Praktický lékař pro dospělé
Ukrajinská 11/980, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Doporučuji. Úžasná a ochotná sestřička. Přestože zastupovaly mojí paní doktorku, byly velmi vstřícné při vystavení žádanky a vysvětlení všeho potřebného týkající se Covidu. Profesionální a zároveň lidský přístup.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Neskutečně arogantní a nepříjemná doktorka, takové chování a povrchnost jsem nikdy u lékaře nezažila,
Absolutně ji nezajímá váš stav, neposilá na žádné vyšetření a kouká na vás jako když ji obtěžujete, nemluvím o tom že vás ani nevyšetří a navíc kouří v ordinaci.Toto chovani jsem nikdy nezažila a veškeré jeji recenze mluvi za vše, Nechápu jak někdo takový vůbec může pracovat ve zdravotnictví.

Určitě nedoporučuji, největší ignorace, jakou jsem kdy zažila, naprosto neprofesionální přístup. V čekárně (která byla naprosto prázdná, když jsem přišla) jsem čekala přes 30 minut v ordinační době, než si se sestřičkou popovídá, za celou dobu se dveře neotevřely a nikdo jiný nebyl uvnitř, jen jsem slyšela družný hovor. Když jsem se dostala dovnitř, potřebovala jsem základní vyšetření a razítko, že jsem v pořádku, ani se na mě nepodívala (neviděla mě přes čtyři roky), jen klábosila dál se sestřičkou a další sestrou, která si přišla popovídat z jiné ordinace. Nicméně mi napsala, že jsem v pořádku a dala mi razítko bez toho, aby se zeptala, jak se cítím, otevřela moji kartu nebo mi třeba jen změřila tlak. Osmdesátiletá paní, která přišla po mě do čekárny, mi potvrdila, že je to takto vždy...

Pani co si říká doktrka, je velice neochotná, v podstatě s člověkem vůbec nekomunikuje, když se na něco zeptám, tak zareaguje tak, že s toho vyplývá, "co je Vám do toho, stejně tomu nerozumíte". Když člověka něco trápí, např. bolest v zádech, tak Vám řekne vemte si brufen, tak takovou léčbu si umím naordinovat sama i bez "paní doktorky". Podle mého názoru je paní doktorka nebezpečná a hledám si jinou.

Nejhorší lékařka jakou jsem kdy potkala!!! Pacienta se chce většinou co nejdříve zbavit, pořádně ho nevyšetří, natož aby se ho na něco zeptala nebo pořádně podívala, aby mohla určit přesnou diagnózu, nebo ho snad dokonce poslala někam na odběr či udělala výtěr. Dokáže tak možná jedině vyléčit chřipku, ale podle mého názoru víc rozhodně ne. V mém případě v podstatě zanedbala svoji péči o mě jako pacienta jelikož mi ohledně bulky na krku řekla, že se to časem ztratí a nic to není, ale naštěstí jsem šla k jinému lékaři a nakonec mi kvůli této časové prodlevě byla odoperována boule velikosti pingpongového míčku. Pokud chcete být opravdu zdraví, k ní raději nechoďte, z mých zkušeností silně nedoporučuju!

O této paní se nedá říct doktorka.Když se mě narodilo druhé dítě měla jsem potíže se spaním,zašla jsem si k této rádoby lékařce a ta bez jakýchkoliv otázek a bez doporučení na jakéhokoliv odborníka mě dala prášky na spaní.Jelikož s dvěmi malými dětmi jste dost unavéná a je s vámi takto jednáno,tak to jako nezkušená mladá žena přijmete,ale bohužel stím způsobila začarovaný kruh,tak bych jí tímto způsobem chtěla poděkovat.Manžel jí ma za doktorku dodnes,ale nechodí k ní protože když byl totálně vyřízený ze zadama,takse na něj podívala ze 2 metrů a zeptala se ho jak chce být dlouho doma(nemohla bych také dělat doktorku jsem vyučená prodavačka,ale jsem si jista že toto bych také zvládla),ale na něco je alespon dobrá,když jí něco šoupnete,tak Vám napíše co chcete.Píši takovouto kritiku poprvé v životě,ale je oprávněna.Její manžel by jí měl něco naučit.

Celá naše rodina chodímme k paní doktoroce. Nemůžeme si stěžovat !!! Paní doktorka je vždy velmi milá a vstřícná, sestřička je vždy usměvavá a přívětivá !!!

Paní doktorka se o mě stará asi 15 let.Vždy, když jsem něco od ní potřebovala, vždy mi vyšla vstříc. Sestra je rovněž moc milá. Díky paní doktorce mi včas byl rozpoznán zhoubný nádor, poslala mě včas do nemocnice k operaci, takže žiji...

Hrůza! Kouří v ordinaci,pacient čaká 2 hodiny na chodbě než si poklábosí s farmaceutiskými reprezentanty anebo jinými lékaři, nerada se dotýká pacienta, štítí se pacientů. V ordinaci má často lidi, kteří tam v průběhu prohlídky nemají co dělat. Nemluví s pacientem, obrací se na pacienta přes sestřičku, ze které jde strach. Má tam hodně důchodců a starých lidí, kteří si to nechají líbit, ale mladí si hledají rychle jiného lékaře. Je špatná doktorka, která využívá jen pověsti jejího manžela či otce, který zde někdy ordinuje.
Mimochodem z celé kliniky na Ukrajinské jde strach, člověk se tam vrácí do komunistického režimu, většina doktorů tam žije v jiném světě. A starším lidem to pochopitelně vyhovuje. Nejsou na lidskost, úctu a odbornost zvyklí.

kouří v ordinaci