Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Pod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

RiderePod Kaštany 15, Brno

Ridere

Zkušenosti

O mně

Absolvoval na Masarykově Universitě v Brně, specializovaný obor Zubní lékařství, ukončený dosažením titulu MDDr. Od promoce pracuje pod vedením zkušen...

Více


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: Ridere Bolestivé zuby

Pana doktora všem doporučuji.nase celá rodina začala k němu chodit a jsme velmi spokojeni.vcera jsme u něho byli,měla jsem bolestivý zub,hned se do něho pustil,i když v plánu byl jiný zub. To u zubaře před tím bych se ošetření nedočkala. Jsme rádi,že jsme k panu doktorovi smolikovi nastoupili.

B
Ověřený profil

Má první zkušenost je velmi pozitivní. Pěkný a moderní interiér. Lidé příjemní a pan doktor působí profi. Můžu doporučit.

Ověřený profil

Výborná komunikace, nulová čekací doba, poměrně krátká objednací doba, moderní vybavení ordinace a služby dentální hygienistky. Za mě vše na jedničku, ošetření rychlé, kvalitní. Příjemné a empatické ošetření i u malých dětí. Rozhodně doporučuji.


Ověřený profil

Příjemný personál i prostředí. Ordinaci má pan doktor nově a moderně vybavenou. Rentgen vám udělá přímo v křesle a na monitoru vám vysvětlí co se bude dít, což oceňuji. Navíc je to jediný zubař který vím že nabírá pacienty.
Celkové shrnutí? Je to první zubař ke kterému se nebojím chodit.


D
Ověřený profil

So sestričkou tvoria skvelý tím. O pacienta sa starajú profesionálne, informujú o situácii prehľadne a odpovedajú na každú otázku. :) Z ordinácie odchádzam maximálne spokojná.


Ověřený profil

Nebudu se tu sáhodlouze rozepisovat o tom, jaký je pan doktor profík, ale minimálně rychlost a profesionalita, se kterou svou práci odvádí u mě zanechala velice pozitivní dojem. Též příjemné vystupování a ochota vyjít při objednávání termínů vyšetření pacientům vstříc hraje důležitý prim a právě díky výše zmíněným vlastnostem bych vám, co ještě stále hledáte vhodného stomatologa v Brně a okolí, chtěl tohoto doktora doporučit.
10/10
:)


Ověřený profil

Před rokem jsem se stal pacientem pana doktora Smolíka a jsem s jeho službami nadmíru spokojen. Kladně hodnotím profesionální práci spojenou s lidským přístupem a nově vybavenou ordinací. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

zdravim chci se jen zeptat vcera jsem byl na urazovce a mam zlomeny kazem zub a zustal mi jen koren v dasni a zarusta a poslali me na chirurgii ale nerekli kam je mozno i k vam s tim zajit nebo nwm kam jit dali me antibiotika dekuji

Dobrý den, k chirurgickým extrakcím bude nejlepší, pokud si zajdete na stomatochirurgické pracoviště v nemocnici u sv. anny. S pozdravem, MS

MDDr. Martin Smolík

Otázka k tématu záchovná stomatologie

Moc prosím o informaci, zda ve vaší ordinaci také děláte částečně pružné zubní náhrady Viva flex, nebo Deflex. Snad se lépe přizpůsobují dásním,což by mi vyhovovalo, mám v ústech málo místa. Děkuji za kladnou informací a moc zdravím. Dcera je s Vaší ordinaci nadmíru spokojená,proto bych i já ráda využila Vašich kvalitních služeb,protože vynikajících zubařů velký nedostatek.Moc děkuji za odpověď a zdravím.

Dobrý den, pružné protézy z těchto materiálů zhotovujeme, pokud to situace dovolí. Je potřeba udělat vyšetření a zhodnotit, co je pro danou situaci nejlepší řešení.

MDDr. Martin Smolík

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.