Natalia Siedakova, zubař Praha

MDDr. Natalia Siedakova

Zubař přijímá nové pacienty

174 návštěv profilu během 30 dní

Pobřežní 620/3, Praha
Premium Dental Care (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

• zubní kaz
  • chybějící zuby
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

Bělení zubů

Rentgen zubů

od 80 kč

Zubní vyšetření

Umístění: Premium Dental Care

Paní doktorka Siedaková je velmi milá a precizní zubní lékařka. Nikam nespěchala a vše proběhlo tak jak mělo. Moc jí za její péči děkuji. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care

Naprostá spokojenost. Paní doktorku jsem navštívil už vícekrát a pokaždé vše proběhlo bez problémů, vždy ráda poradí a odpoví na jakékoliv dotazy. Zákroky probíhají absolutně bezbolestně a nikdy jsem neměl žádné komplikace. Vřele doporučují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

Bohužel nemohu doporučit. Zpočátku byl přístup dobrý nicméně moje hlavní návštěva bylo odstranění zánětu a vyčištění korenovych kanálku. Za čištění jsem zaplatila 3700 Kč za jednu návštěvu. Paní doktorka nechala v zubu zánět a zub uzavřela a já týden po návštěvě jsem skončila na pohotovosti s velkou bolestí zubu. Pohotovost za 90 Kč mi prokázala větší službu než pani doktorka za 3700 Kč. Neni mi lito penez a rada si sluzbu zaplatim ale musi byt kvalitní... nemohu doporučit.

Umístění: Premium Dental Care

Paní doktorka k dětem milá, hodná a nikam se nenáhlí. Rodiči i dítěti všechno vysvětlí a ukáže.Musím hodnotiť velice kladně i z profesionálního hlediska.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care dentální hygiena

Skvelá skúsenosť, veľmi milá doktorka. S jej prácou som bol veľmi spokojný, edukácia a poradenstvo rovnako na veľmi dobrej úrovni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care extrakce zubu

U paní doktorky Siedakové jsem byl na extrakce osmičky. Zákrok byl rychly, bezbolestný a následné hojení také. Pani doktorka je vyborna stomatolozka s velmi milým a profesionálním přístupem. Ordinace je vybavená nejmodernější technologii. Prostředí ordinace je velmi příjemné a veškerý personál též. Opravdu doporučuji!

Umístění: Premium Dental Care akutní problém

Paní doktorka je velmi milá a má profesionální přístup. Vše vysvětlí. V ordinaci se člověk cítí bezpečně a dobře. Paní doktorka pracuje velmi pečlivě, na pacienta si udělá dostatek času. Je obdivuhodné, že když máte nějaký problém, paní doktorka Vás ošetří i po ordinační době a i v sobotu. Rozhodla jsem se , že se stanu jejím pacientem a budu k ní chodit i nadále. Po poradě s dcerou k paní doktorce bude chodit i ona. Paní doktorku všem vřele doporučuji, je opravdu výborná!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care Akutni problém

Paní doktorka je velmi milá a má profesionální přístup. Vše mi vysvětlila a odborně mě osetrila. Věnovala mi tolik času kolik bylo třeba. Zcela jiný přístup než u zubaře ke kterému dosud chodím. Vysledek: stanu se stálou pacientkou této paní doktorky. Všem opravdu doporučuji!!!

Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

Naprosta spokojenost ani nemuze vyjadrit muj obdiv. Naprosta profesionalita, vstricnost a krasne prostredi byl jen zacatek. Pani doktorka mi zuby peclive prosla, vse mi ukazala, detailne popsala a rekla idealni postup na celkove reseni. Mel jsem asi 3x kaz, jeden zub mi rostl zezadu do jineho zubu castecne pod dasni a zaroven uz trochu koukal. Musel ven a to chirurgicky. Toto probehlo absolutne bez bolesti a vubec jsem nepochopil, ze me nebolelo ani pichnuti anestetika. Bohuzel tento zub zpusobil na krcku jineho zubu kaz ale pod dasni. (slozitejsi oprava) ale pani doktorka si s tim poradila vcetne cisteni zubnich kanalku. 4hod v kresle, ale stalo to za to. Zub zachranen a opet naprosto bez bolesti. Dnes jdu k pani doktorce znovu a jak jsem se zubare v minulosti bal a priznam ze z toho duvodu i zanedbaval, tak se normalne tesim. Zatim same dobre zkusenosti a rozhodne chci k pani doktorce prihlasit i manzelku a syna. Jsem nesmirne spokojeny a mohu jen chvalit a doporucit! Tomas Krizek

Maximální spokojenost. U paní doktorky jsem se cítila bezpečně. Profesionální přístup - vše detailně vysvětlila a pečlivě provedla.
Bezbolestné ošetření je samozřejmostí. Ordinace je vybavená nejmodernější technologii. Dodržení objednaného času. Prostředí příjemné a veškerý personál milý a ochotný. Můžu jenom doporučit.
Topičová Zdeňka

• zubní kaz
  • chybějící zuby
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

• zubní lékař - stomatolog