Praktický lékař pro dospělé
Kartouzská 6/204, Praha

Jsem velmi spokojena, mám atopický ekzém už od narození a jediná její mast mi pomáhá ve svých 22ti letech už po něm skoro není žádná známka. Jediné, co mi vadí je, že se u ní dlouho čeká.

Ty mraky zkušeností, co paní Nosková má, mě vždycky zarážely. Na všechno vždycky našla nějaké řešení a vždy to pomohlo. Navíc je ona i sestřička velice milá.

pohotový, skvělý diagnostik, respektuje souvislosti a příčiny, nikoli jen důsledky

Výborná doktorka, chodím k ní už řadu let a nemůžu si stěžovat

Paní doktora Nosková je lékařka,která léčí dle posledních poznatků mediciny a novými léky, pokud jsem měl potíže tak poradí a pošle k odbornému lékaři,nabere krev a podívá se na výsledky, a má velké klinické zkušenosti,což je obrovský klad.Akutně vezme kohokoli a nemusíte se u ní objednávat.
Je to ale taky o tom,že se čeká,pokud do čekárny přijde 5 nebo 10 lidí najednou.
Svědčí to o preciznosti práce paní doktorky a ne že člověk od ní vyletí za 3 minuty,pak by se samo sebou nečekalo.
Jednoznačně doporučuji,je fajn,že přijímá nové pacienty,kteří nemají praktického doktora.
Michael

Určitě souhlasím že je to nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měl. Jinak račte si všichni všimnout, že ty negativní komentáře jsou všechny psány ze dvou nebo tří IP adres. Takže ten zbabělec, který tady na paní doktorku hází špínu a podvádí při odesílání zpráv ať si sáhne do svého svědomí, než se začne vyjadřovat k druhým.

Paní doktorku Noskovou mám ráda, sice si u ní počkám, to ano, ale co se dá dělat, člověk si počkat musí ...

Paní doktorka mi vždycky se vším pomohla, i vlastně když nemusela, je to ta nejlepší doktorka ze všech, kterou jsem kdy měla.
¨¨
Eliška

Neřekla bych,že negativní komentáře jsou od jednoho člověka. Ani já jsem s paní doktorkou nebyla moc spokojená! Je sice pečlivá,to ano,ale čas pro ní skutečně nehraje žádnou roli. Čekárna je narvaná k prasknutí a ona si v ordinaci povídá se setrou....až ven je slyšet,že probírají drby!
Naprosto běžně jsem přišla,byla jsem druhá na řadě,ale do ordinace jsem šla až za hodinu a půl!Protože paní doktorka ordinovala od 8 hodin,ale přišla až v 9!

Sice si clovek v cekarne obcas poceka, ale pokud si vzpomenu na me navstevy na ruznych mestskych uradech a jinych institucich, tak si nevzpominam, ze by to tam bylo lepsi... pokud nekdo chce nekoho kritizovat za to, ze si clovek chce v klidu vypit kavu, tak si musime vsichni nejdrive uklidit pred vlastnim prahem.

Chodim k pani doktorce jiz 18 let a vim z vlastnich zkusenosti, ze jejim lekarskym vedomostem mohu absolutne duverovat, dobreho lekare nepozna clovek podle nejmodernejsiho vybaveni. Z vlastnich zkusenosti vim, ze se pani doktorka snazi pro sve pacienty dosahnout vseho co je v jejich silach a co je pro jeji pacienty nutne.A pokud jsou nutna spezialni vysetreni tak si kazdy muze byt 100% jisty, ze na ne bude poslan! O nekom soudit, by meli lidi jen v pripade ze dotycnou osobu dobre znaji. Pani doktorka Noskova pomaha lidem i v dobe kdy nema ordinacni hodiny a jeji pacienti ji lezi na srdci.

Pokud si ale nekdo chce nechat napsat neschopenku protoze ma rymu, nebo ho nekde pycha a ve skutecnosti vubec nemocnej neni (nekteri si chtej jen prodlouzit dovolenou a nebo jsou lini pracovat), tak takove osoby maji u ni smulu! U nekterejch simulantu v cekarne musi clovek opravdu kroutit hlavou, obzlaste, kdyz se pak celou dobu snazi predvadet jak moc sou "nemocni". Vsem temto doporuji: najdete si lekare, ktery vam napise neschpenku na pozadani!!! Pak budete spokojeni!

Ja osobne doufam, ze pani doktorka Noskova bude i nadale praktikovat a ja si nebudu muset hledat noveho lekare, kteremu mohu duverovat.

Romana Hruba

Každé hodnocení je čistě subjektivní zhodnocení situace. Někomu se může zdát, že paní doktorka už dosluhuje, někomu že u na svůj věk podává výborné výkony. Někdo si tu jen jednoduše léčí mindráky.
Shrňme si to - polovina špatných komentářů obsahuje pouze "je stará", takové názory rozumný člověk ani nemůže brát na zřetel. U druhé poloviny ani není jasné, "co chtěl básník říci" - ti lidé by si měli zopakovat pár slohových cvičení. Myslím, že jsem zahlédl i jeden komentář, který naznačoval, že paní doktorka bere úplatky - takový názor umí anonymně vypustit každý. Ten člověk by zasloužil srazit hřebínek, neboť se tím dopouští trestného činu pomluvy.

Ale k mému názoru na paní doktorku (pro pořádek - jsem 22letý studující/pracující):

Klady - Paní doktorka si udržuje přehled a i přes svůj věk navrhuje moderní metody léčby - vždy podle specifik situace, je jasné že když přijdete s bolestí hlavy, nepošle vás hned na CT. Mluví s vámi na rovinu a velmi slušně vám dá najevo, v případě, že to tak je, že za současný stav si můžete sami - nijak se to však neodrazí na způsobu a kvalitě léčby (to považuji za důležité). Neodbude vás, i když přijdete s pouhou rýmou, kterou každý normální člověk léčí čajem. Bez jakýchkoliv potíží vás pošle za odborným lékařem (přesně tak, jak je její povinnost, do kladů to ale patří proto, že většina dnešních lékařů se snad bojí poslat pacienta ke kolegovi)

Zápory - Ano, občas si v té čekárně prostě posedíte.

A ke konci - paní doktorka úplatky opravdu nebere (vždy se zdráhá přijmout povinný 30ti korunový poplatek).