Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

Perfektni diagnostika i lecba ramene, od doby osetreni (cca 3 roky) tento puvodne dlouhodoby problem uplne zmizel.
    Je videt dlouholeta zkusenost a praxe, korektni a vecne jednani je take na vysoke urovni. Za me naprosta spokojenost.

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

Pan doktor mi operoval koleno-utrzeny meniskus. Po půl roce stále koleno není v pořádku, bolí, oteka a ani na rehabilitaci si nevědí rady co s tím. Tohle již byla nekolikata operace, ale zatím nejhorší. Předtím operoval někdo jiný a super. Jedna zkušenost na doporučení už nikdy vice

O
    Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Dobrý den všem, v ordinaci MUDr. Brandtla jsem absolvoval kolonoskopii včetně odstranění polypů. Příprava na výkon mi byla sestřičkou podrobně vysvětlena. Samotný výkon byl z mého pohledu proveden profesionálně, po zákroku mi vše pan doktor srozumitelně vysvětlil. Žádné další potíže, související se zákrokem, se neobjevily. Celkově hodnotím jednání i profesionalitu celého týmu ordinace doktora Brandtla velice kladně . Všem, kdo má již padesátku za sebou, doporučuji preventivní absolvování kolonoskopie, není to nic hrozného a předejdete někdy i závažným zdravotním komplikacím . Zdraví O.K.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Poprvé jsem byl na kolonoskopii. Pan doktor i sestra byli velmi šikovní a příjemní. Vše mi vysvětlili a stále se ptali, zda něco nebolí. Absolutně není čeho se bát (naprosto bezbolestné) nebo stydět (koupíte si zde jednorázové šortky s malým otvorem). Jde o zdraví, takže se bez obav objednejte.

Lékař: MUDr. Irena Češková Jiný

Paní doktorce Češkové vděčím za to, že žiji. Před třemi lety jsem k ní přišla s velkými bolestmi na pravé straně břicha. Začala mě honit po různých vyšetřeních až se přišlo na to, že mám rakovinu dělohy. Na tu umírá jedna pětina žen. Paní doktorce Češkové nikdy nepřestanu být vděčná.

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

Bohužel jsem musel v Praze navštívit několik ortopedů, ale MUDr. Valenta jednoznačně nejlepší ve všech ohledech.

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

Pan asistent Valenta mě již operoval obě kolena a nikomu jinému bych se do rukou nesvěřil. Plastika křížáků naprosto perfektní a na rozdíl od jiných, kteří po třech měsících stále pajdají, já už běhal jako čamrda.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Dobrý den, všem velice doporučuji pana doktora Brandtla i sestřičku, u nichž jsem absolvoval kolonoskopii. Vlastní vyšetření pokládám za velmi profesionální
    Pan doktor se mi věnoval komplexně, objevil u mě poruchu krvetvorby. Zařídil mi odborné vyšetření u specialistů na nejvyšší úrovni.
    Tuto ordinaci mohu velmi doporučit

Lékař: MUDr. Zuzana Heřmanová Jiný

Paní doktorka je skvělý praktik, který pacientovi nejen pomůže, ale i naslouchá, velice empatická. Neměnil bych!

Lékař: Martina Bradnová Jiný

Doktorka ztratila mou kompletní lékařskou dokumentaci včetně rentgenu, zpráv z operací atd. atp., kterou jsem donesla od svého předchozího praktického lékaře. Na vysvětlenou mi řekla, že není ze zákona povinna ji zodpovědně uchovávat a při přestupu jinam mi ji dát. Přišla jsem o dokumentaci za posledních 20 let. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji.