přijímá nové pacienty

Hotovost, Kreditní karta

Nejčastěji hledané služby

Hrazeno pojišťovnou

Finedent

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Vstupní vyšetření a preventivní prohlídky jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Věnujeme se ...

Ukončené školy

• Lekárska fakulta UPJŠ v Košiciach, Slovenská republika

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Vordent clinic, Poprad (2017)
  • Lukacdent, Košice (2018)
  • Dently Babčan&Alexejenko, Bratislava (2019)
Zobrazit více

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Slovenština,
  • Angličtina,
  • Čeština

Umístění: Finedent ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi milá, rychlá a vše podrobně vysvětlí. Celý hodinový zákrok opravdu vůbec nebolel a já spíše relaxovala, než abych si připadala jako u zubaře. Moc děkuji za péči a doporučuji všem, kdo se bojí zubaře jako já :-)

MDDr. Lívia Mišková

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Finedent ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná. Vždy mi řekne, co bude dělat, vždy se ujišťuje že mě nic nebolí. Pokaždé je moc příjemná a ochotná. Zlomila můj panický strach ze zubařů, který jsem měla od dětství.

MDDr. Lívia Mišková

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojená.Budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent ošetření kořenových kanálků

Precizní a bezbolestné ošetření nejmodernějšími přístroji, paní doktorka je precizní, prostředí příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Finedent vstupní vyšetření

Oceňuji přijemné prostředí a moderní vybavení ordinace a milý a profesionalní přistup. Vstupní vyšetření bylo důkladné a paní dokortka mi řádně vysvětlila další postup. Nebudu mít z dalších návštěv strach.

MDDr. Lívia Mišková

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojená. Budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent ošetření zubního kazu

Velmi milá doktorka, vše vysvětlí, precizní, bezbolestné ošetření, byla jsem moc spokojená, sestřička také moc milá. Už se k zubaři nebojím