K paní doktorce Heřmanové chodím již řadu let, k mé plné spokojenosti. Pomohla mi s vysokým tlakem i s běžnými nemocemi.

Byl jsem 2 x jako u zastupujícího lékaře. Spokojenost tak veliká, že se pokusím k ní přejít i se svou manželkou na stálo.

Profesionální přístup, odbornost na vysoké úrovni. Sestřičky úplně perfektní. Velmi příjemné prostředí.

Veskrze pozitivní zkušenost.

F

Velice milá, příjemná a pohledná paní doktorka, ale nejdůležitější je, že je profesně velmi znalá. Chtěl bych Vám paní doktorko veřejně poděkovat i za svou manželku.Dále bych chtěl pochválit a poděkovat sestřičce paní doktorky, která je též profesně i lidsky skvělá.

Můžu pochválit nejenom doktorku a sestřiřku, ale také přítomnost free wifi v čekárně.

Lékařka na svém místě a hlavně má lidský přístup k pacientům.

Je to snad ta nejlepší doktorka co znám,a s čim si nevi rady pošle k specialistovi

Jsem pacientkou paní Dr. Heřmanové řadu let a vždy jsem obdivovala její znalosti a odpovědnost, i vzhledem k jejímu mládí. Je úžasná a svým chováním a jednáním působí jako balsám na nemocné a specielně starší pacienty.
Bombelaiová Zuzana

K p.doktorce chodíme já i moje žena cca 8 let. Přístup lékařky je profesionální, taktéž sestry. Vadí mi dlouhé čekací lhůty v čekárně a hlavně předností odbavování různých dealerů s noteboky, kteří korumpují lékaře a azdržují lékaře! Ti by měli chodit výhradně po ordinační době!!!!!!!!