Anna Morozova, zubař Praha

Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

Dentální hygiena +16 Více

Digitální detekce kazu

Digitální rentgen

Endodoncie s použítím digitální techniky

Naše LOGO: Každý člověk je jedinečný, Každý zub má právo na život, Každý úsměv dokáže být krásný, Jsme tady pro Vás! Věnuji Vám svůj čas, zna...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Filmy

Znalost jazyků

Němčina, Ukrajinština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 000 kč

MODESTO, moderní stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

За даного лікаря можу написати лише позитивно.
Приємна жінка,яка професійно виконує свою роботу та її любить.
Дуже чисто в ординації та затишно.
Ціна відповідає якості.
Прийняла мене з болем навіть на вихідних(а як всі)
Допомогла,все пояснила...
Лише рекомендую...

Po mnoha návštěvách u paní doktorky můžu s klidným svědomím doporučit všem, kdo hledají odborníka s lidským přístupem.
S takovou ochotou, přijetím a zároveň skvělou péčí se člověk jen tak nesetká.
Oceňuji možnost rychlého objednání a domluvu termínu bez zbytečných průtahů, krásnou a velmi dobře vybavenou ordinaci kousek od tramvaje a čisté a bezpečné prostředí, kde jste sami a nečekáte s cizími lidmi.
Paní doktorka sice nespolupracuje s veřejnými zdravotními pojišťovnami, ale ten pocit, že jste v dobrých rukách a o Váš úsměv je postaráno, je k nezaplacení.
Upřímně doufám, že už nikdy jiného zubaře nebudu muset hledat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

První návštěva, akutní vytržení zubu u dcery o víkendu. Vše dobře vysvětleno. Profesionální služba. Milá paní zubařka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Za mě bohužel zklamání. Paní doktorka měnila čas návštěvy tak třikrát, konečně i když jíž jsem byla na cestě do ordinace. Když jsem se ptala co mám dělat, paní doktorka mi doporučila zajít do Albertu. Ceník je výšší, než na jiných zubních klinikach. Alespoň bych teda očekávala, že lékář bude dodržovát domluvený termín a bude vědět, že jsem objednaná na vstupní prohlídku, ne na dentální hygienu, jak si paní doktorka myslela.

Dr. Anna Morozova

Vážená paní,
mohu se pouze omluvit za nedodržení časového harmonogramu ordinace.
Někdy není možné předem určit, jak dlouho bude léčba v jednotlivých případech trvat.
Vždy se ale snažíme našim pacientům nabídnout nejbližší vhodný volný termín dle jejich přání, včetně víkendů. Jako například ve vašem případě, kdy jste požádala o termín v sobotu.
Pokud jde o ceny, zasíláme pacientům náš celý ceník v potvrzovací zprávě (ten jste také dostala).V léčebném plánu, který s každým pacientem probíráme, jsou vždy nabízeny různé cenové varianty, které se odvíjí od materiálové, technologické a strojové podpory zákroku. Respektujeme právo pacienta na výběr lékaře a ordinace a nikdy nenutíme pacienty k léčbě pouze u nás.
Je mi velmi líto, že se Vás tato situace dotkla. Na časovém managementu ordinace ale neustále pracujeme a snažíme se tyto situace minimalizovat.
S pozdravem, Dr. Anna Morozova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

100% spokojenost. pani doktorka je profesionalni empaticka, rychla, zkusena. ordinace je prijemna a moderne vybavena

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

Doktorka Morozova je vždy usměvavá, empatická, vstřícná a profesionální.
Díky její píli mám ten nejhezčí úsměv =o)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Анна - один из лучших стоматологов, которых я когда либо встречал. На сегодняшний день я побывал уже на двух приёмах по различным вопросам и у меня остались только положительные впечатления.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Endodoncie s použítím digitální techniky

Do ordinace mě zavedla bolest zubu. Paní doktorka byla moc milá a příjemná. Vše podrobně vysvětlila. Opravila můj chrup, na které se podepsal můj bývalý zubař. Určitě paní doktorku navštívím opětovně i přesto, že nemá smlouvu s mou pojišťovnou. Velká spokojenost s odvedenou prací ,všem vřele doporučuji. Konečně se mohu usmívat, aniž bych se styděla za svůj úsměv. Paní doktorko díky moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Extrakce zubů moudrosti

Ja uz som sem niekedy pred par mesiacmi pozitivny komentar pisal. Velmi rad ho napisem po poslednej navsteve opat. Pani doktorka je profesionalna, ochotna aj nad ramec a vsetko dopodrobna vysvetli. Mozem len a len doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Everything was good. The work was done quickly and professionally. I was consulted very well and the operation on the teeth was done quickly and efficiently. I was satisfied

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů