Poliklinika Palackého 5, Praha 1, Praha
Ordinace č. 509, 4.patro, vchod „E“ (kolem vrátnice)

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

F
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Byli jsme objednání na 9 hodin na krátkou konzultaci ohledně léků. Sestra nám řekla, ať chviličku počkáme. Z chviličky se vyklubaly 2,5 hodiny. Konzultace trvala 2 minuty

Podobně jsou na tom telefonáty. Když už se vám náhodou povede dovolat na recepci, je vám oznámeno, ať chviličku počkáte. Ta chvilička se obvykle protáhne na půl hodiny, kdy sedíte u telefonu (a platíte) a čekáte, než se spojíte přímo s lékařkou.

Takto to dopadá, když někdo přijímá nové pacienty jak divej, ale není pak schopen ten nápor časově zvládat.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

MUDr. Řezníčková si vybudovala byznys, který absolutně nezvládá a podepisuje se to na přístupu a léčbě pacientů
Nikdo z doktoru, ani sester na nic nema cas
Doba, než se vůbec povede dovolat, dlouhé minuty čekání na telefonu, než se vás někdo ujme, doktorka má položeny telefon vedle sebe a slyšíte, jak mluví s ostatními pacienty. Dost často se ,,léčí,, po telefonu stylem pokus, omyl
Když už se vám povede objednat, v ordinaci se čeká hodinu, někdy hodinu a půl, než se vůbec dostanete na radu a dle přístupu doktorek má člověk pocit, ze je obtěžuje
Navic, několikrát se mi stalo, ze jsem si volala na výsledky, kdy mi bylo po telefonu oznámeno, ze je vše v pořádku, ale při další navsteve mi jedna z lékáren povídá, no, vám tam našli tohle, tohle, to už je v pohodě???
U krevních testu, kdy vyjdou hodnoty cholesterolu a cukru na hraně, říká, to je v pohodě, tim se nebudeme zabývat
Na pouhou zadanku na krev jsem cekala v ordinaci mezi nemocným pres hodinu, přitom jsem ji měla mít připravenou, jen si ji vyzvednout
Samozrejme si hledam nového praktika
Absolutne nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla.
Ochotná, vstřícná a příjemná, i když je extrémně vytížená. Přemýšlí nad celkovým zdravotním stavem a nic pro ní není problém. Funguje na emailu i telefonu. Má mnoho zdravotních sestřiček, které jí pomáhají nejen s úkony v ordinaci, ale i s administrativní agendou. Má vždy velkou frontu v čekárně, ale počkat si na ni se rozhodně vyplatí. Je to zlatý člověk!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Skvělá lékařka, zabývá se problémem pacienta, je velice milá, posílá ke specialistům, dělá kontrolní výtěry po. Antibiotikach, chodím k ní 3 roky a bohužel mám často nějaký problém a paní doktorka vždy pomůže, je skvělá TOP! Díky za ni, více takových

Má talent a je velice vzdělaná, má k oboru vztah a též a to především k lidem/absolutní profesionál/.
Nemá chybu!!!

Lékařka VŘ se zabývá nejen dílčím momentálním problémem pacienta, ale řeší jeho zdravotní stav celkově. Doporučuje, radí, pomáhá, prášky a piluky jen když je to opravdu nutné. Ivo Jurdik

... s pochopením, příkladnou odpovědností a s profesionalitou přistupuje k pacientovi.

Velmi dobrá lékařka. Vždy se problémem zabývá, nepřejde ho. Odešle bez problémů na specializované vyšetření, který problém odhalí či vyřeší. Zatím nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla. Navíc má vždy dobrou náladu a člověk nemá pocit, že obtěžuje.

Paní doktorka Řezníčková je pečlivá lékařka s lidským přístupem.
Líbí se mi, že současně uznává i alternativní způsoby léčby.
Přínosné je i její cvičení proti bolestem zad.
Vlasta Ptáčková

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Yes, of course, we do. Call us to make the appointmen time, please.Regards, Vanda Reznikcova

MUDr. Vanda Řezníčková