Bělohorská 78, Praha
Praktický lékař

Umístění: jiné místo Jiný

Ráda bych touto cestou poděkovala za empatický a celkově vstřícný přístup a vyřešení akutního problému mé chronické nemoci v nynější krizové době formou konzulatace po telefonu.Jsme s manželem za paní doktorku opravdu vděční.

Není co bychom jí mohli vytknout. Chodím k ní já i můj muž. Je pečlivá, vstřícná, příjemná, rozumná. Je to skvělá doktorka!

K paní doktorce chodím už přes deset let a vždy jsem byl maximálně spokojený. Své práci rozumí.

Vždy jsem byl a jsem velmi spokojený. Jsem jejím pacientem už po mnoho let, a to i když jsem se z Břevnova odstěhoval.

báječná dáma

K paní doktorce chodíme s manželem oba - a jsme s ní velmi spokojení. Má dobrý přístup k pacientům, rozumí svému oboru. Není u ní dlouhé čekání. Její sestru bych hodnotila jako normální - jen by jí slušelo více úsměvu.

Dobrý den,

s Dr. Polakovičovou jsem spokojená nejvíc. Pokud Vám něco je, skutečně problémy vyřeší, pošle Vás na jiná vyšetření a pod. Jsem s ní na 1000 % spokojená!

Výborná, lidská obětavá. Leta pečovala o moji maminku a byla jedna z mála lidí, kteří mi pomohli ve velmi obtížné situaci při péči o ni.

Paní doktorku mám moc ráda, je věcná a logická. Navíc mi vyhovuje i svou osobností. Trochu mě mrzí, že se nikdy nedozvím diagnózu, co mi je, ale zatím mi vždycky pomohla!
Jen bych ráda podotkla, že je možné, že přijímá další pacienty, ale je problém, pokud nejste z obvodu :(

Příjemná, ochotná, věcná.