Praktický lékař pro dospělé
Ukrajinská 900/13 Praha 10, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je protivná a náladová. Chodil jsem k ní dlouhá léta a čím je starší tím je to horší. Má své oblíbence a pokud jí něco nesedi tak se ráda mstí. Jsem rád že jsem odešel. Připadá mi že už je vyhořelá a lidi jí štvou.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Je mi 41 let a k paní doktorce chodím od svých 18let a neměnil bych. Vždycky, ochotná, upřímná, starostlivá, zajímá se apod. A nikdy nenechá člověka ve štychu!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Musím říct, že jsem také s paní doktorkou velice spokojena. Je pečlivá, vlídná, snaží se pomoci a prakticky vždy, je příčina diagnotiskována správně, nic nepodceňuje a v případě, že se jí něco nezdá, řeší problém nadále. Mohu doporučit. I sestřička je skvělá.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Dobrý den, velice ráda bych vyjádřila kladné hodnocení práce paní doktorky Opatrné. Byla mi doporučena jako kvalitní praktik a jsem velmi spokojená. Mezi velké klady přikládám: věcný a pozitivní přístup, pečlivou diagnostiku a pohotové podání informací. Pokud je potřeba, paní doktorka i sestřička s ochotou poradí a předají kontakt na vhodného specialistu. Paní doktorka Opatrná splňuje mé představy o kvalitní praktické lékařce.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé pravidelná návštěva, předpis léků, konzultace zdravotního problému

Jsem s prací své praktické lékařky velmi spokojen. Chodím k ní už více než patnáct let. Za tu dobu mne přesvědčila o své bezvadné diagnostice.
Musím říci, že když jsem na kardiologii ve FNKV řekl jméno paní doktorky Opatrné, bavili se o ní lékaři jako o velmi dobré diagnostičce.
Já sám jsem velmi spokojen jak s přístupem jejím i její sestry. Jsou tým a pracují velmi dobře. Mnohokrát jim děkuji.
Milan Nadymáček, Vršovice.

Vážená paní

MUDr. Olga Opatrná

Vážená paní doktorko,

dovolte mi, vážená paní doktorko, abych Vám vyjádřila upřímné poděkování za zdravotní péči, kterou mně a mému manželovi dlouhodobě poskytujete.

Nesmírně si vážíme Vašeho osobního a citlivého přístupu při veškerém Vašem jednání a vystupování. Oceňujeme Váš veliký takt, porozumění a trpělivost i vzhledem k tomu, že ještě máme trochu problémy s Vaším rodným jazykem.

V neposlední řadě vysoce vyzdvihujeme a vážíme si Vaši profesní medicínské kvalifikace ve svém oboru.

Prosíme, vážená paní doktorko, abyste naším jménem vyjádřila také upřímné poděkování i Vaší zdravotní sestřičce, která s námi vždy velmi ochotně, trpělivě a zdvořile komunikuje.

Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho osobní a rodinné pohody a další pracovní úspěchy v této vaší náročné a nelehké medicínské práci pro zlepšování zdraví vašich pacientů.

Se srdečným pozdravem

Ing. Olexander a Mgr. Lidiya Sergiyenko

S paní doktorkou jsem spokojena, je ochotná, a rozhodně není nepříjemná. Nemohu si ztěžovat.

Třikrát po sobě zbytečně předepsaná antibiotika bez jakéhokoli vyšetření. Následně navštívený odborný lékař se zděsil. Zrovna řeším, kam bych přešel.

K pani doktorce chodim nekolik let. Jeji pristu i optimisticka nalada ji i sestry v okamziku, kdyz odchazim zdrava je povzbuzujici. Libi se mi, ze hned nepise leky ale radeji poslena odborne vysetreni a kdyz se ji nazor nejakeho odbornika nezda, tak radeji jeste jednou proveruje.

K paní doktorce jsem se vždy bála chodit, za co mě zase seřve. Každá návštěva mi byla nepříjemná, a tak jsem návštěvy omezila jen na opravdu nezbytné minimum. Nyní od ní odcházím, než abych tam šla znovu.