• Skřípání zubů

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Dentica

Skvělý zubař, můžu jen doporučit. Mám jen pozitivní zkušenosti,vše vysvětlí, přístup naprosto bezbolestný. S předchozími zubaři, co jsem měla, se pan doktor nedá vůbec srovnat :)

Umístění: Dentica Bolesti zubů

Velmi mi pan doktor pomohl,po marných prosbách u 5 zubařů mi jen on ochotně přijal, všechny problémy vyřešil k naprosté spokojenosti, už mám klid a mohu být konečně zařazen do w.listu pro transplantaci ledviny, příjemné prostředí,ochota, profesionální přístup, špičkové vybavení ordinace,za mě obrovské díky, vřele doporučuji!!!

Na dovolené mě rozbolel zub, tento zubař mi vyšel vstříc a byl jsem velmi spokojen, pomohl mi a zub je dnes v pořádku.

Děkuji mnohokrát panu doktorovi za péči o můj chrup. Trhání osmičky i čistění kanálků proběhlo bezbolestně a bez následných komplikací. Vážím si lidského přístupu pana doktora, když překročím práh ordinace, vůbec se nebojím a to je pro mě důležité. Děkuji!
Nesmím opomenout sestřičky, jsou to zlatíčka!

Na dovolené v Čechách jsem byla s bolavým zubem u tohoto lékaře, příjemný a ochotný, doporučuji tohoto mladého zubaře.

Musím pana doktora pochválit je mladý,příjemný, ale to hlavní je velice moc šikovný a vše vysvětlí a vše bezbolestně.Pane doktore moc Vám děkuji za Vaší péči .Jsem velice ráda že jsem našla tak skvělého stomatologa.Děkuji

Pan doktor je velice pečlivý, vše vysvětlí, extrakce osmičky bezbolestně a bez komplikací. Za sebe doporučuji.

Opravdu pana Dr.Trygubа mohu doporučit! Je mladý profesional. Má skvělý a moderní přístup! Svého zubáře jsem našla.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,mám opravdu velke problemy se zuby na hornim patre,prakticky bych potrebovala nejmene ctyri zuby udelat nove,a take vytrhat vsechny ctyri zuby moudrosti....muj problem byl vzdy strach ze zubaru,a bohuzel tomu dost pridava chovani a pristup zubaru ke me,po tom,co vidi ze mam zuby v dezolatnim stavu....potrebuji zubare,ktery me pochopi a bude se ke me chovat jako k cloveku kterému chce pomoct,a nebude na me koukat jako na pritez....najdu toto u vas v ordinaci prosim?? Uz jsem zoufala....predem diky za odpoved

Dobrý den! Zavolejte nám prosím, přijd'te se s námi seznámit, probereme možnosti ošetření. První návštěvu jenom zjistíme jaké mate problémy. Nemáte se čeho bát. Příští návštěvu začneme nejjednodušším zákrokem abychom Vás na tom přesvědčili. Budeme se na Vás těšít. Dr. K.Trygub

Kyrylo Trygub

• Dobrý den. Dneska jsem volala k Vám do ordinace. Jsem v dost těžké situaci. Potřebuji protetiku zubů. Kořeni zubů ještě mám. Dozvěděla jsem se že už nepřijímáte nové pacienty a že mluvit s Vámi osobně ami telefonicky nemůžu. Budu vděčna za odpověď alespoň.

Dobrý den! Zavolejte na recepci a řeknete že jsem to schválil. Domluvíte se na návštěvu a probereme možnosti. S pozdravem Dr.K.Trygub

Kyrylo Trygub

• Skřípání zubů