Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Jedna se o nejlepsiho doktora ktereho znam, neni co vytknout...

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorku znám velmi dlouho a moc si jejího přístupu, rozsáhlých odborných znalostí a empatie vážím. Sestřička je přísná tak akorát, jinak je to anděl.Tuto ordinaci doporučuji.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Velice příjemná komunikace. Po návštěvě mám pocit, že paní doktorka opravdu se o mně zajímá a chce pomoct. Děkuji

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka i sestřička velice příjemné, ochotné a vstřícné. Naprostá spokojenost jak s odbornou stránkou, tak lidskou. Velké díky.

Umístění: Poliklinika Palackého

Nejúžasnější lékařka kterou jsem kdy měl. Velice pečlivá, příjemná a naprostý odborník. Je fakt, že si člověk na vyšetření v čekárně delší chvíli počká, ale stojí to za to, to čekání a nenechám na ní jak já tak i naše rodina dopustit. Když mne pošle na odbornější vyšetření všude mi její jméno otvírá dveře. Moc děkuji paní doktorko Velice si Vás a Vaší sestru Janu vážím a ctím. Kdyby takových lékařů bylo na tom světě víc, bylo by na té planetě ÚÚÚÚŽASNĚ.

Výborná lékařka, která jediná objevila příčinu mého onemocnění! Je velmi příjemná, přitom odborně na výši! Když ještě žil můj těžce nemocný nesoběstačný otec, chodila jej kontrolovat domů, dokonce jej chodila domů očkovat proti chřipce.

Paní Doktorky Valáškové si velice vážím. Je to jediná osoba která má pro mě vždycky
pochopení.Laskavě to se mnou rozebere,poradí.Druhá by mě už dávno vykopla. Trpím
od 70 tých let vleklou neurozou.K paní doktorce chodím skoro 30 let. Mohu hrdě prohlásit
že je to nejlepší doktorka,ke které jsem kdy chodil. Je velice laskavá a má moc pochopení
pro lidi zvláště nás staré. Mohu vřele doporučit.J.H. důchodce 72 let.Praha 1

Paní doktorky si velice vážím. Léčí se zájmem a každému pacientovi se pečlivě věnuje. chodím k paní doktorce 30 roků a mohu ji dát za příklad slušnosti a vysoké odbornosti. Sestřička je též velice milá. Eva Strnadová

Mohu jen potvrdit všechnu chválu. Paní doktorka mě (jediná z více navštívených lékařů) před mnoha lety diagnostikovala zápal plic po návratu z ciziny, později vždy rozeznala a předpověděla problém či onemocnění. A hned řešila. Jsem přes 70, něco mám za sebou. Pokud si pan abc stěžuje, měl by se podepsat. Delšímu čekání (přesto kratšímu než jinde) se dá - pokud to problém dovolí - předejít objednáním. Josef Florian

Vynikající lékařka s kvalifikovaným, svědomitým a přátelským přístupem k pacientům. Návštěva její ordinace je zárukou potřebné pomoci. Bezvýhradná spokojenost.