k ní velmi ráda vracím a má mou stoprocentní důvěru. Z lidského hlediska je jedna z nejmilejších a nejtrpělivějších ve svém oboru.

Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Dentální hygiena

Byla jsem nadsena. Podstoupila jsem kompletní zubní hygienu, která byla provedena velmi precizně a zároveň jemně. Osetreni bylo srovnatelne se soukromou zahranicni praxi. Potesil me mily přístup a časová flexibilita.

K paní doktorce jsem se objednal, protože mě začal bolet zub a potřeboval jsem akutní pomoc. Ještě v ten den mě přijala k sobě na vstupní vyšetření, kde jsme rovnou i zahájili léčbu, dokonce mi pani zubařka našla 4. Kanálek u zubu, a právě ten způsoboval potíž, kterou jsme již vyřešili. Kdo chce zodpovědný a bezbolestný přístup, určitě doporučuji navštívit, odteď se již nemusím bát zajít k zubaři :-)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Dobrý den, bohužel žádného stomatologa v Liberci neznám.
    S pozdravem, MDDr. Anna Morozova, zubní ordinace MODESTO,
    Lupáčova 864/18, Praha 3

Dr. Anna Morozova

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, před nedávnem jsem si poprvé zkoušela čistit zuby za pomoci mezizubního kartáčku. Zakoupila jsem si v lékárně sadu mezizubních kartáčku všech velikostí a začala používat ten nejmenší z kartáčků. Třetí den jsem ovšem po zajetí kartáčku mezi zuby vytlačila z mezizubniho prostoru něco velikosti třísky bílo/šedé barvy. Velmi jsem se toho polekala a raději se onu věc nesnažila zcela vytáhnout. Muže se jednat o kus zubu? Když jsem to řekla zubaři, pouze konstatoval, že se nejspíše jednalo o zbytek zubní plomby.

Dobrý den,
    Je potřeba to zkontrolovat pomoci intraorální kamery a rtg snímku. Když se potvrdí, že je to zubní kamen- navštívit profesionální dentální hygienu, v případě, že chybí plomba nebo část zubu - ošetřit vyplní. S pozdravem, MDDr. Anna Morozova

Dr. Anna Morozova

• zubní kaz