Zobrazit lékaře

101 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Alena Mendeová

• F

velice příjemná a ochotná lékařka

• Alexandra Vostrá

• J

S doktorkou jsem byla spokojena, az na to cekani... Po zavedeni poplatku se vsak cekarna vyrazne vyprazdnila a prisla jsem na radu max. do 10 minut. Pani doktorka nedava najevo, ze bych ji kdy obtezovala tim, ze jsem s necim prisla, vzdy me dukladne vysetrila, pripadne poslala ke specialistovi na dalsi vysetreni. Nemuzu si stezovat.

• S

Paní doktorka je velice dobrá lékařka. Jediný problém je, že má potřebu si s každým povídat a proto to dlouhé čekání v čekárně.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Lidmila Kupková

Urolog,

• A tak jsem si přečetl vaše názory na MuDr a též přidám svuj názor.To že pani doktorka má tzv.zastaralé metody léčení,či chování vuči pacientum se ani nedivím,více jak polovina pacientu je vyssiho věku,tímž pacienti jsou částečně nahluchlý a tak se nedivím,že je MuDr zvyšuje hlas a je slyšet v čekárně,která je plná dalších čekajících pacientu,kteří čekají frontu,bud vám péče její vyhovuje,nebo nemusite čekat a najít si muzete jineho urologa,pokud se vam to podari,ale myslím,že u zubare take nejste vzati přesně na čas.jinak co vím od svych znamych,nemá zastaralé metody léčení,naopak doporučuje a radí i ze zkuseností pacientu,odborniku viz treba leky.Já mám velice dobrou zkušenost s léčbou u paní doktorky a rád si vysedím frontu,na vše se zeptám,poradím...jen mohu doporučit.

• H

Narvaná čekárna,p.doktorka se ani nehne ze židle,napíše spoustu papírů na odběry moče(což je asi z lékařs.hlediska dobré..),ale bylo mi řečeno od jiných lékařů,že ty její neustálé žádanky vám akorát tak oddělají močák..je pravda,že jsem si musela na to vzít týden volno.Sama k diagnoze nic neřekne,musíte se zeptat,neochota.

• Petr Vlček

Endokrinolog, MUDr.

• Laboratorní výsledky sděluje pan doktor pouze v případě špatných výsledků, sestra mi volala s návrhem úpravy léčby od pana doktora. V současné době objednává na čas, takže nejsou žádné fronty, přestože má stále plnou ordinaci.

• S panem doktorem jsem velmi spokojena.Nejen s jeho přístupem k pacientovi,ale taky s jeho léčbou.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Vlastimil Brož

Internista, Praktický Lékař,

• souhlasim s nazorem predeslych respondentu slouzi uz moc dlouho a u me vse leci paralen ibalgin nebo algifen, kdyz to nezabere tak nasazuje antibiotika.nekdy nasazuje antibiotika hned a to kdyz si nevi rady. pokud mate radi svoje zdravi radeji se mu vyhnete.jinak myslim ze neni zly ale uz rozhodne ma byt v duchodu a ne v aktivni sluzbe. jak pisi pokud muzete vyhnete se mu.

• Lékař,který nemá zájem o pacienty,nekomunikuje s nimi,ti ho evidentně obtěžují.Bohužel jsem k němu chodila 35 let.Za tu dobu mě jedinkrát neoslovil jménem. Nezeptal se jak se cítím, na můj zdravotní stav,atd..Jen rychle napsat nějaký lék a vypadnout.Píše tak, že to po sobě nikdy nepřečte !!Chtělo by to nějaký audit - jak si vede zdravotní dokumentaci.V lékárně recepty pokaždé nemohou přečíst,tak jen hádají.Již delší dobu přesluhuje,myslím, že by se hodilo pana doktora nahradit kvalitnějším lékařem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marie Koutková

Psycholog, PhDr.

• K

Nebyla jsem vůbec spokojena. Nechová se dobře k malým dětem. Z více stran si na ní rodiče s předškolními dětmi ztěžují.

• Paní doktorka mě po 2 letech dostala ze všech problémů, které jsem si celý život sebou nesla. Byla jsem často smutná a trpěla jsem úzkostí. Bohužel jsem vyrůstala v alkoholické rodině, rodiče dnes již nežijí, měla jsem problémy vyrovnat se s takovým dětstvím, vyjadřovat svůj názor, stanovovat si hranice a ve finále i najít si partnera.
      Dnes jsem šťastná, že jsem se k paní doktorce dostala a mohu naplno žít s pocitem, že své nálady a pohled na život mohou koordinovat sama. S dětstvím jsem se vyrovnala a uvědomila si, že každý rodič dělá maximum, co může, i když je to někdy málo a že lidé v těžkých životních situacích můžou z určitého pohledu zanedbávat i své děti. Mé rodiče mám ráda a beru vše jako životní zkušenost. Pomalu se i učím vyjadřovat svoje pocity v případě, kdy s druhým nesouhlasím a již to neberu jako výpadek proti druhé osobě, který přeci nesmím. Díky paní doktorce mohu svůj život žít naplno a být šťastná.
      Ve spolupráci s paní doktorkou jsem byla vždy maximálně upřímná, sdělovala jsem jí i pocity, které bych nikdy nikomu neřekla a na ty vždy reagovala zásadním komentářem, který mě posunul dál. Paní doktorka je velmi empatická a mohu ji jen doporučit. A hlavně, když s ní budete cokoliv řešit, buďte naplno upřímní, teprve potom Vám může opravdu pomoci.
      Romana

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Zdeněk Jan

Gynekolog, MUDr.

• V

K panu doktorovi chodím už patnáct let a neměnila bych.Dvě těhotenství díky jeho péči skvěle zvládnuté.Jedno dokonce v cizině,kam mi i zavolal a radil mi když jsem měla komplikace..Takže můj názor-kéž by byli všichni takový profíci se super přístupem!:-)

• P

K panu doktorovi chodím už přes 10 let. Nejprve jsem si jen nechávala předepisovat antikoncepci, nyní jsem tam docházela v souvislosti s těhotenstvím. Pan doktor je velice pečlivý, příjemný. Všechny sestřičky byly také velice příjemné.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Stanislava Strieborná

Internista, Praktický Lékař,

• S

S paní doktorkou i se sestrou jsem velmi spokojený,nikdy se mi nestalo to,co tady jiní píší.Paní doktorka i sestra jsou výborný tým dvou lidí,kteří dokážou moc pomoct.Doporučuji všem pacientům.
      Stanislav Štěpánek

• M

Velice nepříjemná doktorka a o sestře ani nemluvím.Jen se divím,že už neodešla do důchodu a pořád ordinuje.Ani venku na ulici jí nestojí pacienti za to,aby odpověděla na pozdrav.Nikdy více

• Ondřej Suchý

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Dobry den, neda mi to, abych take neprispela. Bohuzel mam velmi spatnou zkusenost s Dr Suchym. Neni to ani tak s diagnozou ale s pristupem. Velmi necitlivy pristup s jakym jsem se jeste nesetkala, bez jakehokoliv vysvetleni diagnozy. Asi 2 roky zpatky mi ze dne na den klesl sluch asi o 30% s tim, ze uz neni vratny. Dr Suchy provedl vysetreni a pak mi tuto zpravu oznamil s tim, ze se s tim musim naucit zit. Jakekoliv vysvetleni, proc, jak se to stalo atd jsem nedostala. Pro mladou zenu docela sok uz jen ta diagnoza, ne to jeste necitlivy pristup. Vim ze muj problem je nelecitelny ale zasla jsem si jeste k dalsimu doktorovi ktery diagnozu sice potvrdil, ale predepsal mi leky, ktere memu sluchu hodne pomohly. Tohoto lekare bych urcite nedoporucila.

• D

Tímto bych chtěla upozornit na způsob vyšetření, určení špatné diagnózy a léčby lékaře MUDr. Ondřeje Suchého z oddělení ORL na poliklinice v Ukrajinské ulici v Praze 10 - Vršovicích.
      Dne 2.3.2012 v dopoledních hodinách jsem navštívila pana doktora MUDr. Ondřeje Suchého z oddělení ORL na poliklinice v Ukrajinské ulici v Praze 10 - Vršovicích, a to na doporučení od mé ošetřující lékařky s tím, že u mne přetrvávají zdravotní potíže, které se vyznačují bolestí celého těla, zvýšenou teplotou, bolestí hlavy především s vysokým tlakem v oblasti dutin, silným dráždivým dusivým kašlem a v neposlední řadě silnou rýmou se zánětlivým průběhem po dobu 3 týdnů předešlých, kdy jsem zvolila tzv. samoléčbu s medikamenty zakoupených v lékárně na tyto příznaky virového původu, a to za celkem dost vysoké náklady. Panu doktorovi jsem vše řekla v uvedeném podání. Vyšetřil mne tak, že mne prosvítil nosní oblast a ušní taktéž, díval se mně do krku....Řekla jsem mu, že mám určitě nosní dutiny zastydlé, neboť znám tyto příznaky, na které jsem se cca před 15 lety léčila, kdy mně byla předepsána antibiotika a docházela jsem na punkce v období 2 týdnů, neboť to bylo nevyhnutelné vzhledem k bolesti. Celý průběh mého současného onemocnění byl naprosto identický s tím předešlým. Verdikt pana doktora MUDr. Suchého byl takový, že mi sdělil, že se nejedná o dutiny a mám virózu. Předepsal mi léky na podtlak v oblasti hlavy - Claritine a nosní spray Nasonex. Nabídl mně vyšetření krve, které stojí 150,- Kč na místě a řekl mi, že by bylo dobré si nechat udělat výtěr z nosu a krku...., ale neudělal mi ho, což absolutně nechápu, neboť kde jinde by mně výtěr měli udělat nežli na ORL??? Po několika dnech se můj zdravotní stav dále zhoršoval s tím, že se mi přidala veliká bolest v krku, že jsem nemohla polykat a sotva jsem došla z postele na WC....Objednala jsem se k jinému panu doktorovi MUDr. ISSOVI na ORL v Jabloňové ulici v Praze 10 - Zahradním městě, kde mně bylo provedeno naprosto odborné vyšetření od vyšetření sona dutin po rentgen dutin. Pochopitelně se akutní zánět levé dutiny prokázal....Pan doktor mně ihned předepsal velmi silná antibiotika, která jsem užívala týden. Bylo znát zlepšení, ale k dnešnímu dni nejsem zcela doléčena.
      Jsem silně rozhořčena, že pan doktor MUDr. Suchý pochybil a zanedbal důkladné vyšetření pacienta. Zbytečně jsem trpěla další týden v bolestech. Kdyby byl přívětivější a důkladnější jak se patří, tak bych nemusela dopadnout tak, jak jsem uvedla. Dana Š.
      Tímto podávám stížnost na jmenovaného lékaře a žádám o jeho potrestání, neboť věřím, že nejsem jediná pacientka, které zanedbal péči.Důležité je, že vybral od pacienta 30,-Kč poplatek, chtěl dalších 150,-Kč za odběr krve a neobtěžoval se mi napsat rentgen, natož udělat výtěr z krku, který mně doporučoval.......Domnívám se, že takovéto chování lékaře k pacientovi je nepřípustné a nelidské.
      Zasílám Vám v příloze sken lékařské zprávy z ORL v Jabloňové ulici od pana doktora MUDr. Issy, který mne má nadále v péči.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Dana Vlčková

• K

Určitě nedoporučuji, největší ignorace, jakou jsem kdy zažila, naprosto neprofesionální přístup. V čekárně (která byla naprosto prázdná, když jsem přišla) jsem čekala přes 30 minut v ordinační době, než si se sestřičkou popovídá, za celou dobu se dveře neotevřely a nikdo jiný nebyl uvnitř, jen jsem slyšela družný hovor. Když jsem se dostala dovnitř, potřebovala jsem základní vyšetření a razítko, že jsem v pořádku, ani se na mě nepodívala (neviděla mě přes čtyři roky), jen klábosila dál se sestřičkou a další sestrou, která si přišla popovídat z jiné ordinace. Nicméně mi napsala, že jsem v pořádku a dala mi razítko bez toho, aby se zeptala, jak se cítím, otevřela moji kartu nebo mi třeba jen změřila tlak. Osmdesátiletá paní, která přišla po mě do čekárny, mi potvrdila, že je to takto vždy...

• Pani co si říká doktrka, je velice neochotná, v podstatě s člověkem vůbec nekomunikuje, když se na něco zeptám, tak zareaguje tak, že s toho vyplývá, "co je Vám do toho, stejně tomu nerozumíte". Když člověka něco trápí, např. bolest v zádech, tak Vám řekne vemte si brufen, tak takovou léčbu si umím naordinovat sama i bez "paní doktorky". Podle mého názoru je paní doktorka nebezpečná a hledám si jinou.