Dotazy od pacientů (8)
-
Chtela bych se zeptat ktery Zubar prijima v okoli Tabora nove pacienty a zaregistroval by me do sve
Chtela bych se zeptat ktery Zubar prijima v okoli Tabora nove pacienty a zaregistroval by me do sve ordinace ? Dekuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Su v Pr. aze.
Dr.Racek
-
Najdu zubaře z okolí Vsetín,když to vypadá beznadějně?Poradte .Děkuji.
Najdu zubaře z okolí Vsetín,když to vypadá beznadějně?Poradte .Děkuji.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
u mě ne. Su v Praze.
Dr. Racek
-
Krásný večer přeji, sháním volného zubaře v Opavě. Nevíte náhodou o někom, kdo by přijal jednoho k
Krásný večer přeji,
sháním volného zubaře v Opavě.
Nevíte náhodou o někom, kdo by přijal jednoho klienta?
Mám několik kazů, potřebuji je opravit..
Předem děkuji za odpověď.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Trochu z ruky,
Su v Praze.¨DrRacek
-
Prosím o obvyklou cenu zubní korunky ná zdravý kořen stoličky.dekuji.
Prosím o obvyklou cenu zubní korunky ná zdravý kořen stoličky.dekuji.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Na kořen se nedá dělat korunka. Musí být inlay a pak teprve nějaká korunka-
Dr. Racek
-
Dobrý den, hledám zubaře v Mariánských Lázních pro svou dceru.Nevím ,který zubař přijímá nové pacien
Dobrý den, hledám zubaře v Mariánských Lázních pro svou dceru.Nevím ,který zubař přijímá nové pacienty.
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Jojo, ale su v Praze.
Dr.Racek
-
Dobrý den, prosím, existuje nějaký zubní lékař ve Frýdku Místku nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí, k
Dobrý den,
prosím, existuje nějaký zubní lékař ve Frýdku Místku nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí, který by mě a ev. členy mé rodiny přijal do péče ? děkuji,ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Jojo, ale su v Praze,
Dr.Racek
-
Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrta
Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti.…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, souhlasím s názory kolegů.
Můj pohled je takový, že problé je již v čelisti-kosti. Ale který zub to vlastně je?? Podle toho se dá snáze rozhodnout.
tel: - Praha
-
Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i
Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den. Nejdříve se odstraní hnis a následně se může dát anestezie. O jaký kořen - zbytek zubu se jedná? Je to "dole" nebo "nahoře"? Možno zvážit antibiotickou léčbu.
Autor
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…