Privátní zubní ordinace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Gingiva

Léčba onemocnění ústní sliznice

Sliznice

Zubní vyšetření

Privátní zubní ordinace

Pana doktora jsem našel přes velmi dobré hodnocení zde na znamylekar.cz. Čekal jsem tedy maximum. Pan doktor Racek je rozhodně profík a ostřílený odborník.

Nic se u něj neplatí, jak tu párkrát zaznělo. Platil jsem pouze za bílé plomby.

Někdo tu psal, že používá nejnovější a nejmodernější materiály a že si to nemůže dovolit. To bych neřekl. Kdybych mlčky seděl, tak mám obyčejnou amalgamovou plombu. Když jsem se zeptal, tak mi vše vysvětlil a nakonec jsme dělali bílou.

Rozhodně doporučuji.

Doktor Racek je skutečný odborník,léčím se u něho několik roků a s ohledem na to,že jsem již v pokročilém věku a za svůj život jsem navštěvoval řadu zubních lékařů mohu potvrdit,že je z nich nejlepší.Má velice lidský přístup,pacientovi dopodrobna vysvětlí možnosti odstranění jeho problémů a v naprostém klidu beze spěchu s maximálně citlivým přístupem provede ošetření.Mohu jeho ordinaci všem jen vřele doporučit.

Fakt nejlepší.

Pan doktor je nejlepší zubař, kterého jsem kdy mohla potkat. Vzhledem k tomu, že trpím ulcerézní kolitidou, mívám velmi těžké a časté záněty zubů. Pan doktor mi nejeden takový zánět vyléčil a zvláště při jednom, kdy jsem už myslela, že bolestí umřu a omdlévala jsem, pan doktor neváhal, vzal skalpel a rozřízl mi velkou část dásně nad tímto zubem. Zánět mi následovně léčil celé 4 měsíce. Vždy byl velmi pěčlivý, trpělivý, s jedním zubem si pohrával třeba i dvě hodiny, aby vše bylo dokonalé. Pan doktor Racek je skutečný profesionál a jsem velice smůtná, že se nám pan doktor přestěhoval do Prahy a já již nemám možnost z Brna dojíždět a nadále ho navštěvovat.

Pane doktore, děkuji za veškerou Vaši pomoc a přeji Vám hodně zdraví a ať se máte vždy jen krásně!!!

Jana Krupicová (bývalá Absolínová)

Máte pravdu, u pana doktora se platí, ale zdaleka není nejdražší.

Pan doktor je velmi dobrý, souhlasím s Vámi, jen mě mrzí to, že k němu půjdu asi 20krát a člověk pořád platí a platí..... Já na to prostě nemám, ty peníze, to je hrůza. Když slyšim, že jinde se skoro neplatí, všechno se píše na pojišťovnu, ale pan Racek vybírá z něch nejlepších a nejdražších materiálů, které si prostě nemůžu dovolit. Jo a taky byste měli vědět, že si říká pokaždé regulašní poplatek 30 doktor a 30 sestra, což se ze zákona nesmí!!!!!!

Opět jsem se přesvědčila o velmi citlivém přístupu MUDr. Racka k pacientům. Děkuji, už se nebojím.

MUSÍM ŘÍCT, ŽE NE ZROVNA S NADŠENÍM JSEM CHODILA K ZUBAŘI, ALE u PANA MUDR. RACKA SE CÍTÍM VELMI DOBŘE A ZNÍ TO MOŽNÁ DIVNĚ, ALE RÁDA TAM CHODÍM, PROTOŽE U NĚHO SE BÁT NIKDO NEMUSÍ, JE TO STRAŠNĚ CITLIVY STOMATOLOG, VŽDY VŠE VYSVĚTLÍ A JSEM ŠTÁSTNÁ, ŽE MUŽU BYT V JEHO PÉČI. MÁ ZLÁTE RUCE A VÍ CO DĚLÁ, NEDOVEDU SI PŘEDSTAVIT JINÉHO STOMATOLOGA. DÍK VÁM ZA VŠE. T

Výborný doktor i člověk, první zubní lékař, ke kterému se dokonce i těším :-)

Díky tomuto lékaři mám zuby já i moje rodina vpořádku, pan doktor je velmi jemný a citlivý k pacientům.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Najdu zubaře z okolí Vsetín,když to vypadá beznadějně?Poradte .Děkuji.

u mě ne. Su v Praze.
    Dr. Racek

MUDr. František Racek

• Chtela bych se zeptat ktery Zubar prijima v okoli Tabora nove pacienty a zaregistroval by me do sve ordinace ? Dekuji

Su v Pr. aze.
    Dr.Racek