Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

2008 - 2013 Maltská univerzita, stomatologická fakulta
Bakalařské studium (Bachelor of Dental Surgery) v angličtině.
Ukončeno diplomem...

1 500 Kč

6 500 Kč

1 700 Kč

Umístění: Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o. ošetření kořenových kanálků

K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli.

Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji.

Umístění: Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi pečlivá a citlivá! Udělala mi dnes 3 zuby najednou (jedna se o spodni zuby 2, 3 a 4, mela jsem u nich uz odhalene krcky a kazy) a velmi pečlivě a velmi pěkně, je to k nerozeznani, v podstate mi krcky domodelovala cele znova tak, ze jsou jako puvodni pred lety a stejne, jako mam prirozene na druhe pulce ust. I při předchozí návštěvě (leden 2020) mi zachránila velmi špatný zub (dolni 6) - spatna plomba a velky kaz, bylo potreba vycistit vsechny kanalky, byl v nich zanet. Zub uz mel i z casti pryc sklovinu a hrozilo, ze se rozlomi. Nicmene pani doktorka mi behem prvni navstevy cisteni kanalku steny zubu zrekonstruovala a zub uz tak zpevnila. Zub to vydrzel, pri dalsi navsteve mi zub uz natrvalo vyplnila.

Umístění: Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o. Korunka

Pani doktorku jsem již navštívila během půl roku více než 5x (2x korunka), vždy když vyjdou do dveří, vítá mě s příjemným úsměvem na tváři, po celou dobu je pozitivně naladena, velmi precizní a šikovna, v průběhu zákroku ji zajímá jestli je vše u me v pořádku. Za celou dobu zakroku jsem nezažila bolest ani neviděla kapličku krve. Spolu s mladou a sympatickou sestřičku tvoří super co-operativní duo. Objednavaci doba není dlouhá, cekarna je útulna, ordinace dobře vybavena. :)

2008 - 2013 Maltská univerzita, stomatologická fakulta
Bakalařské studium (Bachelor of Dental Surgery) v angličtině.
Ukončeno diplomem...

Ukončené školy