Oleksii Siedakov, zubař Praha

Implantace zubu • od 17 000 kč +7 Více

Keramická korunka • od 6 000 kč

Konzultace • od 600 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 1 650 kč

Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii. Kladu důraz na b...

• Bolesti zubů

od 80 kč

Zubní vyšetření

Dozvědět se více

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu, který velice pečlivě provedl chirurgickou extrakci retinovaného zubu moudrosti. Operace trvala cca 40 minut a bylo to úplně bez bolesti. Pan doktor měl lidský a pozitivní přistup a občas se ptal na mou kondici. Po extrakci zubu jsem kontaktovala telefonicky ohledně dílčích otázek a on vždy rado odpověděl. Nakonec, měla jsem ještě kontrolní vyšetření zubu zadarmo. Mám jenom nejlepší vzpomínky z dané ne nejpříjemější procedury, a to díky MDDr. Oleksii Siedakovu.

Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

U pana doktora Siedakova jsem absolvovala asi před rokem vstupní konzultaci ohledně parodontozy. Vše mi bylo vysvětleno, mohu konstatovat, že to bylo nadstandardní vyšetření. Další ošetření prováděla paní doktorka Siedakova.
Nyní v době nepřítomnosti p. doktorky jsem byla na kontrolním vyšetření u pana doktora Siedakova a opět naprostá spokojenost. Všem doporučuji, můžete mluvit o štěstí, když se zde objednáte. Vstřícný přístup, bezbolestnost je tady samozřejmostí. Neumannová

Umístění: Premium Dental Care Jiný

U pana doktora Siedakova jsem podstoupila 2x operaci, při které mi byl odebrán štěp z patra a byly vytvořeny nové a silné dásně, díky nímž mám opět hezký úsměv bez ošklivě vyčnívajících odhalených krčků. Operace byla provedena profesionálně a velmi pečlivě. Pan doktor je příjemný a má empatické cítění. Určitě ho mohu všem jen doporučit. Celému týmu moc děkuji a přeji hodně zdraví!

Umístění: Premium Dental Care ošetření zubního kazu

Profesionalni, lidsky, trpelivy a vzdelany ve svem oboru! Nelze chtit vic. Obdivuji trpelivost pana doktora v kazdem ohledu. Dokaze vyslechnout, poradit a svoji praci vzdy odvede na 1*. Za panem doktorem jsem se presouvala uz 3 x a je to vzdy konkretni doktor, nikdy ne klinika co je pro pacienta rozhodujici. Preju si aby se mu darilo, aby byl zdravy a aby se mu nadale darilo tak pozitivne ovlyvnovat zivoty lidi, svych pacientu. Muzu vrele doporucit!

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

Pan doktor je velmi sikovny a take mily a sympaticky, ma velice profesionalni pristup, slozitou extrakci zvladl rychle a bez problemu. Velice pozitivni zkusenost, vrele doporucuji!

Umístění: Premium Dental Care

Pan doktor Siedakov je velmi profesionální a příjemný zubní lékař. Oceňuji také skvělou komunikaci mezi lékařem a pacientem. Panu doktorovi jsem velmi vděčná a určitě ho doporučuji. :)

Umístění: Premium Dental Care Zubní fazety

Perfektní práce, přístup, vše!!!Doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!Byla jsem objednána ve velmi krátké době, i když pan doktor měl hodně pacientů, (kolikrát jsem tam byla vždy byl zaneprázdněný:) přesto, že jsem pospíchala (tlačil mě čas, chtěla jsem mít krásný úsměv co nejdříve:)tak jsem zůstala spokojená se vším všudy:)Práce, odborně provedená, cena normální, přístup na jedničku!!!

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

MDDr. Oleksii Siedakov je dle mého soudu velmi kvalitní zubní lékař s velmi empatickým (lidským) přístupem k pacientovi.
Děkuji MDDr. Siedakovi za špičkově provedou chirurgickou extrakci všech osmiček a za nadstandartní lidský přístup při i po zákroku.
Jan Jirovský

Umístění: Premium Dental Care augmentace dásně

Doktor Siedakov je opravdu výborný stomatolog a chirurg. Přišla jsem k němu na doporučení svého zubaře, protože jsem potřebovala rozšířit a prodloužit horní dáseň před zavedením implantátu. Pan doktor provedl velice precizní čtyřhodinovou operaci a díky tomu mám teď dobře vypadající a hlavně dost velkou a pevnou dáseň, do které mi před dvěma týdny můj stomatolog zavedl implantát. Jsem opravdu moc spokojená, že konečně po dvou letech už budu mít zase krásný úsměv :)

Umístění: Premium Dental Care

Pro mě je doktor Siedakov nejlepší stomatolog na světě, jsem moc a moc spokojená, vždycky velmi příjemné prostředí, každý zákrok dokonale profesionální a hlavně bezbolesti, doporučuji všem.
Věra J.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, potřeboval bych extrakci dvou rozbitých stoliček (kořeny se zbytkem zubu), doporučí mi někdo schopného stomatochirurga z Ústeckého kraje ci Prahy a rychlou dobou objednání. Děkuji.

Dobrý den, mohli bychom Vám nabídnout termín extrakce zubů, pro bližší informace, prosím zavolejte na číslo, uvedené v profilu. Děkuji a přeji hezký den. Dr. Siedakov

MDDr. Oleksii Siedakov

• Dobrý den, chtěl bych si nechat vytrhnout zub moudrosti a kořen rozbité stoličky, mohu vědět kolik by extrakce obou zubů cca stála? Případně doporučit stomatochirurga či kliniku v Praze?

Dobrý den, extrakce zubu u nás na klinice stojí od 1200 Kč. Přeji hezký den. S pozdravem Dr. O. Siedakov

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2010) - promoce s vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Stáže

• Praktické stáže na stomatochirurgické ambulanci VFN v Praze.
  • Praktický kurz augmentace kosti kostnímy blóky. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Praktický kurz uzavření gingiválních recesů - prof.G. Zucchelli. (Berlin, Německo, září 2016)
Zobrazit více

Fotografie