lékař

Anastasiia Prokopenko

verifiedCreated with Sketch.

2 názory +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta. Pacienti které se bojí ošetření u zubního lekaře,… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• S paní doktorkou Prokopenko jsem nejvíc spokojena! Měla jsem velké štěstí že jsem k ni dostala. Nejprijemnejsi návštěva zubaře kterou jsem kdy měla v životě. A vůbec to nebolelo!Pani doktorka je moc milý člověk, vždycky všechno vysvětli, zeptá na důležitý věci, doporučí nejlepší řešení. Je opravdový profesionál! Paní doktorku mužů jen doporučit. Vždycky odejdu od ní spokojena a s velkým úsměvem.

• B

Jsem se obrátila na paní doktorku z důvodu bolesti zubu u moje 4 létě dcerky.Ošetření proběhlo rychle, jemně a, což je velmi příjemně, bezbolestně,dcerka dobře spolupracovala, paní doktorka šikovná,vřele doporučuji!

Zkušenosti a dovednosti

• Já jsem zubní lékařka s empatickým a propacientskym přístupem která vždy přihlíží k individuální situaci a požadavkům pacienta.

Pacienti které se bojí ošetření u zubního lekaře, jíž po prvni návštěvě se přesvědčí že už nemají čeho se bát, zákroky jsou bezbolestlivé. Můžete řict o svém strachu, klidně už do telefonu, nebo napsat do emailu při objednání. Vyslovením obav a specifikováním informace se vám uleví a já budu s Vámi v ordinaci jednat citlivěji.

Aktivně podporuji svůj zájem o moderní technologie a postupy ve stomatologie častým zúčastnením školení a kurzů v oboru.

2008-2013: Absolvování Národní lékařské univerzity O.O. Bohomolce
    2013-2014: Praxe na soukromé zubní klinice na pozici zubního lékaře.
    2014: Uznání vysokoškolského vzdělání a plné kvalifikace na územi ČR (Univerzita Karlova v
    Praze)
    2014-2018: Praxe na soukromých zubních klinikach v ČR na pozici zubního lékaře.
    2018 - současnost: Praxe na soukromé zubní klinice ProMag Dental na pozici zubního lékaře.

• zubní lékař - stomatolog

• angličtina
  • ruština
  • ukrajinština

Stáže

• Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague 2014)
  • Yes-dent - Komplexní ošetření devitálního zubu. (Praha 2016)
  • Rekonstrukce zubů v frontálním úseku (Praha 2017)
  • Endodoncie a adheze – preendodontická dostavba, kofferdam, postendodontické ošetření (Praha 2017)

Fotografie