Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Od 2 400 Kč

105 Kč

900 Kč

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Premium Dental Care ošetření zubního kazu

Diky teto pani doktorce je navsteva zubare opravdu prijemna. Je velice citliva, empaticka, mila a pecliva. Jeji pristup k lidem i jeji prace jsou perfektni. K pani doktorce jsem presla na doporuceni a to davam rada i ja.

Umístění: Premium Dental Care keramické korunky

Paní doktorka je velice milá a pečlivá. Veškeré výkony dopředu vysvětlí a je otevřena jakýmkoliv dotazům. Ošetřila mi několik problémových zubů - vždy kvalitně. S korunkou si paní doktorka doslova vyhrála a zpracování je natolik precizní, že to ani nelze porovnat s výsledky práce mé předchozí stomatoložky... Děkuji a doporučuji!

Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

Paní doktorka Siedakova je vynikající zubní lékařka. Ošetření je vždy šetrné, pečlivé a celkově velice profesionální. Navíc paní doktorka je milá, ochotná odpovídat na jakýkoliv dotaz.Absolvovala jsem několik návštěv v rámci ošetření parodontozy. Paní doktorce velmi děkuji, vděčím jí za značné zlepšení svých zubů, za záchranu zubů. Jednoznačně doporučuji. Neumannová

Umístění: Premium Dental Care

Paní doktorka Siedaková je velmi milá a precizní zubní lékařka. Nikam nespěchala a vše proběhlo tak jak mělo. Moc jí za její péči děkuji. :)

Umístění: Premium Dental Care

Naprostá spokojenost. Paní doktorku jsem navštívil už vícekrát a pokaždé vše proběhlo bez problémů, vždy ráda poradí a odpoví na jakékoliv dotazy. Zákroky probíhají absolutně bezbolestně a nikdy jsem neměl žádné komplikace. Vřele doporučují.

Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

Bohužel nemohu doporučit. Zpočátku byl přístup dobrý nicméně moje hlavní návštěva bylo odstranění zánětu a vyčištění korenovych kanálku. Za čištění jsem zaplatila 3700 Kč za jednu návštěvu. Paní doktorka nechala v zubu zánět a zub uzavřela a já týden po návštěvě jsem skončila na pohotovosti s velkou bolestí zubu. Pohotovost za 90 Kč mi prokázala větší službu než pani doktorka za 3700 Kč. Neni mi lito penez a rada si sluzbu zaplatim ale musi byt kvalitní... nemohu doporučit.

Umístění: Premium Dental Care

Paní doktorka k dětem milá, hodná a nikam se nenáhlí. Rodiči i dítěti všechno vysvětlí a ukáže.Musím hodnotiť velice kladně i z profesionálního hlediska.

Umístění: Premium Dental Care dentální hygiena

Skvelá skúsenosť, veľmi milá doktorka. S jej prácou som bol veľmi spokojný, edukácia a poradenstvo rovnako na veľmi dobrej úrovni.

Umístění: Premium Dental Care extrakce zubu

U paní doktorky Siedakové jsem byl na extrakce osmičky. Zákrok byl rychly, bezbolestný a následné hojení také. Pani doktorka je vyborna stomatolozka s velmi milým a profesionálním přístupem. Ordinace je vybavená nejmodernější technologii. Prostředí ordinace je velmi příjemné a veškerý personál též. Opravdu doporučuji!

Umístění: Premium Dental Care akutní problém

Paní doktorka je velmi milá a má profesionální přístup. Vše vysvětlí. V ordinaci se člověk cítí bezpečně a dobře. Paní doktorka pracuje velmi pečlivě, na pacienta si udělá dostatek času. Je obdivuhodné, že když máte nějaký problém, paní doktorka Vás ošetří i po ordinační době a i v sobotu. Rozhodla jsem se , že se stanu jejím pacientem a budu k ní chodit i nadále. Po poradě s dcerou k paní doktorce bude chodit i ona. Paní doktorku všem vřele doporučuji, je opravdu výborná!!!!