Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Od 4 500 Kč

Od 1 600 Kč

Od 7 500 Kč

Od 1 800 Kč

Od 1 900 Kč

ProMag Dental

Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta.

Paci...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenko je skvělá, člověk k ní chodí rád, s veškerou její prací nikdy nebyl problém. Přístup k moji malé dceři také perfektní, dokázala ji opravit kaz a dcera se celou dobu usmívala.

Umístění: ProMag Dental ošetření kořenových kanálků

Paní Dr.Prokopenko,je velmi šikovná zubní lékařka.Byl jsem u mnohých lékařů, kteří mi nic nevylečily,ba naopak jsem o dost zubů přišel.Dr.Prokopenko mi velmi pomohla,za to velký dík a je jenom dobře, že v ČR existují ještě dobří zubní lékaři jako je lékař Anastasiia Prokopenko.Klinika Pro mag Dental je velmi dobře vybavená ordinace, zde není čeho se bát.Všem zájemcům jenom doporučuji.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu.
Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopěnko je empatická, šikovná a pečlivá. Po odborné stránce ve mne vzbuzuje důvěru. Plánované zákroky mi vždy předem detailně vysvětlila. Se stomatologickými výkony jsem byl spokojen. Doporučuji ordinaci ProMag Dental každému, kdo hledá odbornou komplexní péči pro své zuby.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Pani doktorka je andel. Nikdy jsem nezazila tak setrne osetreni. Injekce teda bolela hodne, ale pak uz to bylo super. To jsem jeste nezazila. I po umrtveni jsem mela zakrok vzdy hodne bolestivy. Vse hezky vysvetli. Snad bude mit dcerka lepsi zuby, aby je jen na i cenila :)

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Paní doktorka Prokopenková je neuvěřitelně příjemný člověk. Byl jsem na ošetření kazu, pak na dentální hygieně a vždy naprosto super. Po několika návštěvách mohu jen doporučit

Umístění: ProMag Dental

Chodím pravidelně ke slečně Prokopenko a s jejím přístupem jsem nadmíru spokojená. Je velice profesionální a perfekcionistka. Zachránila mne už mockrát. Chodím pravidelně na dentální hygienu a také jsem byla na zákroku dostavby zubu fotokompozitním materiálem. S výledkem jsem byla velice spokojená.

S paní doktorkou Prokopenko jsem nejvíc spokojena! Měla jsem velké štěstí že jsem k ni dostala. Nejprijemnejsi návštěva zubaře kterou jsem kdy měla v životě. A vůbec to nebolelo!Pani doktorka je moc milý člověk, vždycky všechno vysvětli, zeptá na důležitý věci, doporučí nejlepší řešení. Je opravdový profesionál! Paní doktorku mužů jen doporučit. Vždycky odejdu od ní spokojena a s velkým úsměvem.

Jsem se obrátila na paní doktorku z důvodu bolesti zubu u moje 4 létě dcerky.Ošetření proběhlo rychle, jemně a, což je velmi příjemně, bezbolestně,dcerka dobře spolupracovala, paní doktorka šikovná,vřele doporučuji!