Hostinského 7, Praha 13, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
727 93.....
235 52.....

Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta. Pacienti které s...

• zubní kaz

od 900 kč

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Pani doktorka je andel. Nikdy jsem nezazila tak setrne osetreni. Injekce teda bolela hodne, ale pak uz to bylo super. To jsem jeste nezazila. I po umrtveni jsem mela zakrok vzdy hodne bolestivy. Vse hezky vysvetli. Snad bude mit dcerka lepsi zuby, aby je jen na i cenila :)

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenková je neuvěřitelně příjemný člověk. Byl jsem na ošetření kazu, pak na dentální hygieně a vždy naprosto super. Po několika návštěvách mohu jen doporučit

Umístění: ProMag Dental

Chodím pravidelně ke slečně Prokopenko a s jejím přístupem jsem nadmíru spokojená. Je velice profesionální a perfekcionistka. Zachránila mne už mockrát. Chodím pravidelně na dentální hygienu a také jsem byla na zákroku dostavby zubu fotokompozitním materiálem. S výledkem jsem byla velice spokojená.

S paní doktorkou Prokopenko jsem nejvíc spokojena! Měla jsem velké štěstí že jsem k ni dostala. Nejprijemnejsi návštěva zubaře kterou jsem kdy měla v životě. A vůbec to nebolelo!Pani doktorka je moc milý člověk, vždycky všechno vysvětli, zeptá na důležitý věci, doporučí nejlepší řešení. Je opravdový profesionál! Paní doktorku mužů jen doporučit. Vždycky odejdu od ní spokojena a s velkým úsměvem.

Jsem se obrátila na paní doktorku z důvodu bolesti zubu u moje 4 létě dcerky.Ošetření proběhlo rychle, jemně a, což je velmi příjemně, bezbolestně,dcerka dobře spolupracovala, paní doktorka šikovná,vřele doporučuji!

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita v Kyjevě

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague 2014)
  • Yes-dent - Komplexní ošetření devitálního zubu. (Praha 2016)
  • Rekonstrukce zubů v frontálním úseku (Praha 2017)
Zobrazit více

Fotografie