Umístění: Poliklinika Medicina Plus Jiný

Pán doktor je profesionál každým coulem! Veľká spokojnosť, som jeho pacientkou už vyše 20 rokov a nikdy nesklamal. Osvedčilo sa to hlavne v tejto šialenej dobe, keď nebol problém v ničom. Som veľmi rada, že som ho našla, vzácny človek aj s jeho pani!

Umístění: Poliklinika Medicina Plus Jiný

Pan doktor i jeho manželka(sestřička) jsou naprosto profesionální lidé na svém místě! Za 25let kdy navštěvuji jejich ordinaci nebyl jediný problém. Velmi si vážím toho, že mám možnost a snad i štěstí být jejich klientem!

Umístění: Poliklinika Medicina Plus

K panu doktorovi jsem začala chodit ihned od přechodu pediatra v té samé poliklinice v 19 letech na doporučení rodiny a známých. Pan doktor je milý, není upovídaný, vždy pečlivě vyšetří, vyslechne a vždy mi stanovil vhodnou léčbu. V čekárně je skvělý systém pořadových čísel na lístečkách, tak jako na poště, takže čekám vždy tak maximálně 20 minut. Jeho sestřička (manželka) je velice milá a není to taková ta typická uřvaná sestra. Nedávno jsem se odstěhovala z Pankráce, kde pan doktor sídlí, a i když bydlím na druhém konci Prahy, tak jsem si pana doktora ponechala.

Ziji v zahranici ale pana Dr. Netolickeho jsem si ponechal. Nikdy nic nepodcenil, jeho diagnozy jsou presne a pristup odpovidajici. Lecil i nektere dalsi cleny rodiny, jeho vcasny a spravny odhad zachranil zivot pri problemech se slinovkou coz spravne a vcasne odhadl./slo tenkrat o minuty, jak jsme se pote dozvedeli v nemocnici./ Stabilne ma vecny az pragmaticky pristup, coz mi vyhovuje. Clovek vi na cem je. Zadne zbytecne reci kolem. Vysetreni jsou ucelna, dukladna, ma spravny nadhled, cimz mne vzdy jako zdraveho hypochondra uklidni....ma mou naprostou duveru. Jsem u pana Dr. jiz 14 let a jsem za to vdecny. Vzhledem k praci na palube lodi potrebuji obcas specialni vysetreni, testy atp jejichz formulare jsou v cizich jazycich. Nikdy v tom pro nej nebyl problem, vcetne odeslani na specializovana pracoviste i s popisem cesty. Co vim od mych kolegu - neni to v CR zdaleka samozrejmost. Za mne i mou rodinu mohu pana Dr. s klidnym svedomim doporucit.

Pan doktor Netolický je proforesionál na svém místě. Sice ho navštěvuji "jednou za uherský rok", ale kdykoliv jsem potřebovala pomoc a bylo mi zle, tak mi pomohl. Nic nepodceňuje, radši udělá vícero vyšetření. Za panem doktorem cestuji i po přestěhování se na vesnici.

U pana doktora jsem byl celkem 3 krat. Poprve kdyz jsem se preregistrovaval z detskeho lekare k dospelemu, podruhe na preockovani proti tetanu po 13 letech a naposledy pred 14 dny, kdy me po mnoha letech donutila nemoc navstivit lekare.
Pan doktor neni zadna "zpovedni vrba", kam by si clovek prisel popovidat, ale jasne a strucne vyresi problem bez zbytecneho zdrzovani, coz je presne to, co chci.

U pana doktora Netolického se léčí moje zrakově postižená matka a je naprosto spokojená, velmi citlivý a profesionální přístup ji velmi pomáhá v těžké nemoci. Děkuji!!!!!

Doktor, ktery me za vice nez 12 let nikdy nezklamal. Jak jiz nekdo zminil jeho prednosti: vyborne peclive zaznamy o pacientech, male fronty (system listecku jako v bance), duslednost pri lecbe.

Co je pravda a co tu nekteri zminuji je, ze pan Netolicky je trochu "morous" v dobrem slova smyslu. Moc toho nenamluvi, kdyz mluvi tak k veci. Pro lidi co se jdou k doktorovi yvpovidat je to mozna negativum, ja potrebuji byt co nejrychleji vyleceny a co nejkratsi dobu cekat - to znamena pro me nemluvny doktor jedine dobre.

Chodim k panu doktorovi 16 let. Vždy se choval velmi profesionálně, byl vlídný, vstřícný a vždy mi pomohl. Osetril mne i po ordinacni dobe. Mohu ho jen vřele doporucit.

K panu doktorovi chodím já i můj muž již několik let. Jsme s ním spokojeni. Je vždy velice milý a vstřícný.