Zobrazit lékaře

101 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

O
    Lékař: MUDr. Eva Preclíková Jiný

Zbytečně ostrá na synka (4 roky), po té ho vyšetřila velmi zběžně. Zarudlé oko jí přišlo neprůkazné, prý to mohlo být synovou rýmou. Doporučila Opthalmo-Septonex. Nyní má syn oko celé rudé a my narychlo sháníme ambulanci.
    Tohle po dvouměsíčním čekání na ošetření skutečně nestačí.

Lékař: MUDr. Natalie Brožová Jiný

Paní doktorka je odborník ve svém oboru. Jsem moc spokojena s jejím přístupem, klidná povaha v kombinaci s vysokou profesionalitou v diagnostice. Léta praxe a celožitovní vzdělávání jsou v paní doktorky vidět. Sestřička je také úžasná, lidská, komunikativní. Děkuji!

Lékař: MUDr. Ivana Vondrušková Jiný

K paní doktorce chodím již přes 15 let a jsem s ní moc spokojená. Vždy ke mně přistupuje profesionálně, je milá, šetrná, vše mi do detailu vysvětlí. Mám k ní velkou důvěru a naprosto jí důvěřuji. Sestřička je také moc milá, pohotová a šikovná. Celkově jsem u paní doktorky velmi spokojená a určitě doporučuji

Lékař: MUDr. Natalie Brožová Jiný

Odborně velmi zdatná a empatická lékařka. Je vždy ochotná pomoci, je milá a příjemná.
    Pokud si někdo stěžuje na dlouhé čekání v čekárně, tak to čekání je právě z toho důvodu, že paní doktorka je ze všech praktických lékařů na POLIKLINICE Ukrajinská 11 nejlepší, a každý, komu se podaří se k ní zaregistrovat, už u ní zůstane. :-) Také sestra v této ordinaci je velmi milá.

Lékař: MUDr. Marie Horáková Jiný

Nejlepsi prakticky lekar na Praze 10, velice mila a ochotna pomoci, pri nemoci se snazi najit duvod onemocneni pro nejefektivnejsi lecbu. Sestricka je rovnez moc mila.

Lékař: MUDr. Eva Stříteská Jiný

Za mě maximální spokojenost. Lidský přístup, sympatická a vždy vše vysvětlí.
    Já doporučuji paní doktorku, asi také záleží, jak se chová pacient. Není to jen o doktorech, to chování, že.

Lékař: MUDr. Ivana Vondrušková Jiný

Pani doktorku vrele doporucuji! Vzdy mi se vsim pomohla, vse vysvetlila, poradila. Profesionalni a empaticky pristup!
    Moc diky...

Lékař: MUDr. Olga Opatrná Jiný

Je mi 41 let a k paní doktorce chodím od svých 18let a neměnil bych. Vždycky, ochotná, upřímná, starostlivá, zajímá se apod. A nikdy nenechá člověka ve štychu!

Lékař: MUDr. Josef Flek Jiný

Velmi dobrý terapeut. Citlivý a zároveň i mírně ironický, když je to potřeba. Naslouchá, pamatuje si, dělá si poznámky, vede k samostatnosti. Ocenila bych sice trochu více "interpretace", přímých verbálních reakcí, ale funguje to i tak.

U
    Lékař: Stanislava Strieborná

Velice nepříjemná paní doktorka. Doporučila mě agenturní firma, ale způsob, jak se se mnou paní doktorka bavila mě nebyl příjemný. Ptala se, proč jsem se neobjednal dříve a že ji agentura musí doporučovat, jelikož je jejich závodní. Doufám, že si v budoucnu budou pacienti moci vybrat a ne navštěvovat nemilé doktory z nutnosti.