Praktický lékař pro dospělé
Stroupežnického 6/529, Praha

Paní doktorka je skvělá, pomůže vždy ráda a ochotně, a to i po telefonu či mailu. Vždy vstřícná, milá, stejně tak i sestřička. Za mne mohu jen doporučit a jsem ráda, že mi ji osud přihrál do karet :). A lokalita, kde sídlí, je taky fajn :)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé. Pomohou, poradí s jakýmkoli problémem. Snaží se nemoci řešit rozumem a léta praxí, tedy hned Vám nepředepíšou kupu prášků, aby měly od Vás klid.

Skvělá paní doktorka. Lidský přístup, moc hodná a snaží se pomoci jak jen může. Má i dobré otevírací hodiny, kolikrát v případě naléhavého problému je schopna i v ten samý den, za pár hodin.. Prostě skvělá.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé angína, chřipka, zánět nehtového lůžka

Skvělá paní doktorka i se šikovnou sestřičkou, které to nepřehání s nasazováním léků a spoléhají na bohaté zkušenosti. Za ty roky, co k nim chodím jsem se setkala maximálně s dlouhou frontou v čekárně, jinak se jim osobně nedá snad nic vytknout. Jsou to ale lidé, co mají hodně na pilno, tak s nimi mějte strpení, když se občas sestřička tváří kysele:) Jsou to skutečně srdečné dámy na svém místě a jistě budete spokojení!

S paní doktorkou jsem spokojená a i se sestřičkou. I když občas působí nepříjemným dojmem, tak jsou to úžasný osoby, který vám velmi rádi a ochotně pomůžou s jakýmkoliv problémem. Jen se jich člověk nesmí bát a nedat na jejich výraz v obličeji.

K paní doktorce jsem přešel díky tomu, že jsme se přestěhovali a pro mne bylo dosti složité jezdit k původní obvodní doktorce a tak jsem se porozhlížel v okoli a nahodou padlo mé rozhodnutí na paní doktorku, byla to čistě náhoda, že jsem se přehlásil k paní doktorce a jsem velice rád, že to nahoda chtěla, protože jsem u paní doktorky nad míru spokojen.
Dalo by se o mne říct, že jsem pacient ktereho něco píchne tak hned utíká k paní doktorce s "bebíčkem" a nestalo se mi ani jednou, že by se mi paní doktorka nevěnovala a nesnažila se mi pomoci (uklidnit, vysvětlit atd.), vždy se ke mně chovala jak se říka "lidsky" a nikdy jsem neměl sebemenší problém s tím, že by mne neposlala na odborné vyšetření ve chvili kdy si nebyla jista co to může být.
Sestřícka jak zde někdo psal že měla problémy s crp tak toto jsem nikdy nezažil naopak vždy se mi strašně omlouvala za to, že mne málo napíchla, aby mne to moc nebolelo, takže nevím kde se daný nazor na to, že nečo neví bere, ano je možné, že v době kdy se to stalo měla paní doktorka čerstě koupený přístroj na měření crp a jak se říka žádný učený z nebe nespadl, takže prosím dotýčného ruku na srdce a zamyslet se nad tím zdali i on by nebyl na to stejně.
Jen tak mimochodem kolik obvodních lékařů ma ve své ordinaci crp, aby zbytečně nepředepisovali antibiotika, tudiž i tvrzení, že paní doktorka píše antibiotika jako na běžícím pásu je dosti lichá.
A jako poslední bych se chtěl paní doktorky zastat v tom, že někdy neví co s pacientem je tak v tomto případě souhlasím, protože zatím neexistuje možnost jak na první pohled (vyšetření) zjistit co komu je, takže vše se zatím co se týče diagnozy točí kolem zkušenosti, popřípadě odeslaní na odborné výšetření a s tím paní doktorka nemá žádný problém.

~

Krásné. Obzvláště sledování diskuzí u jednotlivých "pacientů". Již pár let se ohlížím po nějakém "kvalitním" praktickém lékáři a u paní doktorky jsem registrován v podstatě ze setrvačnosti - diagnóza na 5m mezi dveřmi, odchod s antibiotiky v ruce. Crp si musí člověk leda vynutit a to má pocit, že sestra pomalu ani neví, o co jde a jak se to dělá - číst si před pacientem návod a příbalový leták opravdu již o nečem svědčí... Ať žije resistence na atb - bohužel zřejmě filosofie této lékařky...

K paní doktorce chodím zhruba 6 let, léčila jsem u ní dva zápaly plic a nespočet angín. Klidně budu věřit tomu, že je někde možná někdo lepší, ale ke mně byla vždy milá a nikdy žádné vyšetření nepodcenila. Díky ní mám alergologa, imunologa, ORL i endokrynologa, vždy mě poslala na všechna potřebná vyšetření a pokud jsem sama měla pocit, že bych někam měla jít, napsala mi doporučení i tam, pokud byl problém alespoň trochu reálný.
Svádět na ní smrt maminky je poněkud zcestné, pokud byl její stav tak vážný, měla jet do nemocnice a ne k obvodní lékařce, potažmo ji tam měla vzít právě její rodina. Takovouto veřejnou pomluvu považuji za sprosťáctví.
Je pravda, že její obliba ibalginu a antibiotik je veliká, ale kdykoliv bylo něco vážnějšího, nebo něco, s čím si rady nevěděla, nebo si jen malinko myslela, že by to mohlo bát vážnější, hned sem s doporučením šupala ke specialistovi.
Zkrátka a dobře, pomluvy nemám ráda!

Lidská, pečlivá, empatická doktorka, která u mne před pár lety rychle poznala, že nejde jen o "obyčejnou chřipku" a prakticky mi zachránila život. Vůbec nechápu, jak může anonym zde psát své urážlivé domněnky o nějakém šetření na odborných vyšetřeních? To je naprostý nesmysl! Nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka něco podcenila, nebo zlehčovala. A pokud tu někdo psal, že povídání si s pacienty není "její práce", tak je na velkém omylu! Řada pacientů se bojí, jiní se těžko vyjadřují, další podceňují příznaky.... Paní doktorka se po "prolomení ledů" mezi řečí na tohle všechno vyptá, aby se dozvěděla co potřebuje, protože by jí to důležité leckdo sám od sebe vůbec neřekl. A že bývá plná čekárna? Pochopitelně! Je nás hodně, kdo se paní doktorky držíme zuby nehty! Mě by spíš znepokojovala prázdná čekárna! V zásadě se zde ale nečeká o nic déle, než jinde. Sestřička si dobře příjem pacientů zorganizuje, připraví a šlo by to svižně, nebýt desítek telefonujících s každým zaraženým prdem. Tím se pochopitelně značně prodlužuje doba čekajících přítomných, ale s tím paní doktorka, ani sestřička nic neudělají, protože odmítnout hovor nemohou. Nikdy dopředu nevědí, jestli má volající náběh na infarkt, nebo se mu pouze někde "udělal pupínek".
Nelze se zalíbit všem, ale negativní anonymní reakce mi připadají spíš jako snaha poškodit konkurenci. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Považuji za štěstí, že jsem kdysi obvodem patřila k této paní doktorce, dnes už je "k ní patřit" moje volba a kdyby bylo třeba, klidně do její ordinace pojedu přes celou Prahu.

Vynikající lékařka, velmi milá a vstřícná, má moji maximální důvěru.