Natalia Siedakova, zubař Praha

MDDr.
Natalia Siedakova verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

227 návštěv profilu během 30 dní

Adres

Pobřežní 620/3, Praha
Premium Dental Care (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod
777 78.....

Keramické korunky (od 6 000 kč)

Rentgen zubů (od 80 kč)

Ošetření zubního kazu (od 1 250 kč) + 7 Více

Ošetření kořenových kanálků (od 1 650 kč)

Extrakce zubu (od 1 200 kč)

Dentální hygiena (od 880 kč)

• zubní kaz
  • chybějící zuby
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

Maximální spokojenost. U paní doktorky jsem se cítila bezpečně. Profesionální přístup - vše detailně vysvětlila a pečlivě provedla.
Bezbolestné ošetření je samozřejmostí. Ordinace je vybavená nejmodernější technologii. Dodržení objednaného času. Prostředí příjemné a veškerý personál milý a ochotný. Můžu jenom doporučit.
Topičová Zdeňka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care preventivní prohlídky

S pani doktorkou Siedakovou som absolútne spokojná. Všetko Vám dopodrobna vysvetlí, venuje Vám toľko času, koľko potrebujete. Jej zákroky (dokonce i extrakce zubu) som mala bez bolesti a veľmi kvalitne vykonané. Veľmi si cením jej ľudský prístup a stratila som strach zo zubára.

Umístění: Premium Dental Care

U paní doktorky Siedakové jsem byla na dentální hygieně. Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním, citlivým a empatickým přístupem. Po precizní dvouhodinové ústní hygieně mi paní doktorka vysvětlila správnou techniku čištění chrupu a jaké pomůcky k čištění používat. Výhodou je, že klientům, kteří mají jakýkoliv důvod se bát, paní doktorka nabídne bezbolestnou lokální anestezii, což nebývá obvyklé vzhledem k tomu, že hygienu většinou provádějí dentální hygienistky. Paní doktorku všem vřele doporučuji.
R.Caklová

Umístění: Premium Dental Care vysetreni, dentalni hygiena

Pani doktorka Siedakova ma naprosto vyborny pristup k pacientum.
Behem moje navstevy, vysvetlila kazdy svuj krok, presne ukazala jake problemy mam a navrhla nekolik moznich reseni, behem dentalni hygieny
neustale ptala jestli citim se dobre, odpovedela na kazdou otazku kterou jsem mel. Nikdy v zivote jsem jeste nepotkal lekare s podobnim vybornym pristupem.

Ošetření kořenových kanálků

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Premium Dental Care preventivní prohlídky

Umístění: Premium Dental Care

R.Caklová

Umístění: Premium Dental Care vysetreni, dentalni hygiena

Pani doktorka Siedakova ma naprosto vyborny pristup k pacientum.

• zubní kaz
  • chybějící zuby
  • bolesti zubů

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2014)

• zubní lékař - stomatolog