Anna Morozova, zubař Praha

Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

Dentální hygiena +16 Více

Digitální detekce kazu

Digitální rentgen

Endodoncie s použítím digitální techniky

Naše LOGO: Každý člověk je jedinečný, Každý zub má právo na život, Každý úsměv dokáže být krásný, Jsme tady pro Vás! Věnuji Vám svůj čas, zna...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Filmy

Znalost jazyků

Němčina, Ukrajinština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 000 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Extrakce zubů moudrosti

Ja uz som sem niekedy pred par mesiacmi pozitivny komentar pisal. Velmi rad ho napisem po poslednej navsteve opat. Pani doktorka je profesionalna, ochotna aj nad ramec a vsetko dopodrobna vysvetli. Mozem len a len doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Everything was good. The work was done quickly and professionally. I was consulted very well and the operation on the teeth was done quickly and efficiently. I was satisfied

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Лутший врач,очень хорошая и позитивная , моему сыну вирвали 2 зуба без истерик, так что обращайтесь к доктору и вы не пожалеете

Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Dr. Anna Morozova je zubní lékařka na pravém místě, s její péčí  jsem velice spokojeny. Je velmi milá, ochotná a vždy dobře naladěná.
Velmi dobře rozumí svému oboru, používá moderní vybavení a technologie, a proto její ošetření je vždy precizní. Před zákrokem vše podrobně vždy vysvětlí a nabídne to nejlepší řešení.
Během zákroku si počíná velice ohleduplně, průběžně zjišťuje, jestli pacient necítí bolest a jestli je vše v pořádku.
Vřele doporučuji tuto lékařku všem, kdo chce mít zdravý a krásný chrup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

Pani doktorka je moc mila. Pred kazdym zarokem mi vse srozumitelne vysvetlila co bude delat. Byla jsem na vyplneni fotokompozitni plomby. zub je jeste trochu citlivy a krasne vyplneni. Dekuju moc

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Dentální hygiena

K paní doktorce chodíme skoro celá rodina již řadu let. Mohu ji jen doporučit. Vše perfektně vysvětlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Uzasna pani doktorka, jedina zubarka u ktere jsem se prestala bat, bezbolestne osetreni, pani doktorka je velmi sympaticka mila a snazi se aby nic nebolelo.

Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná, komunikuje s pacientem. To vše v krásné moderní ordinaci.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Была первый раз у Анны, впечатления хорошие! Все объяснила, выслушала, сделала снимок и посчитала полную стоимость лечения одного зуба. Приятная атмосфера, очень впечатляющее оборудование. Ни у одного врача (а была я у многих) такого не видела. Пока осталась под приятным впечатлением:)

Spokojenost, pani zubarka hodna, vsechno vysvetli, peclive zkontroluje, pokud se ji neco nezda klidne se k tomu vrati, nikam nespecha, urcite servis, ktery presne ocekavate

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů