Praktický lékař pro dospělé
K Závěrce 23/3074, Praha

Paní doktorku Valáškovou mi po mých předchozích špatných zkušenostech s jinými doktory doporučil před lety můj kolega. Přestože měla plný stav, po vylíčení mých problémů mě tenkrát zařadila mezi své pacienty a přestože k ní jezdím přes celou Prahu, neměnila bych. Postupně k ní přešla celá naše rodina a já mám jistotu, že nikomu z nás se nebudou ordinovat zbytečné léky a přitom jsme po všech stránkách ve skvělých rukách. Nikdy jsem u ní neměla sebemenší náznak toho, že by někteří pacienti byli privilegovaní na úkor ostatních. Je to skvělý a lidský člověk. Děkuji.

Praha 5 - soused: Vážený pane sousede, pokud vás paní doktorka nevyléčila, tak jste asi nevyléčitelný anebo jste hypochondr :)) Paní doktorka Valášková je jednou z nejuznávanějších lékařek v Praze, Dovolím si říct,že paní doktorka je jednou z nejlepších. Ano jako každý člověk si vybudovala jméno od píky, což považuji za přirozené. Pokud vy ne, tak je mi líto a pociťuji z Vašeho příspěvku závist. paní doktorka má velmi dobré rozeznávací schopnosti co se týče diágnoz. Vždy, když jsem k ní přišel s nějakým problémem , vždy mi doporučila ty nejlepší odborníky ve svém oboru. Někdy jsem dokonce obdržel i radu do života, kterou mi zohlednila na základě amamnézy či dědičných predispozicí. pokud využíváte pouze dobrotu a lidský přístup paní doktorky nestěžujte si. pani doktorka má velmi citlivý a lidský přístup k problémům pacientů. Několikrát se mi stalo, že mi odpustila uhrazení některých nákladů na léčbu , protože věděla, že jsem v nouzi.

Dobrý den. Pani doktorka Valášková si žije velmi dobře. A podle toho tak i léčí. Chodím k ní již jen z nostalgie pro recepty. Vždy mě potěší správňácká sestra, která má paměť medvěda a poznává snad všechny klienty. Ale bohužel musím souhlasit s negativním názorem uvedeným tady. Pokud jste nemocní - k ní nechoďte. Pokud si chcete pokecat, nebo potřebujete potvrzení, razítko - tak ano. Doktorku dostali do nebes papaláši z generálního ředitelství z pojišťovny Kooperativa - 20let zpátky. Teď už má ordinaci jenom aby se nenudila. Omlouvám se paní doktorko, ale nikdy jste mě nevyléčila. Teda mimo prášku na spaní na předpis....

u paní doktorky jsem již několik let a nemohu si opravdu na nic stěžovat. Naopak bych ručitchtěl pochválit vstřícnost. Mohu opravdu doporučit.

Dobrý den

jsem u paní doktorky Valáškové (Na Zátorce) pacientem 17 let. Prodělal jsem množství nemocí všeho druhu včetně úrazů a mohu ji jen chválit. Při každé návštěvě jsem byl pečlivě vyslechnut, prohlédnut, případně nasměrován k příslušným specialistům. Léčba byla vždy optimální, účinná.
Prostředí je zde příjemné, nikdy jsem dlouho nečekal.

Vlček Václav, Praha 5

Paní doktorka Valášková ošetřovala moji maminku dlouhá léta, vždy k ní byla velmi vstřícná, snažila se pochopit její trápení, když bylo potřeba, přišla i za ní domů. Nemáme s ní žádnou špatnou zkušenost a jsme jí za její péči a přístup k pacientovi vděční.

Musím říct, že mě také překvapilo "nejhorší ocenění", paní doktorka možná působí na první pohled trochu odměřeně, ale po delší rozmluvě je velice milá a vstřícná. Mám zkušenosti s opravdu hroznými a nepříjemnými doktory, kteří ani nepomohou, nemohu si tedy na nic stěžovat. Sestra je pravda možná ráznější, ale velice ochotná a odběry umí vážně výborně. A upřímně, někdy je potřeba aby byla ráznější, díky tomu tam člověk nesedí půl dne, ovšem je potřeba se objednat, ikdyž mi ráno není dobře, raději nejdřív zavolám v kolik hodin mohu přijít a zatím mi bylo vždy vyhověno. S člověkem, který napsal "nejhorší" hodnocení se asi vždy jednalo v rukavičkách, když mu toto přijde nepřípustné. Opravdu lituji.R

Do svých 60 let jsem poznala hodně lékařů a sester. Zde se léčím cca 15 let, v souč. době jezdím přes celou Prahu. V roce 1997 začala chřadnout má tehdy 19letá dcera. Lékaři krčili rameny a dávali diagnózy - roztroušená skleroza, rakovina,..Dcera chřadla dál. Poprosila jsem paní doktorku Valáškovou, zda by se na ni nekoukla. Ta při první návštěvě určila správnou diagnózu (cushingův syndrom) a vše se okamžitě začalo ubírat správným směrem.
Sestřička je ráznější typ člověka, ale za celou dobu jsem se nesetkala s tím, že by kohokoliv odbyla, nebo byla jinak hrubá. Nehledě na to, že odebírá opravdu fantasticky krev, což ocení nejspíš ti, kteří mají špatné žíly.
Panu Radkovi Šemberovi bych chtěla popřát, aby se mu povedl snižovat počet ukvapených hodnocení a aby věta "mladej počká" byla to nejhorší co ho v životě potká.

Výborný paní doktorka jak po stránce praktické, tak lidské - příjemná (i když se tváří přísně), šikovná, má na člověka čas, v čekárně jsem nikdy dlouho nečekala, krev odebírá na místě, vybavená ordinace, prostě jen vše NEJ!

Pouze nejlepší hodnocení, paní doktorka je příjemná a vztřícná, můžu pouze chválit.