Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• David Tomáš

Internista, Gastroenterolog, MUDr.

• T

U pana doktora jsem dnes byla na biopsii ze žaludku. Byla jsem nadmíru spokojena. Pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a milí. Vše mi vysvětlili a díky poskytnutým doporučením byl celý zákrok rychlý a bezproblémový.
      Lékaře plně doporučuji.

• T

Po absolvování kolonoskopie rozhodně tohoto doktora nikomu nedoporučuji. Injekci na uvolnění jsem si vyžádala, účinek se ale nedostavil ani během dne.Taktéž jsem si musela vyžádat kalhotky. Sestra se nezdála být nadšená, že s tím má práci navíc. Doktor se ukázal až když jsem byla v poloze na boku. Při pozdravu si nasazoval rukavice a bez jakéhokoliv slova o začátku nebo uvolnění začal vyšetření takovým způsobem, že přes můj počáteční šok a všechny reakce, že to dost bolí, reagoval podrážděně, že si to dělám sama a že se mám uvolnit a pokračoval ve stejné rychlosti dál. Když už jsem se svíjela v bolestech, dal mi pár vteřin pauzy na vydechnutí, ve kterých mi ale vynadal, že nemám dýchat zhluboka a že si vyšetření pletu s porodem. Bohužel ty bolesti byly srovnatelné s porodními. Byla jsem opravdu v šoku z celého vyšetření a přístupu a doufám, že se mi za pár let na tento "zážitek" podaří zapomenout.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Ivana Divišová

Oční Lékař, MUDr.

• K této paní doktorce chodím od předškolního věku kdy u mě byla zjištěna tupozrakost. Dnes 20 let poté již nemám žádný problém viděním. Paní doktorka je odbornice na tyto oční vady a já jsem s její péčí i vystupováním k mé osobě naprosto spokojen.

• Z

Chodím k paní doktorce od svých 10 let a objevila mi tupozrakost, kterou moje dřívější doktorka neobjevila. Pro jistotu jsem šel ještě k jiné doktorce, ale ta to potvrdila. Nedám na ni dopustit, je opravdu moc milá!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Miroslava Jechortová

Dermatolog, MUDr.

• L

Setkala jsem se s nerozeznamim rude jizvy od kozniho vyronu na kontrole po zakroku, k znecitliveni bohuzel nepouziva moderni injekce nebo kremy, ale chladici sprej, po kterem dochazi k poopaleni kuze s trvalymi nasledky-zakrok zde jsem samozrejme podstoupila jedinkrat a dodnes toho lituji

• Neprofesionalni pristup..Odesla jsem s jizvami, ktere se nehoji bez kompenzace,zakroky zde jsou vylozene nebezpecne, neodhadne, co je treba a co muze poskodit, nezajima ji poskozeny pacient

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jana Peychlová

Pediatr, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Medicina PlusSlužby: Běžná prohlídka, očkování

K paní doktorce chodíme s naším sedmiměsíčním synem a jsme velice spokojeni. Paní doktorka i sestřička mají výborný přístup k pacientům i rodičům, není problém se na cokoliv zeptat.

• M

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. K dětem i k nám přístup dobrý , ale to je vše. Pokud čekáte schopnost doktora stanovit samostatně diagnózu, tak nepochodíte. Paní doktorka jakoby duchem nepřítomná , nepamatuje si, co jsme řešili minule, byť jde o rozmezí týdne. Ordinaci řídí sestra , nic proti, ale při větším frmolu zapomíná na řadu věcí. Testy krve nebudu komentovat....jestli chcete skutečného lékaře, který je schopný něčeho víc než odkazu na internet hledejte jinde.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Karel Netolický

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Medicina Plus

K panu doktorovi jsem začala chodit ihned od přechodu pediatra v té samé poliklinice v 19 letech na doporučení rodiny a známých. Pan doktor je milý, není upovídaný, vždy pečlivě vyšetří, vyslechne a vždy mi stanovil vhodnou léčbu. V čekárně je skvělý systém pořadových čísel na lístečkách, tak jako na poště, takže čekám vždy tak maximálně 20 minut. Jeho sestřička (manželka) je velice milá a není to taková ta typická uřvaná sestra. Nedávno jsem se odstěhovala z Pankráce, kde pan doktor sídlí, a i když bydlím na druhém konci Prahy, tak jsem si pana doktora ponechala.

• Ziji v zahranici ale pana Dr. Netolickeho jsem si ponechal. Nikdy nic nepodcenil, jeho diagnozy jsou presne a pristup odpovidajici. Lecil i nektere dalsi cleny rodiny, jeho vcasny a spravny odhad zachranil zivot pri problemech se slinovkou coz spravne a vcasne odhadl./slo tenkrat o minuty, jak jsme se pote dozvedeli v nemocnici./ Stabilne ma vecny az pragmaticky pristup, coz mi vyhovuje. Clovek vi na cem je. Zadne zbytecne reci kolem. Vysetreni jsou ucelna, dukladna, ma spravny nadhled, cimz mne vzdy jako zdraveho hypochondra uklidni....ma mou naprostou duveru. Jsem u pana Dr. jiz 14 let a jsem za to vdecny. Vzhledem k praci na palube lodi potrebuji obcas specialni vysetreni, testy atp jejichz formulare jsou v cizich jazycich. Nikdy v tom pro nej nebyl problem, vcetne odeslani na specializovana pracoviste i s popisem cesty. Co vim od mych kolegu - neni to v CR zdaleka samozrejmost. Za mne i mou rodinu mohu pana Dr. s klidnym svedomim doporucit.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Michal Hlavatý

Pediatr, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika Medicina PlusSlužby: Jiný

K panu doktorovi jsem chodil od počátku jeho ordinování v Hvězdově a musím říct, že pan doktor je naprosto úžasný (jak svým úžasným přístupem ke všem pacientů tak i svými znalostmi a snahou nic nepodcenit). I přesto, že je čekárna úplně plná, pan doktor vždy věnuje každému 100% své pozornosti a nikoho žádným způsobem neošidí.Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy měl možnost setkat.

• Z
      Umístění: Poliklinika Medicina PlusSlužby: Jiný

Pan doktor i sestřička jsou prostě úžasní. Naše děti se k němu dokonce i těší. Vždy jsou oba milí, vstřícní, pan doktor vše ochotně vysvětlí, poradí. Je to profesionál na svém místě, má neuvěřitelné zkušenosti i z nemocnice a jsem moc ráda, že k němu můžeme chodit. Neznám lepšího lékaře.

Podívejte se na všechny názory (55) na lékaře