Pobřežní 620/3, Praha
Premium Dental Care (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod
777 78.....

Keramické korunky (od 6 000 kč)

Rentgen zubů (od 80 kč)

Ošetření zubního kazu (od 1 250 kč) + 7 Více

Ošetření kořenových kanálků (od 1 650 kč)

Extrakce zubu (od 1 200 kč)

Dentální hygiena (od 880 kč)

• zubní kaz
  • chybějící zuby
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

Umístění: Premium Dental Care akutní problém

Paní doktorka je velmi milá a má profesionální přístup. Vše vysvětlí. V ordinaci se člověk cítí bezpečně a dobře. Paní doktorka pracuje velmi pečlivě, na pacienta si udělá dostatek času. Je obdivuhodné, že když máte nějaký problém, paní doktorka Vás ošetří i po ordinační době a i v sobotu. Rozhodla jsem se , že se stanu jejím pacientem a budu k ní chodit i nadále. Po poradě s dcerou k paní doktorce bude chodit i ona. Paní doktorku všem vřele doporučuji, je opravdu výborná!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care Akutni problém

Paní doktorka je velmi milá a má profesionální přístup. Vše mi vysvětlila a odborně mě osetrila. Věnovala mi tolik času kolik bylo třeba. Zcela jiný přístup než u zubaře ke kterému dosud chodím. Vysledek: stanu se stálou pacientkou této paní doktorky. Všem opravdu doporučuji!!!

Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

Naprosta spokojenost ani nemuze vyjadrit muj obdiv. Naprosta profesionalita, vstricnost a krasne prostredi byl jen zacatek. Pani doktorka mi zuby peclive prosla, vse mi ukazala, detailne popsala a rekla idealni postup na celkove reseni. Mel jsem asi 3x kaz, jeden zub mi rostl zezadu do jineho zubu castecne pod dasni a zaroven uz trochu koukal. Musel ven a to chirurgicky. Toto probehlo absolutne bez bolesti a vubec jsem nepochopil, ze me nebolelo ani pichnuti anestetika. Bohuzel tento zub zpusobil na krcku jineho zubu kaz ale pod dasni. (slozitejsi oprava) ale pani doktorka si s tim poradila vcetne cisteni zubnich kanalku. 4hod v kresle, ale stalo to za to. Zub zachranen a opet naprosto bez bolesti. Dnes jdu k pani doktorce znovu a jak jsem se zubare v minulosti bal a priznam ze z toho duvodu i zanedbaval, tak se normalne tesim. Zatim same dobre zkusenosti a rozhodne chci k pani doktorce prihlasit i manzelku a syna. Jsem nesmirne spokojeny a mohu jen chvalit a doporucit! Tomas Krizek

Maximální spokojenost. U paní doktorky jsem se cítila bezpečně. Profesionální přístup - vše detailně vysvětlila a pečlivě provedla.
Bezbolestné ošetření je samozřejmostí. Ordinace je vybavená nejmodernější technologii. Dodržení objednaného času. Prostředí příjemné a veškerý personál milý a ochotný. Můžu jenom doporučit.
Topičová Zdeňka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care preventivní prohlídky

S pani doktorkou Siedakovou som absolútne spokojná. Všetko Vám dopodrobna vysvetlí, venuje Vám toľko času, koľko potrebujete. Jej zákroky (dokonce i extrakce zubu) som mala bez bolesti a veľmi kvalitne vykonané. Veľmi si cením jej ľudský prístup a stratila som strach zo zubára.

Umístění: Premium Dental Care

U paní doktorky Siedakové jsem byla na dentální hygieně. Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním, citlivým a empatickým přístupem. Po precizní dvouhodinové ústní hygieně mi paní doktorka vysvětlila správnou techniku čištění chrupu a jaké pomůcky k čištění používat. Výhodou je, že klientům, kteří mají jakýkoliv důvod se bát, paní doktorka nabídne bezbolestnou lokální anestezii, což nebývá obvyklé vzhledem k tomu, že hygienu většinou provádějí dentální hygienistky. Paní doktorku všem vřele doporučuji.
R.Caklová

Umístění: Premium Dental Care vysetreni, dentalni hygiena

Pani doktorka Siedakova ma naprosto vyborny pristup k pacientum.
Behem moje navstevy, vysvetlila kazdy svuj krok, presne ukazala jake problemy mam a navrhla nekolik moznich reseni, behem dentalni hygieny
neustale ptala jestli citim se dobre, odpovedela na kazdou otazku kterou jsem mel. Nikdy v zivote jsem jeste nepotkal lekare s podobnim vybornym pristupem.

Ošetření kořenových kanálků

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care preventivní prohlídky

Umístění: Premium Dental Care

R.Caklová

Umístění: Premium Dental Care vysetreni, dentalni hygiena

Pani doktorka Siedakova ma naprosto vyborny pristup k pacientum.

• zubní kaz
  • chybějící zuby
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

• zubní lékař - stomatolog