Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Ukrajinská
Ukrajinská 900/11, Praha 101 00
Poliklinika Ukrajinská logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Specialisté

Názory o lékařích (30)

Obecné skóre

  A
  MUDr. Natalie Brožová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou obě neuvěřitelně příjemné a ochotné,vše vysvětlí, co se týče léčby atd.,vždy se vším pomohly. Jsem opravdu ráda, že chodím sem.

  L
  MUDr. Eva Preclíková Jiný

  Paní doktorka je velice nepříjemná, na dotazy odsekává a co je nejhorší, jako oční lékařka mi špatně změřila dioptrie a to o celou jednu dioptrii. U jiného lékaře byli dioptrie jiné. Na dotazy ohledně kondice oka neodpovídala nebo odsekávala. K této doktorce už nikdy více.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  G
  MUDr. Ondřej Suchý Jiný

  Arogantni a necitlivy pristup, nikdy nepomohl. Doporucuji si zkontrolovat vykaz u pojistovny, pokazde si uctoval velmi vysoke castky a vykazoval ukony, ktere vubec nedelal. Nedoporucuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Ivana Vondrušková Jiný

  K paní doktorce chodím přes dvacet let a vždy je milá, velmi pečlivá, citlivá a vše dobře vysvětlí a i poradí. Nikdy bych paní doktorku nevyměnila za jiného lékaře. Sestřička je také velmi milá, příjemná a rychlá. Jsem velice spokojena.

  P
  MUDr. Eva Preclíková Jiný

  Musím konstatovat že paní doktorka je opravdu hrozná. Můj otec měl problém a když se objednal na vyšetření,vše probíhalo stylem, co chcete bude to jen horší a nemohu Vám pomoci. Styl podání děsný, otec mi začal bláznit a ztratil zcela naději. Jinde mu samozřejmě pomohli a dali naději. Zamyslete se paní doktorko nad sebou zda je toto správně, otec byl dlouholetým pacientem ale nyní již bude muset chodit jinam. Jde mi hlavně o styl a přístup podání. Děkuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  PhDr. Marie Koutková Jiný

  Měla jsem štěstí, že se mojí první terapeutkou stala právě paní doktorka Koutková, k níž mám po pár letech vybudovanou skutečně pevnou důvěru. Dovedla mě ke klíčovým "aha" momentům. Pomohla mi porozumět mým pocitům, jednání i z čeho pramení moje úzkosti. Stala se takovým mým "průvodcem" těžkostmi života. I když zrovna není čerstvě po setkání, často mi naše dřívější povídání a společné zamýšlení vstupuje do myšlenek, což je pro mě velice podpůrné a pomáhá mi to. Paní doktorka mě vždy přijímala takovou, jaká jsem, s neuvěřitelnou dávkou laskavosti, pochopení a otevřenosti, zároveň mi dokázala zvýraznit to důležité. V krizovém období života jsem díky pravidelným, upřímným hovorům s ní, dokázala hájit to, co je pro mě důležité, a pro co chci žít, čemu se věnovat a čemu ne. Mám dojem, že teprve vděkem kontinuální prací s paní Koutkovou získávám sílu dospět a nalézt cestu sama k sobě, být v klidu a vnitřně svobodnější. Tak skvělou paní doktorku bych přála každému pacientkovi/pacientce.

  M
  PhDr. Marie Koutková Jiný

  Děkuji Paní doktorce Koutkové za její léčbu, 'zachránila mi tím život' a pomohla my se se spoustou věcí z minulosti vyrovnat a spoustě věcem porozumnět. Je milá, empatická a rozumná v názorech.

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Vlček Jiný

  Prof. Petr Vlček me velmi ochotný, naváže příjemnou atmosféru a jeho vyšetření je na vysoké úrovni. podrobně informuje o zdravotním stavu a povzbudí pacienta svým úsměvem

  B
  MUDr. Jaroslav Spilka Jiný

  Pan doktor tukal do počítace dvěma prsty tak pomalu, že bych za tu dobu napsala roman. Když to měl, tak to celý omylem smazal. Odmítl mi udělat ster s tim, že mi nic není a poslal mě k praktické, kde mi po vyteru vyšel streptokok. Pan doktor nezdravi, slušne chování a lidskost nula. Měl by to zabalit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Eva Preclíková Jiný

  Byla jsem objednaná, u dr. mám kartu už několik let, pojištění řádně platím, jen jsem v den prohlídky u dr.zaměnila kartu pojišťovny omylem se synovou. Sestra i přes vysvětlení, že musím vyšetření zaplatit nebo se přeobjednat, že nemůže vědět, jestli si pojištění platím. Vzhledem k volnu v práci, cesty k dr., a v dnešní době, kdy mají UA téměř vše zadarmo, opravdu nepochopitelné..zřejmě to lékařka ani nevěděla a sestra mi dala bez debaty, jiný termín.., přestože čekárna byla prázdná a byla jsem na řadě. Nikdy víc. Hrozný přístup. Nebo si nepotřebují udržet ani klienty stávající..hodně štěstí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu