• zubní lékař - stomatolog

Nevim, zda se jedna o lékařku ordinujici na Jarově u koleji. Mam 5 let starou zkusenost... pani doktorka mi udelala bilou plombu. Tento tyden mi ji jiny zubar musel předělat. Pani doktorka to udelala nepořádne, takze jsem se nedostala k zubu mezizubnim kartackem a dentalni niti jsem na jeji plombe trhala, nekolik dentálních hygienicek mi potvrdilo, ze takto plomba vypadat nema. Samozrejme nemoznym cistenim se zub zacal kazit a uz po necelých 5 letech se musela plomba kompletně opravit. Tak snad se to pani doktorka doucila, stejne jako češtinu (mela sice snahu vse vysvětlovat, ale ja ji proste nerozumela). Ja uz bych k ni nesla. Prestoze teda potvrzuji, ze byly i se sestřičku moc mile.

Umístění: Zubní ordinace OptimaStom zubní vyšetření

O paní doktorce lze hovořit jen v superlativech,je prostě vynikající.Hned po první návštěvě si získala mojí důvěru, chodím k ní 4 roky.I přes nepřízeň osudu(covid), se vždy snaží, aby její pacienti byli vždy ošetřeni. Mohu jen vřele doporučit ,hlavně také pro dětí protože je neskutečně vlídná a moc šikovná.

Umístění: Zubní ordinace OptimaStom Jiný

Také já jsem velice spokojena s paní zubařkou Dr. Anastasii Novynenko. Je milá, rychlá, šikovná, obětavá, vše předem vysvětlí a hlavně uklidní, když vidí pacientku, která se třese hrůzou před vstupem do ordinace :-) . Ještě nikdy jsem nebyla z návštěv zubařských ordinací tak opravdu nadšená jako tentokrát. Naprosto nic nebolelo a již se těším na návštěvy další. Mnohokrát děkuji této paní lékařce za její skvělý a zodpovědný přístup ke klientům a za její precizní práci.

Umístění: Zubní ordinace OptimaStom ošetření zubního kazu

Paní doktorka Dr. Anastasiia Novynenko je výborná profesionálka. Konečně mohu říct, že jsem našla kvalitní Dentistku. Odbornost, kvalita a velmi sympatická lékařka. Moderní a krásná ordinace. Velká ochota pomoci pacientům. Paní doktorku můžu jen doporučit neboť je opravdu velmi šikovná, příjemná a velká profesionálka. S úctou Hana Králová

Umístění: Zubní ordinace OptimaStom Prevence

K paní doktorce nejprve chodila maminka a ta jí následně doporučila mě a mému partnerovi, neboť je opravdu velmi šikovná, příjemná a rovná, já naštěstí nemám moc problémy se zuby, ale partner ano a opravdu mu velmi pomáhá. Paní doktorku můžeme jen doporučit.