Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Medicina Plus

Hvězdova 1601

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Peychlová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou absolutně dokonalé, milé, empatické, k dětem se chovají moc hezky a profesně jsou rozhodně nadstandartní. Vždy precizně vyšetří, pošlou na všechna vyšetření, komunikují a radí i před maila telefon, používají e-recepty na mobil, aniž bychom museli přijít osobně, pokud je to možné. Na druhou stranu nevyšilují a neposílají dítě na milion vyšetření, pokud dítě není v tabulkách,ale řeší vše individuálně a s velkou profesní praxí. Děti obě milovaly a nikdy se k paní doktorce nebály. Hodnotím po 11 letech, co jsme k ní chodili s dětmi. Bohužel jsme se přestěhovali a už teď vím, jak mi budou obě chybět!


  S
  Lékař: MUDr. Jana Peychlová Jiný

  Paní doktorko , není v jádru duše asi špatná, ale bohužel máme pocit že po každé návštěvě u ni máme pocit ,že stále děláme něco špatne.Mozna by neuškodilo být více milejší na prvorodičky a přistupovat ke všemu více v pohodě a s nadhledem.


  D
  Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

  Nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život potkala. Stará se o naše 3 dítka. Přístup a znalosti pana doktora jsou neskutečné, úžasný člověk!


  P
  Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

  Tým pana doktora a jeho sestřičky je to nejlepší, co mohlo mé děti potkat. Oba dva milí, pan doktor profesionál, napraví chyby jiných lékařů, uklidní, vysvětlí. A jako bonus, děti se ho nebojí! Moje nejlepší volba!!!Děkuji!


  S
  Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

  Jednoznačně doporučují! Je to nejlepší doktor, i když jsme se přestěhovali za Prahů, neměníme, dojíždíme.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Karel Netolický Jiný

  Pán doktor je profesionál každým coulem! Veľká spokojnosť, som jeho pacientkou už vyše 20 rokov a nikdy nesklamal. Osvedčilo sa to hlavne v tejto šialenej dobe, keď nebol problém v ničom. Som veľmi rada, že som ho našla, vzácny človek aj s jeho pani!


  J
  Lékař: MUDr. Karel Netolický Jiný

  Pan doktor i jeho manželka(sestřička) jsou naprosto profesionální lidé na svém místě! Za 25let kdy navštěvuji jejich ordinaci nebyl jediný problém. Velmi si vážím toho, že mám možnost a snad i štěstí být jejich klientem!


  A
  Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

  K panu doktorovi jsem chodil od počátku jeho ordinování v Hvězdově a musím říct, že pan doktor je naprosto úžasný (jak svým úžasným přístupem ke všem pacientů tak i svými znalostmi a snahou nic nepodcenit). I přesto, že je čekárna úplně plná, pan doktor vždy věnuje každému 100% své pozornosti a nikoho žádným způsobem neošidí.Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy měl možnost setkat.


  Z
  Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

  Pan doktor i sestřička jsou prostě úžasní. Naše děti se k němu dokonce i těší. Vždy jsou oba milí, vstřícní, pan doktor vše ochotně vysvětlí, poradí. Je to profesionál na svém místě, má neuvěřitelné zkušenosti i z nemocnice a jsem moc ráda, že k němu můžeme chodit. Neznám lepšího lékaře.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Michal Hlavatý

  Pan doktor je nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkal. Chodil jsem k němu přes 10 let a nikdy jsem neměl jedinou negativní zkušenost. Je pečlivý, nikdy nic nezanedbá a vše důkladně vysvětlí. Jeho přístup k dětem je úžasný - to samé se dá říct i o sestřičče, která svým milým úsměvem vždy, i v těch nepříjemných chvílích, zlepší náladu. Pan doktor je PROFÍK, který svou prací žije, a to je v tomto oboru opravdu důležité ...


  Došlo k chybě, zkuste to znovu