Hostinského 1536/7, Praha 13, Praha
ProMag Dental s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 2 Více

Ošetření kořenových kanálků • od 450 kč

Dentální hygiena • od 800 kč

Ošetření zubního kazu • od 900 kč +6 Více

Keramické korunky • od 5 500 kč

Bělení zubů • od 4 000 kč

Estetická stomatologie

Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta. Pacienti které s...

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

S paní doktorkou Prokopenko jsem nejvíc spokojena! Měla jsem velké štěstí že jsem k ni dostala. Nejprijemnejsi návštěva zubaře kterou jsem kdy měla v životě. A vůbec to nebolelo!Pani doktorka je moc milý člověk, vždycky všechno vysvětli, zeptá na důležitý věci, doporučí nejlepší řešení. Je opravdový profesionál! Paní doktorku mužů jen doporučit. Vždycky odejdu od ní spokojena a s velkým úsměvem.

Jsem se obrátila na paní doktorku z důvodu bolesti zubu u moje 4 létě dcerky.Ošetření proběhlo rychle, jemně a, což je velmi příjemně, bezbolestně,dcerka dobře spolupracovala, paní doktorka šikovná,vřele doporučuji!

Ošetření kořenových kanálků

od 450 kč