Přijímám: dospělí

Od 2 900 Kč

Od 2 600 Kč

Od 16 200 Kč

MediClever Dentistry

Mým cílem je poskytnout svým pacientům kvalitní a dostupnou péči, bezbolestné ošetření a osobní přístup.

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MediClever Dentistry Jiný

Největší spokojenost! Milý a profesionální přístup.

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měla. Zodpoví dotazy, vyjde vstříc, dělá svou práci pečlivě a profesionálně na vysoké úrovni.

Umístění: DEVIDENT s.r.o zubní vyšetření

Byl jsem velmy spokojen,po dlouhé době jsem našel lékaře,který mně přijmul do své péče - příjemný přístup jeho i sestry,klidné a profesionální vyšetření i ordinace,dobrá komunikace a moje osobní spokojenost - Děkuji za jeho vstřícnost ohledně mně a mohu ho všem jen vřele doporučit...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou u tohoto lékaře jsem byl velmi spokojen,příjemný,profesionální přístup,vyšetření,dobrá komunikace.Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milé přijetí od sestřičky, pan doktor vysvětlil jaké jsou možnosti případné léčby a citlivě ošetřil. Jsem moc spokojen. Doporučuji všem. J.P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem spokojen,po dlouhé době jsem konečně našel lékaře,který přímá pacienty,proto jsem byl rád,že jsem neobdržel přednášku ohledně zanedbaného chrupu,příjemný přístup,vyšetření,dobrá komunikace.

The procedure start on time, Dr. was professional. I can highly recommend him to the others. Thank you.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou u tohoto lékaře jsem byla velmi spokojena. Jedná se o profesionála s milým přístupem k pacientům. Oceňuji zejména možnost návštěvy o víkendu.