Lupáčova 864/18, Praha 3, Praha

Allianz

AXA + 8 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů laserem

Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

Dentální hygiena +16 Více

Digitální detekce kazu

Digitální rentgen

Endodoncie s použítím digitální techniky

Naše LOGO: Každý člověk je jedinečný, Každý zub má právo na život, Každý úsměv dokáže být krásný, Jsme tady pro Vás! Věnuji Vám svůj čas, zna...

• Zubní kaz

Veneers CEREC na počkání

Zirkonová korunka

Zubní šperky SKYCE

MODESTO, moderní stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

Была у Анны в первый раз, осталась очень довольна! Она ювелирно делает свою работу, при этом поддерживая морально-эмоционально :) зубы теперь в полном порядке, в Праге буду ходить только к ней. Рекомендую всем 100%

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

prijatan ambijent,doktorka je simpaticna i profesionalna( usluga brza i lepo objasnjena)
preporucujem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Doktorka je velice profesionalni a zrucna, zaroven setrna. Pomohla mi od bolesti a na jeji praci radost pohledet! Dekuji Vam

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Dentální hygiena

Dnes jsme spolu s manželem byli na konzultaci u Dr. Morozove. Byla provedena dentální hygiena. Trochu jsme se báli, protože tento postup je obvykle velmi bolestivý, jenže tady jsme se potkali s vysoce kvalitním a pečlivým přístupem - absolutně bezbolestně. Zuby vypadají mnohem krásnější a bělejší. Doporučuji všem, úžasná odbornice.

První návštěva proběhla k mé velké spokojenosti. Paní doktorka je velmi vstřícná a odborně zdatná. Musím říci MOC DĚKUJI.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Paní doktorka Anna Morozova jepříkladem zubního lékaře 21. století. Je erudovaná a sympatická odbornice na potíže našich zubů. Pracuje účelně, lehce a pečlivě.Vybavení jejího střediska v Lupáčově ulici na Praze 3, je vysoce nadstardantní, sama jsem takové přístroje viděla poprvé. V ordinaci, v čekárně a kanceláři vládne bezpříkladná čistota a a příjemný dojem umocňuje interiér, který byl navržen odborníky a specialisty, kteří rozumí profesi zubního lékaře. Není zde jediný rušivý moment. Energie a optimismus, který z paní doktorky vyzařuje dodává sil a dobrou náladu i při návštěvy zubního lékaře. Opravdu málokdy se sejdou tato všechna plus. Paní doktorce posílám velké poděkování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Extrakce zubů moudrosti

Úžasná, milá, šikovná paní doktorka. Jsem ráda, že jsem se svěřila právě do jejich zlatých ručiček.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

paní doktorka je nejlepší, určitě mohu každému doporučit, nemá chybu, jsem moc ráda, že někdo je takhle šikovný

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Pomohla mi s problémy o kterých jiní zubaři ani nevěděli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Prevence kazu/ remineralizace/fluoridace

I had an amazing experience working with Dr. Anna. She is very skilled and professional dentist. During the whole treatment I knew exactly what was going on and all information were provided. It was really easy to schedule and agree on steps that had to be taken. Highly recommending Dr. Anna.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Dobrý den, bohužel žádného stomatologa v Liberci neznám.
    S pozdravem, MDDr. Anna Morozova, zubní ordinace MODESTO,
    Lupáčova 864/18, Praha 3

Dr. Anna Morozova

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, před nedávnem jsem si poprvé zkoušela čistit zuby za pomoci mezizubního kartáčku. Zakoupila jsem si v lékárně sadu mezizubních kartáčku všech velikostí a začala používat ten nejmenší z kartáčků. Třetí den jsem ovšem po zajetí kartáčku mezi zuby vytlačila z mezizubniho prostoru něco velikosti třísky bílo/šedé barvy. Velmi jsem se toho polekala a raději se onu věc nesnažila zcela vytáhnout. Muže se jednat o kus zubu? Když jsem to řekla zubaři, pouze konstatoval, že se nejspíše jednalo o zbytek zubní plomby.

Dobrý den,
    Je potřeba to zkontrolovat pomoci intraorální kamery a rtg snímku. Když se potvrdí, že je to zubní kamen- navštívit profesionální dentální hygienu, v případě, že chybí plomba nebo část zubu - ošetřit vyplní. S pozdravem, MDDr. Anna Morozova

Dr. Anna Morozova

• Zubní kaz