Anna Morozova, zubař Praha

Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání +16 Více

Dentální hygiena

Digitální detekce kazu

Digitální rentgen

Naše LOGO: Každý člověk je jedinečný, Každý zub má právo na život, Každý úsměv dokáže být krásný, Jsme tady pro Vás! Věnuji Vám svůj čas, zna...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Filmy

Znalost jazyků

Němčina, Ukrajinština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 000 kč

Ostatní služby

MODESTO, moderní stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

Paní doktorku jsem si vybírala podle recenzí, a mohu říct, že jsou pravdivé :)
Je hodně šikovná. Všechno vysvětluje, ukazuje. Profesionální přístup k pacientovi.
Jsem fakt ráda, že jsem ji našla :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Endodoncie s použítím digitální techniky

I'd like to thankful to Dr Morozova for her help.
I had the problem with my teeth: the filling fell out and I felt discomfort about it, after one week desperate search for dentist who would be able to help me in Brno, I was totally depressed it looked like my problem could not have been solved in foreseeable future. Based on comments I chose Dr Morozova even though she is in Prague! Immediately I contacted with her and made an appointment. I've been completely satisfied by her consultation and for next day my problem has been done! This doctor found the best solution - she saved my tooth alive, where it was almost impossible. She is a really professional of her business, honest and very nice person.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Dentální hygiena

Báječná paní doktorka (vše s Vámi dopředu konzultuje), krásné voňavé prostředí (vůbec nevypadá jako u zubaře). Ideální komunikace i délka objednání (v neděli ráno si vzpomenete a odpoledne už sedíte v křesle). Přesně takhle má vypadat návštěva zubní ordinace v tomto století.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Extrakce zubů moudrosti

Dobrý den, po dvoudenní bolesti zubu jsem hledal rychlé řešení a po předešlých zkušenostech jsem nechtěl toto řešit zubní pohotovostní, proto jsem podle recenzí vybral tuto paní doktorku. Vzala mě ještě ten den a vše bylo v pořádku ..
profesionální přístup a rychlá pomoc. Výběr paní zubařky podle recenzí bylo správně. Po dohodě mi bolavý zub bezbolestně vytrhla. Bylo rychlé a s lidským přístupem.
Děkuji moc a doporučuji.
Radim

Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

Очень благодарна dr. Anna за быструю помощь и квалифицированную работу! Все было безболезненно и зуб очень выглядит естественно как свой! Большое спасибо!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Velmi milá a pečlivá, všechno podrobně vysvětlí tak, abyste to pochopili a klidně i několikrát zopakuje. Ihned navrhne další postup léčby i s cenou. Prostředí ordinace je krásné a ihned z vás opadne veškerý strach. Paní doktorku doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Vynikající a příjemná komunikace. Moc milá paní doktorka! Všechno mi podrobné vysvětlila ohledně mé situace s zubem moudrosti a sestavila plán preventivní léčby, doporučila příspěvky pro dentální hygienu :)

Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Extrakce zubů moudrosti

Nejprve chci poděkovat paní Dr. Anně Morozové za její profesionalitu, je okamžitě zřejmé, že lékař má bohaté zkušenosti a skutečnost, že při práci jsou používány všechny nové nanotechnologie. velmi příjemný partner a snaží se vzít každého pacienta co nejdříve podle napjatého harmonogramu.
Děkuju

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Velice milá a ochotná lékařka, vše mi pečlivě vysvětlila, navrhla plán ošetření a udělala cenový návrh při léčení mého zubu, takže vím co mě čeká a s čím mohu počítat.

Chtěla bych poděkovat paní doktorce za její práci! Já jsem měla extrakce osmičky, během návštěvy paní doktorka všechno podrobně vysvětlila. Samotná extrakce proběhla bez problémů a bolesti. Za týden jsem měla kontrolní prohlídku. Byla jsem spokojená a mohu jen doporučit :)

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů