Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Hvězdova 1601

140 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jana Peychlová Jiný

Paní doktorko , není v jádru duše asi špatná, ale bohužel máme pocit že po každé návštěvě u ni máme pocit ,že stále děláme něco špatne.Mozna by neuškodilo být více milejší na prvorodičky a přistupovat ke všemu více v pohodě a s nadhledem.

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život potkala. Stará se o naše 3 dítka. Přístup a znalosti pana doktora jsou neskutečné, úžasný člověk!

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Tým pana doktora a jeho sestřičky je to nejlepší, co mohlo mé děti potkat. Oba dva milí, pan doktor profesionál, napraví chyby jiných lékařů, uklidní, vysvětlí. A jako bonus, děti se ho nebojí! Moje nejlepší volba!!!Děkuji!

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Jednoznačně doporučují! Je to nejlepší doktor, i když jsme se přestěhovali za Prahů, neměníme, dojíždíme.

Lékař: MUDr. Karel Netolický Jiný

Pán doktor je profesionál každým coulem! Veľká spokojnosť, som jeho pacientkou už vyše 20 rokov a nikdy nesklamal. Osvedčilo sa to hlavne v tejto šialenej dobe, keď nebol problém v ničom. Som veľmi rada, že som ho našla, vzácny človek aj s jeho pani!

Lékař: MUDr. Karel Netolický Jiný

Pan doktor i jeho manželka(sestřička) jsou naprosto profesionální lidé na svém místě! Za 25let kdy navštěvuji jejich ordinaci nebyl jediný problém. Velmi si vážím toho, že mám možnost a snad i štěstí být jejich klientem!

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

K panu doktorovi jsem chodil od počátku jeho ordinování v Hvězdově a musím říct, že pan doktor je naprosto úžasný (jak svým úžasným přístupem ke všem pacientů tak i svými znalostmi a snahou nic nepodcenit). I přesto, že je čekárna úplně plná, pan doktor vždy věnuje každému 100% své pozornosti a nikoho žádným způsobem neošidí.Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy měl možnost setkat.

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý Jiný

Pan doktor i sestřička jsou prostě úžasní. Naše děti se k němu dokonce i těší. Vždy jsou oba milí, vstřícní, pan doktor vše ochotně vysvětlí, poradí. Je to profesionál na svém místě, má neuvěřitelné zkušenosti i z nemocnice a jsem moc ráda, že k němu můžeme chodit. Neznám lepšího lékaře.

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý

Pan doktor je nejlepší lékař, se kterým jsem se v životě setkal. Chodil jsem k němu přes 10 let a nikdy jsem neměl jedinou negativní zkušenost. Je pečlivý, nikdy nic nezanedbá a vše důkladně vysvětlí. Jeho přístup k dětem je úžasný - to samé se dá říct i o sestřičče, která svým milým úsměvem vždy, i v těch nepříjemných chvílích, zlepší náladu. Pan doktor je PROFÍK, který svou prací žije, a to je v tomto oboru opravdu důležité ...

Lékař: MUDr. Michal Hlavatý

Není v Praze lepšího! I díky němu a jeho přístupu jsem dobrou maminkou svým dětem :) Děkuji za jeho péči! Sestřička též perfektní!
    Dobrý den, našemu synovi je 15 měsíců. MUDr.Hlavatý ho má v péči od narození. Je to mé první dítě a asi jako každá maminka jsem první měsíce byla hodně vyplašená. Pan doktor je ale nejen profík ve svém oboru, ale i člověk s velkým srdcem, který mi vždy vše vysvětlil, uklidnil mně a poradil. Neumím si představit, že by nebyl...Na cestě je další potomek a z poloviny vím, že díky panu doktorovi vše zvládneme, protože i přesto, že je to brzy po sobě máme takového člověka na blízku :) Díky za Vaše komentáře, protože díky nim, jsem si pana doktora vybrala :)