Praktické lékařství pro dospělé
Roškotova 1, Praha

Mohu jen potvrdit pravdivost všech výše zmíněných negativních hodnocení - MUDr. Nogolová se chová arogantně, povýšeně, ješitně, neprofesionálně, pacienty odbývá a dělá, jako by jí prokazovali milost, že ji navštívili. Toto píšu na základě dvou návštěv, kdy suplovala za mou obvodní lékařku. Na rozdíl od některých komentářů jsem měl problémy i se sestrou - po té, co jsem trval (ale bohužel na svou hanbu musím přiznat, že nevytrval) na vystavení dokladu o regulačním poplatku, na který má pacient ze zákona nárok (a lékař má povinnost mu ho vydat), si jen těžko umím představit více nenávistnou a arogantní dvojici, než jakou tvořila tato lékařka se svou sestrou. Upřímně lituji pacientů, kteří ji mají jako svou obvodní.

od pani doktorky jsem odesla k jine lekarce, 3 roky jsem se citila spatne, upozornovala ji, ze to muze byt od stitne zlazy se kterou jsem se lecila pred 7mi lety a pani doktorka na Endokrinologii moji lecbu ukoncila s tim, ze jsem zdrava. Opakovane infekce dych. cest, nesnesitelne bolesti kloubu a svalu, unava, bolesti v krku.....pani doktorka me vzdy odbyla, nalez zvysene TSH opomenula a tvrdila mi, ze moje potize jsou psychosomaticke..... pokud mi bylo opravdu zle, jezdila jsem radeji na pohotovost. Az jsem k ni jednou prisla kdyz jsem byla opet nemocna a lezla po zdi a doslova ji umluvila na krevni test na bakterii co jsem mela podezreni ze mam, vysmala se mi ale test nechala udelat a co mysite? byla tam plus zvysene CRP....nasadila antibiotika 2x nepomohlo, CRP jeste vetsi...bylo mi zle pres 3 mesice..... nasla jsem si proto imunologa.....ten me poslal na sono stitne zlazy, odhalena zmenena struktura, mezitim jsem zacala mit gynkologicke a psychicke potize.....pravidelne kontroly na gynekologii a zacala jsem chodit k psychiatricce a diagnoza panicka porucha, nasazeny AD.....nasla jsem si jinou OL ktera po mem vypraveni me nevahala poslat na Endokrinologii kde mi byla dignostikovana hypofunkce stitne zlazy a letity autoimunitni zanet.....nasazeny Levothyroxin a za mesic mi bylo znatelne lepe......me obtize se pomalu ale jiste vylepsuji a ma nova OL me nevaha posilat na imunitni krevni testy.......od pani doktorky doporucuji rychle odejit a najit si jineho OL.....episody s teplomerem nebo s tlakomerem kterym vam meri tlak pres tricko nebo svetr a nuti vas mluvit s tim ze tlak je takove "vlneni" asi nema cenu kometovat......

Paní doktorka je ochotná a určitě odborník na pravém místě. Děkuji.

moje supr lekarka

nejhorší lékařka, co jsem kdy navštívila. Neochotná, nedůvěryhodná, dává najevo svoji nadřazenost a důležitost. Můj zdravotní stav se jen zhoršil.
Velice nedoporučuju.
K.Klímová

Paní doktorka mne opakovaně velmi zklamala. Jednak chodí do práce pozdě (asi jí imponuje plná čekárna), pak má dost času probrat vše možné i nemožné se sestrou a jinými kolegyněmi. Pacient je na posledním místě. Její odborný výkon hodnotím jako velmio slabý. Nevzdělává se o nových lécícch a je velice nepříjemná. Paní doktorku Nogolovou nedoporučuji.
Petr Bubeníček

Tato paní rádobydoktorka je opravdu velmi nepříjemná, arogantní žena. Musela jsem k ní, protože dočasně zastupovala mou lékařku a odešla jsem velmi rychle! Nevydržela jsem její přístup a práskla jí dveřmi, opravdu nedoporučuji!

S MUDr. Nogolovou mám tuto negativní zkušenost:

Přišla jsem k pí. Dr. ráno s tím, že mám teplotu 38 a necítím se dobře. Doktorka mi dala její elektronický teploměr a naměřila 36,6, což mi připadalo zvláštní. Změřila mě proto ještě jednou se stejným výsledkem. Nechala mi udělat CRP krve, které bylo negativní. Takže můžu jít do práce a vypadala jsem jako simulant. Šla jsem domů a změřila se dvěma rtuťovými teploměry a oba naměřili 37,8. Tuto skutečnost jsem jí zavolala. Doktorka se urazila, že její teploměr měří dobře, ale ať si klidně dojdu zítra pro neschopenku a práska telefonem. Vůbec jsem tuto reakci nepochopila. Čekala jsem, že řekne, že teploměr zkontroluje, zeptá se jak se cítím a ať třeba zastavím na kontrolu. Druhý den jsem za ní musela bohužel opravdu zajít znovu, protože jsem dostala průjem a tudíž jsem neschopenku potřebovala. Na to mi vrazila do podpaždí dva teploměry. Jeden rtuťový a druhý elektronický. Elektronický naměřil teplotu 36,5. V momentě, kdy elektronický po minutě zapípal, chtěla i ten rtuťový. Řekla jsem jí, že ten se musí držet déle. Tvrdila, že už je to 5 minut. Stopovala jsme čas na mobilu, byly to minuty sotva dvě a myslím, že to musela vědět. Po dalších asi dvou minutách chtěla teploměr znovu. Bylo na něm 37,4. Okomentovala to tím, že to je jen malý rozdíl a že to nic neznamená. Myslím, že to je špatný postup lékaře. Připadala jsem si těmi teploměry velmi potupně. A její postup, jak se snažila dokázat, že její elektronický teploměr funguje správně, byl směšný.

Absolutně bezproblémová doktorka a skvělá sestra. Nic neponechala náhodě a odhalila velmi vážnou nemoc! Nemohl jsem do čekárny kvůli imunitě a toto ona respektovala a brala mě přednostně.. Velmi děkuji!!

Paní doktorka, je odborník, který své práci rozumí, jsem s ní velmi spokojena a mohu ji jen doporučit.