Lupáčova 864/18, Praha 3, Praha

Allianz

AXA + 8 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů laserem

Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

Dentální hygiena +16 Více

Digitální detekce kazu

Digitální rentgen

Endodoncie s použítím digitální techniky

Naše LOGO: Každý člověk je jedinečný, Každý zub má právo na život, Každý úsměv dokáže být krásný, Jsme tady pro Vás! Věnuji Vám svůj čas, zna...

• Zubní kaz

Veneers CEREC na počkání

Zirkonová korunka

Zubní šperky SKYCE

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

prijatan ambijent,doktorka je simpaticna i profesionalna( usluga brza i lepo objasnjena)
preporucujem

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Jiný

Doktorka je velice profesionalni a zrucna, zaroven setrna. Pomohla mi od bolesti a na jeji praci radost pohledet! Dekuji Vam

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Dentální hygiena

Dnes jsme spolu s manželem byli na konzultaci u Dr. Morozove. Byla provedena dentální hygiena. Trochu jsme se báli, protože tento postup je obvykle velmi bolestivý, jenže tady jsme se potkali s vysoce kvalitním a pečlivým přístupem - absolutně bezbolestně. Zuby vypadají mnohem krásnější a bělejší. Doporučuji všem, úžasná odbornice.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Estetiská výplň/ dostavba zubu

První návštěva proběhla k mé velké spokojenosti. Paní doktorka je velmi vstřícná a odborně zdatná. Musím říci MOC DĚKUJI.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Konzultace

Paní doktorka Anna Morozova jepříkladem zubního lékaře 21. století. Je erudovaná a sympatická odbornice na potíže našich zubů. Pracuje účelně, lehce a pečlivě.Vybavení jejího střediska v Lupáčově ulici na Praze 3, je vysoce nadstardantní, sama jsem takové přístroje viděla poprvé. V ordinaci, v čekárně a kanceláři vládne bezpříkladná čistota a a příjemný dojem umocňuje interiér, který byl navržen odborníky a specialisty, kteří rozumí profesi zubního lékaře. Není zde jediný rušivý moment. Energie a optimismus, který z paní doktorky vyzařuje dodává sil a dobrou náladu i při návštěvy zubního lékaře. Opravdu málokdy se sejdou tato všechna plus. Paní doktorce posílám velké poděkování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Extrakce zubů moudrosti

Úžasná, milá, šikovná paní doktorka. Jsem ráda, že jsem se svěřila právě do jejich zlatých ručiček.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Celokeramická výplň CEREC- Inlay, Onlay, Overlay na počkání

paní doktorka je nejlepší, určitě mohu každému doporučit, nemá chybu, jsem moc ráda, že někdo je takhle šikovný

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Pomohla mi s problémy o kterých jiní zubaři ani nevěděli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MODESTO, moderní stomatologie Prevence kazu/ remineralizace/fluoridace

I had an amazing experience working with Dr. Anna. She is very skilled and professional dentist. During the whole treatment I knew exactly what was going on and all information were provided. It was really easy to schedule and agree on steps that had to be taken. Highly recommending Dr. Anna.

Zvolila jsem paní doktorku na základě recenzí a udělala jsem dobře. S paní doktorkou jsem moc spokojená, je profesionální, pečlivá, snaží se, aby nic nebolelo.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Dobrý den, bohužel žádného stomatologa v Liberci neznám.
    S pozdravem, MDDr. Anna Morozova, zubní ordinace MODESTO,
    Lupáčova 864/18, Praha 3

Dr. Anna Morozova

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, před nedávnem jsem si poprvé zkoušela čistit zuby za pomoci mezizubního kartáčku. Zakoupila jsem si v lékárně sadu mezizubních kartáčku všech velikostí a začala používat ten nejmenší z kartáčků. Třetí den jsem ovšem po zajetí kartáčku mezi zuby vytlačila z mezizubniho prostoru něco velikosti třísky bílo/šedé barvy. Velmi jsem se toho polekala a raději se onu věc nesnažila zcela vytáhnout. Muže se jednat o kus zubu? Když jsem to řekla zubaři, pouze konstatoval, že se nejspíše jednalo o zbytek zubní plomby.

Dobrý den,
    Je potřeba to zkontrolovat pomoci intraorální kamery a rtg snímku. Když se potvrdí, že je to zubní kamen- navštívit profesionální dentální hygienu, v případě, že chybí plomba nebo část zubu - ošetřit vyplní. S pozdravem, MDDr. Anna Morozova

Dr. Anna Morozova

• Zubní kaz