Dotazy od pacientů (8)

  • Chtela bych se zeptat ktery Zubar prijima v okoli Tabora nove pacienty a zaregistroval by me do sve

    Chtela bych se zeptat ktery Zubar prijima v okoli Tabora nove pacienty a zaregistroval by me do sve ordinace ? Dekuji

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Su v Pr. aze.
    Dr.Racek


  • Najdu zubaře z okolí Vsetín,když to vypadá beznadějně?Poradte .Děkuji.

    Najdu zubaře z okolí Vsetín,když to vypadá beznadějně?Poradte .Děkuji.

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    u mě ne. Su v Praze.
    Dr. Racek


  • Krásný večer přeji, sháním volného zubaře v Opavě. Nevíte náhodou o někom, kdo by přijal jednoho k

    Krásný večer přeji,
    sháním volného zubaře v Opavě.
    Nevíte náhodou o někom, kdo by přijal jednoho klienta?
    Mám několik kazů, potřebuji je opravit..
    Předem děkuji za odpověď.

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Trochu z ruky,
    Su v Praze.¨DrRacek


  • Prosím o obvyklou cenu zubní korunky ná zdravý kořen stoličky.dekuji.

    Prosím o obvyklou cenu zubní korunky ná zdravý kořen stoličky.dekuji.

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Na kořen se nedá dělat korunka. Musí být inlay a pak teprve nějaká korunka-
    Dr. Racek


  • Dobrý den, hledám zubaře v Mariánských Lázních pro svou dceru.Nevím ,který zubař přijímá nové pacien

    Dobrý den, hledám zubaře v Mariánských Lázních pro svou dceru.Nevím ,který zubař přijímá nové pacienty.

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Jojo, ale su v Praze.
    Dr.Racek


  • Dobrý den, prosím, existuje nějaký zubní lékař ve Frýdku Místku nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí, k

    Dobrý den,
    prosím, existuje nějaký zubní lékař ve Frýdku Místku nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí, který by mě a ev. členy mé rodiny přijal do péče ? děkuji,

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Jojo, ale su v Praze,
    Dr.Racek


  • Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrta

    Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti.…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Dobrý den, souhlasím s názory kolegů.
    Můj pohled je takový, že problé je již v čelisti-kosti. Ale který zub to vlastně je?? Podle toho se dá snáze rozhodnout.
    tel: - Praha


  • Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i

    Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. František Racek

    Dobrý den. Nejdříve se odstraní hnis a následně se může dát anestezie. O jaký kořen - zbytek zubu se jedná? Je to "dole" nebo "nahoře"? Možno zvážit antibiotickou léčbu.


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.