Pobřežní 620/3, Praha
Premium Dental Care (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta
777 78.....

Ošetření kořenových kanálků (od 1 650 kč)

Ošetření zubního kazu (od 1 250 kč)

Extrakce zubu (od 1 200 kč) + 7 Více

Chirurgická extrakce zubu (od 2 000 kč)

Keramická korunka (od 6 000 kč)

Rentgen zubů (od 80 kč)

Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii. Kladu důraz na b...

• bolesti zubů

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ukrajinština, Ruština

Umístění: Premium Dental Care augmentace dásně

Doktor Siedakov je opravdu výborný stomatolog a chirurg. Přišla jsem k němu na doporučení svého zubaře, protože jsem potřebovala rozšířit a prodloužit horní dáseň před zavedením implantátu. Pan doktor provedl velice precizní čtyřhodinovou operaci a díky tomu mám teď dobře vypadající a hlavně dost velkou a pevnou dáseň, do které mi před dvěma týdny můj stomatolog zavedl implantát. Jsem opravdu moc spokojená, že konečně po dvou letech už budu mít zase krásný úsměv :)

Umístění: Premium Dental Care

Pro mě je doktor Siedakov nejlepší stomatolog na světě, jsem moc a moc spokojená, vždycky velmi příjemné prostředí, každý zákrok dokonale profesionální a hlavně bezbolesti, doporučuji všem.
Věra J.

Umístění: Premium Dental Care

Najlepsie rozhodnutie ake som mohla spravit. Pan doktor Siedakov je velmi prijemny zubar s profesionalnym a ludskym pristupom. Mala som komplikovaný zub s ktorym si pan doktor hravo poradil. Velmi ocenujem je individualny pristup - nikam sa neponahla, vsetko mi vysvetlil, co nas caka a ako to bude prebiehat, pocas zakroku sa ma stale pytal, ci je vsetko v poriadku, nasledne som chodila na kontroly, na ktorych mi vzdy vysvetlil, ci je vsetko v poriadku a cely zakrok bol bez bolesti. Som rada, ze som nasla profesionala s uzasnym pristupom. Taktiez ma peknu ordinaciu a velmi milu sestricku. Jednoznacne doporucujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care

Dr. Oleksii Siedakov provides leading edge professionalism along with the upmost of care and attention to patient. I found his whole approach to the trade to be one of a kind; Dr. Siedakov takes time to explain carefully all parts of diagnosis and guide you through the procedures, taking special care on making them totally painless. I could tell the doctor is passioned about what he does and I felt comfortable and reassured from the very first consultation with him. I can do no other than to thank the doctor and strongly recommend it to anybody who needs dental care.

Umístění: jiné místo Operaci dolnych kosti vyplnenie

Dr.Siedakov je absolutny odborny vinikajucy zubny chirurg. Mozem vsetkym odporucat. Mala som 4 komplikovane operacie ktore dopadly vynikajuce som celmy spokojna

Umístění: jiné místo extrakce zubů

Pan doktor Siedakov je velice příjemný zubař s profesionálním přístupem. Nechala jsem si od něj vytrhnout dva zuby moudrosti. V průběhu zákroku pan doktor nikam nespěchal, stále se mě ptal, jestli je vše v pořádku a při každém jeho kroku mi říkal, co právě dělá. Celý zákrok proběhl bez bolesti během několika minut.
Určitě pana doktora doporučuji! Je vidět, že své práci rozumí a sama se k němu vrátím na vytržení zbylých moudráků.

Pane doktore, za mě velká pochvala a velké DÍKY!

Červeňáková Michaela

Umístění: jiné místo Vyberanie nervov

Na odporučanie som bola u pana doktora. Je velky odbornik, kludny a priatelsky pristup. Konecne som nasla dobreho zubara. Dakujem K.Trstanova

Umístění: jiné místo تسوس أسنان و عمليه عصب درس و نظافة أسنان

بصراحه دكتور ممتاز جداً جداً. أخصائي ممتاز و مش غالي و لو عندي اي مشكله في أسناني مفيش غيره هو. أخصائي لأي مشاكل عندك في الأسنان. مش حتلاقي حد ذيه

Umístění: jiné místo

U pana doktora Siedakova jsem byla na operaci prohloubení dolního vestibula. Oceňuji především jeho profesionální přístup a dobrou komunikaci. Celý zákrok mi byl řádně vysvětlen a následná péče a kontroly po operaci byly velice pečlivé, čímž se proces hojení zkrátil na minimum. Pana doktora mohu jen doporučit.

Pana doktora Siedakova mohu jedině doporučit. Velmi mi pomohl a odvedl spoustu práce na mých zubech. Vše bezbolestně a profesionálně. Podstoupil jsem u něj autotransplantaci zubu. Moje extrahovaná osmička byla použita na místo zničené šestky. Výsledek perfektní, velmi přirozený, prakticky nerozpoznatelný. Vše se zahojilo rychle, bolest minimální. Celý zákrok mi byl vysvětlen, doporučen samotným lékařem. Jsem s výsledkem nadmíru spokojen. Další zákroky pana doktora, jako vrtání, plombování jsem také podstoupil. Vše se skvělým výsledkem, bez bolesti. Určitě mohu doporučit dalším lidem, svěřit se panu doktorovi do péče. Moc jemu a jeho asistentce za jejich péči děkuji.

Ošetření kořenových kanálků

Věra J.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care

Umístění: jiné místo Operaci dolnych kosti vyplnenie

Umístění: jiné místo extrakce zubů

Pane doktore, za mě velká pochvala a velké DÍKY!

Červeňáková Michaela

Umístění: jiné místo Vyberanie nervov

Umístění: jiné místo تسوس أسنان و عمليه عصب درس و نظافة أسنان

Umístění: jiné místo

58 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jaká je cena úplného vytrhání a dání umělého chrupu?

• Dobry den, z niceho nic mi zacala natekat dasen u osmicky. Nikdy mi zubarka o osmickach nic nerikala, pokud vim ani tam nic nemam. Jenze tohle je tak otravne, ze jsem musel odletet z pracovni cesty ze zahranici druve. Natekle, vypada to pomalu jak zub jen z dasne. Poridil jsem si corsodyl 1% gel. Zatím mažu první den, ale rozdíl moc nevidím. Ted mezi svátky se k zubaři jen tak nedostanu. Dekuji za odpoved

Dobrý den, toto může být známkou zánětu kolem zubů moudrosti (tzv. dentitio difficilis). V takovém případě je třeba zkontrolovat rozsah zánětu, polohu a směr prořezávání zubu pomocí rentgenového snímku a ve většině případů takový zub extrahovat. Zákrok provádíme v lokální anestezii, je tedy bezbolestný. Akutní připady se snažíme vyřešit do druhého dne. V případě zájmu se můžete mě kontaktovat na telefonim čísle nebo e-mail, uvedeném v mém profilu. Děkuji a zdravím.

MDDr. Oleksii Siedakov

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2010) - promoce s vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Stáže

• Praktické stáže na stomatochirurgické ambulanci VFN v Praze.
  • Praktický kurz augmentace kosti kostnímy blóky. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Praktický kurz uzavření gingiválních recesů - prof.G. Zucchelli. (Berlin, Německo, září 2016)
Zobrazit více

Fotografie