Pobřežní 620/3, Praha
Premium Dental Care (mapa)

Další dostupný termín:

Extrakce zubu • od 1 200 kč +7 Více

Chirurgická extrakce zubu • od 2 000 kč

Keramická korunka • od 6 000 kč

Rentgen zubů • od 80 kč

Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii. Kladu důraz na b...

• bolesti zubů

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ukrajinština, Ruština

Umístění: Premium Dental Care Zubní fazety

Perfektní práce, přístup, vše!!!Doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!Byla jsem objednána ve velmi krátké době, i když pan doktor měl hodně pacientů, (kolikrát jsem tam byla vždy byl zaneprázdněný:) přesto, že jsem pospíchala (tlačil mě čas, chtěla jsem mít krásný úsměv co nejdříve:)tak jsem zůstala spokojená se vším všudy:)Práce, odborně provedená, cena normální, přístup na jedničku!!!

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

MDDr. Oleksii Siedakov je dle mého soudu velmi kvalitní zubní lékař s velmi empatickým (lidským) přístupem k pacientovi.
Děkuji MDDr. Siedakovi za špičkově provedou chirurgickou extrakci všech osmiček a za nadstandartní lidský přístup při i po zákroku.
Jan Jirovský

Umístění: Premium Dental Care augmentace dásně

Doktor Siedakov je opravdu výborný stomatolog a chirurg. Přišla jsem k němu na doporučení svého zubaře, protože jsem potřebovala rozšířit a prodloužit horní dáseň před zavedením implantátu. Pan doktor provedl velice precizní čtyřhodinovou operaci a díky tomu mám teď dobře vypadající a hlavně dost velkou a pevnou dáseň, do které mi před dvěma týdny můj stomatolog zavedl implantát. Jsem opravdu moc spokojená, že konečně po dvou letech už budu mít zase krásný úsměv :)

Umístění: Premium Dental Care

Pro mě je doktor Siedakov nejlepší stomatolog na světě, jsem moc a moc spokojená, vždycky velmi příjemné prostředí, každý zákrok dokonale profesionální a hlavně bezbolesti, doporučuji všem.
Věra J.

Umístění: Premium Dental Care

Najlepsie rozhodnutie ake som mohla spravit. Pan doktor Siedakov je velmi prijemny zubar s profesionalnym a ludskym pristupom. Mala som komplikovaný zub s ktorym si pan doktor hravo poradil. Velmi ocenujem je individualny pristup - nikam sa neponahla, vsetko mi vysvetlil, co nas caka a ako to bude prebiehat, pocas zakroku sa ma stale pytal, ci je vsetko v poriadku, nasledne som chodila na kontroly, na ktorych mi vzdy vysvetlil, ci je vsetko v poriadku a cely zakrok bol bez bolesti. Som rada, ze som nasla profesionala s uzasnym pristupom. Taktiez ma peknu ordinaciu a velmi milu sestricku. Jednoznacne doporucujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care

Dr. Oleksii Siedakov provides leading edge professionalism along with the upmost of care and attention to patient. I found his whole approach to the trade to be one of a kind; Dr. Siedakov takes time to explain carefully all parts of diagnosis and guide you through the procedures, taking special care on making them totally painless. I could tell the doctor is passioned about what he does and I felt comfortable and reassured from the very first consultation with him. I can do no other than to thank the doctor and strongly recommend it to anybody who needs dental care.

Umístění: jiné místo Operaci dolnych kosti vyplnenie

Dr.Siedakov je absolutny odborny vinikajucy zubny chirurg. Mozem vsetkym odporucat. Mala som 4 komplikovane operacie ktore dopadly vynikajuce som celmy spokojna

Umístění: jiné místo extrakce zubů

Pan doktor Siedakov je velice příjemný zubař s profesionálním přístupem. Nechala jsem si od něj vytrhnout dva zuby moudrosti. V průběhu zákroku pan doktor nikam nespěchal, stále se mě ptal, jestli je vše v pořádku a při každém jeho kroku mi říkal, co právě dělá. Celý zákrok proběhl bez bolesti během několika minut.
Určitě pana doktora doporučuji! Je vidět, že své práci rozumí a sama se k němu vrátím na vytržení zbylých moudráků.

Pane doktore, za mě velká pochvala a velké DÍKY!

Červeňáková Michaela

Umístění: jiné místo Vyberanie nervov

Na odporučanie som bola u pana doktora. Je velky odbornik, kludny a priatelsky pristup. Konecne som nasla dobreho zubara. Dakujem K.Trstanova

Umístění: jiné místo تسوس أسنان و عمليه عصب درس و نظافة أسنان

بصراحه دكتور ممتاز جداً جداً. أخصائي ممتاز و مش غالي و لو عندي اي مشكله في أسناني مفيش غيره هو. أخصائي لأي مشاكل عندك في الأسنان. مش حتلاقي حد ذيه

Ošetření kořenových kanálků

Věra J.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care

Umístění: jiné místo Operaci dolnych kosti vyplnenie

Umístění: jiné místo extrakce zubů

Pane doktore, za mě velká pochvala a velké DÍKY!

Červeňáková Michaela

Umístění: jiné místo Vyberanie nervov

Umístění: jiné místo تسوس أسنان و عمليه عصب درس و نظافة أسنان

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, z niceho nic mi zacala natekat dasen u osmicky. Nikdy mi zubarka o osmickach nic nerikala, pokud vim ani tam nic nemam. Jenze tohle je tak otravne, ze jsem musel odletet z pracovni cesty ze zahranici druve. Natekle, vypada to pomalu jak zub jen z dasne. Poridil jsem si corsodyl 1% gel. Zatím mažu první den, ale rozdíl moc nevidím. Ted mezi svátky se k zubaři jen tak nedostanu. Dekuji za odpoved

Dobrý den, toto může být známkou zánětu kolem zubů moudrosti (tzv. dentitio difficilis). V takovém případě je třeba zkontrolovat rozsah zánětu, polohu a směr prořezávání zubu pomocí rentgenového snímku a ve většině případů takový zub extrahovat. Zákrok provádíme v lokální anestezii, je tedy bezbolestný. Akutní připady se snažíme vyřešit do druhého dne. V případě zájmu se můžete mě kontaktovat na telefonim čísle nebo e-mail, uvedeném v mém profilu. Děkuji a zdravím.

MDDr. Oleksii Siedakov

• Dobrý den, chtěl bych si nechat vytrhnout zub moudrosti a kořen rozbité stoličky, mohu vědět kolik by extrakce obou zubů cca stála? Případně doporučit stomatochirurga či kliniku v Praze?

Dobrý den, extrakce zubu u nás na klinice stojí od 1200 Kč. Přeji hezký den. S pozdravem Dr. O. Siedakov

MDDr. Oleksii Siedakov

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2010) - promoce s vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Stáže

• Praktické stáže na stomatochirurgické ambulanci VFN v Praze.
  • Praktický kurz augmentace kosti kostnímy blóky. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Praktický kurz uzavření gingiválních recesů - prof.G. Zucchelli. (Berlin, Německo, září 2016)
Zobrazit více

Fotografie