lékař

Anastasiia Prokopenko

Zubař

1 názor +přidat

Objednat se 288 návštěv profilu během posledních 30 dní

Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta. Pacienti které se bojí ošetření u zubního lekaře,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

1 názor

• B

Jsem se obrátila na paní doktorku z důvodu bolesti zubu u moje 4 létě dcerky.Ošetření proběhlo rychle, jemně a, což je velmi příjemně, bezbolestně,dcerka dobře spolupracovala, paní doktorka šikovná,vřele doporučuji!

Zkušenosti a dovednosti

• Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta.

Pacienti které se bojí ošetření u zubního lekaře, jíž po prvni návštěvě se přesvědčí že už nemají čeho se bát, zákroky jsou bezbolestlivé. Můžete řict o svém strachu, klidně už do telefonu, nebo napsat do emailu při objednání. Vyslovením obav a specifikováním informace se vám uleví a já budu s Vámi v ordinaci jednat citlivěji.

Aktivně podporuji svůj zájem o moderní technologie a postupy ve stomatologie častým zúčastnením školení a kurzů v oboru.

2008-2013: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce
    2013-2014: Praxe na soukromé zubní klinice na pozici zubního lékaře.
    2014: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace na územi ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2014-2018: Praxe na soukromých zubních klinikach v ČR na pozici zubního lékaře.
    2018 - současnost: Praxe na soukromé zubní klinice ProMag Dental na pozici zubního lékaře.

• zubní lékař - stomatolog

• angličtina
  • ruština
  • ukrajinština

Stáže

• Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague 2014)
  • Yes-dent - Komplexní ošetření devitálního zubu. (Praha 2016)
  • Rekonstrukce zubů v frontálním úseku (Praha 2017)
  • Endodoncie a adheze – preendodontická dostavba, kofferdam, postendodontické ošetření (Praha 2017)

Fotografie