Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Pán doktor Dambrich je neskutočný pohodár! Nikdy som nemal najmenší problém s diagnostikovaním problému. Pán doktor i so sestričkou sú extrémne milý a ja som vždy z ordinácie odchádzal v lepšej nálade. Pán doktor Dambrich nie je žiadny suchár a okrem toho, že vás vylieči, tak sa počas tých pár minút pobytu v ordinácii s ním dá i zabaviť :)

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

K panu doktorovi Dambrichovi chodím už řadu let a jsem velmi spokojen. Je to výborný lékař, kterého bych určitě doporučil. Vždy usměvavý, empatický s lidským přístupem k pacientům.

S tímto lékařem jsem velmi nespokojený a již delší dobu si chci najít náhradu, naštěstí moc nemocný nejsem. Chodí pozdě a odchází brzo, první šel po poplatku i když ani nevyšetřoval a otazku jaké chci leky od svého lékaře taky nechci slýchavat. Většinou jen pošle ke specialistovi, který mi jednou dokonce vzal a roztrhal recept od něj, že to je nevhodný lék.

K panu doktorovi chodím cca 10 let, pravda, potřeboval jsem jeho služby za tu dobu jestli 15x, nicméně vždy mi pomohl a díky přátelskému prostředí v ordinaci odcházím vždy spokojenější, než přicházím, za což se panu doktorovi omlouvám (nosím mu tam negativitu a odnáším si pozitivitu). Jan Prokop

rád bych zde vyjádřil svůj názor na MUDr. Tomáše Dambrycha.

Bude tomu letos 15 let od doby, kdy jsem se svojí "kartou" poprvé navštívil ordinaci pana doktora v poliklinice Kartouzská. Znaje většinu "vymožeností" dnešní doby, jako je Facebook, G+, Twitter, a v neposlední řadě Google jako takový, musím konstatovat, že MUDr. Dambrich je profesionál.

Je to můj praktický lékař a chodím k němu vždy s pocitem a myšlenkou, že mi pomůže od nemoci. V tom mne nikdy nezklamal.

To že si díky googlu dokážete vytvořit celkem objektivní názor v podstatě na cokoliv, mne stále utvrzuje v názoru na mého stávajícího prakt. lékaře.

S pozdravem

Daniel M.

Také jsem u pana doktora Dambricha již řadu let a nikdy jsem neměl důvod k nespokojenosti.Vždy jsem byl řádně vyšetřen a řádně léčen.Pan doktor je opravdu pohodář a pokud je potřeba zajistí vyšetření specialistou.Nikdy nebyl ani ten nejmenší problém.Tohoto lékaře mohu vřele doporučit.Naprosto nechápu pacienty,kteří si zde stěžují.Já jsem se v ordinaci pana doktora Dambricha vždy setkal se slušným a korektním jednáním.

Pohodový a výborný lékař, kterého bych doporučil. Nechová se arogantně jako spousta jiných lékařů v dnešní době.

Uz se na to nemohu dale divat a take pridam sve zkusenosti z reality s timto "doktorem"

Vubec nema poneti, jak spravne lecit. Mel jsem problemy s bolestmi v krku, pan doktor me poslal s antibiotikama domu a mel jsem lecit anginu. Po trech dnech uzivani antibiotik bolest neustopovala, ba naopak se zacala zhorsovat. Volal jsem tedy do ordinace, kde ze me udelali simulanta a at pockam jeste do zitra, ze mi prasky jeste nezabraly. 4. den jsem mel jiz krk v takovem stavu, ze jsem nebyl schopny snist ani jogurt, takze jsem volal znova a opakovala se jedna a ta sama scena. Opet jsem byl oznacen za simulanta, arogantni chovani behem druheho telefonu, jak ze strany sestry, tak i p. doktora byla uz opravdu drzost.
Nezbylo mi nic jineho nez se dopravit do nemocnice Motol na krcni, kde me pani doktorka se zdesenim posilala okamzite na infekcni s podezrenim na mononukleozu, ktere se i pozdeji potvrdila.
Kdyz se muj stav zlepsil prinesl jsem doktorovi zpravu z nemocnice v domneni, ze se aspon omluvi, ale k memu udivu z nej vypadla veta, jak to tema antibiotikama dobre udelal, jak to krasne vyresil a pomohl.

Bohuzel to je pouze jeden ze dvou pridadu, ktere dopadly moji navstevou v Motole.

A take bohuzel musim souhlasit se vsema negativnima prispevkama nize, doktor bezne chodi napr. o hodni pozdeji, minimalne o pul hodinu konci pred pracovni dobou. Nema zadny objednavaci system, takze kolikrat se na cloveka ani nedostane.
Prvni doktorova veta se tyka poplatku, druha ze teda napise neschopenku a kdyz jsem mu odpovedel, ze nechci, ze musim pracovat, ale potrebuji se nejak lecit a pote popsal problem, tak se me pan doktor zeptal co bych s tim udelal. To byla moje posledni navsteva u tohoto doktora.

Opet bohuzel je u jinych doktoru plno, takze chodim po ruznu na dobre slovo a nebo na pohotovosti opravdu v pripadu nouze, ale p. Dambrichovi se snazim vyhybat, jak cert krizi!

David

Já jsem byla dvakrát u toho lékaře. Byl zatím nejhorší lékaře, ktéreho jsem znála v Praze. Má špatné způsoby, neposlouchá, okazuje agrezivitu, a neokazuje empatii. Bylo to velmi nepřijemná zkušenost. Člověk, který je nemocný potřebuje lékaře, který chce mu pomoct a umí mluvit s pacientem, ne lékaře, který má špatnou náladu a je mu stejné, jak se cití pacient s jeho chováním. Kromě toho má velmi chaotickou ordinaci. Výpadá, že ten člověk nemá zájem na tom, co dělá.

Pan dr.Dambrich nedodržuje pracovní dobu, zásadně chodí pozdě, navíc v ordinační době odešel s odůvodněním, že musí akutně ošetřit pacienta v domácnosti. Jeho pacientem byl můj strýc, 94let a na pana dr. jsem si musela stěžovat až na Zdravotním odboru v OÚ, teprve potom byl ochoten mého strýce v bytě navštívit, protože onen nebyl schopen k němu dojít. Na ucpané tepny v nohou mu pouze předepsal lék proti bolesti Tramal a s tím skončil. Mně pak řekl, že kdyby měl samé takové pacienty ,jako je můj strýc, neměl by ani pro děti na Sunar a já, že mu dělám jenom ostudu. Strýce jsme následně , kdy už měl zmodralé prsty u nohou nechali odvézt do nemocnice, kde zemřel. Stalo se to již v roce 2002, píši to sem jen proto, že náhodně jsem zahlédla jméno dr.Dambricha na tomto webu. Doufám, že můj komentář bude dostatečným varováním pro všechny, kteří by nebyli finančním přínosem pro pana doktora.