Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Spořilov s.r.o.
Božkovská 2967/4, Praha 14100
Poliklinika Spořilov s.r.o. logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (75)

MUDr. Irena Češková Jiný

Chodim k pani doktorce jiz mnoho let plne ji duveruji, ocenuji jeji profesionalitu, erudici a zajem o pacienty. Povazuji ji za sveho rodinneho lekare v tom historickem vyznamu slova. Vzdy si vzpomenu na situaci, kdy pred lety mel syn nejaky zdravotni problem s atypickymi priznaky. Pani doktorka sama iniciativne hledala v odbornych zdrojich, aby doporucila specificke vysetreni, na zaklade ktereho byla stanovena spravna diagnoza.
    Od te chvile vim, ze se na tuto doktorku mohu spolehnout.

MUDr. Milan Štejfa Jiný

Dobrý den, rád bych se tady pana doktora zastal a myslím si, že zdejší hodnocení většinou kritizující lékařovo povahu jsou dost nespravedlivá a nereflektují jeho kvalitu služeb jako doktora.
    Musíte si uvědomit, že je to lékař a ne nějaký realitní makléř nebo obchoďák, který se na Vás culí na kilometry daleko, jen aby z Vás dostal korunu. Pán léčí lidi na ORL a léčí opravdu dobře, vždy naprosto přesně diagnostikuje problém a řekne, co s tím. Já u pana doktora byl již několikrát, ať už se jednalo o zánět v krku, nebo problém s uchem a vždy mi účinně ihned pomohl, což je přesně to, co od lékaře očekávám.
    S čekáním problém nemám. Existují místa, kde se objednáte a stejně tam hodinu čekáte. Tady se alespoň nemusím trápit tím, že mě vezmou až za měsíc. Já jsem s panem doktorem maximálně spokojený a budu k němu chodit dál.

MUDr. Jana Marešová Jiný

Pani doktorka je profesionál. Poradí ,uklidní a vĕnuje se Vám dostatečnĕ. Empatická.
    Dĕkuji V. Trollerová

Ž
    MUDr. Milan Štejfa Jiný

Již příchod do doktorovy ordinace mě naplnil naprostou důvěrou. Nezklamal, vykonal zákrok, excelentně a navíc přidal několik velmi cenných rad. děkuji!

MUDr. Petr Brandtl Jiný

Ordinaci Mudr. Brandtla mohu jenom doporučit. Velmi příjemné a empatické jednání a vlídné prostředí. Kolonoskopické vyšetření proběhlo v klidu, pan doktor vše vysvětlil a práci sestřiček lze rovněž ocenit velmi kladně. I přes počáteční obavy jsem odcházela v pohodě s tím, že tohoto ne příliš oblíbeného vyšetření není třeba se bát a v rámci prevence ho rozhodně absolvovat.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

Pana doktora můžu jen doporučit. Je lékař velmi profesionální, k pacientovi vstřícný. Absolvoval jsem u něj několik gastroskopických i kolonoskopických vyšetření, vždy mě předem poučil o způsobu jakým vyšetření proběhne a odpověděl na mé otázky. Všechna vyšetření byla pečlivá, ohleduplná a proběhla bez problémů,
    Výsledky vyšetření pan doktor se mnou probral, vysvětlil diagnózu a doporučil léčbu. V jednom případě mi byla zjištěna brániční kýla. Po doporučeném nácviku bráničního dýchání se časem moje potíže s refluxem podstatně zmírnily.
    Ve druhém případě na základě toho, že jsem v rámci vyšetření uvedl časté problémy s chrápáním, odeslal mě pan doktor na ORL a potom do spánkové laboratoře: tam mi zjistili spánkovou apnoe. Nyní v noci používám dýchací přístroj, spím klidněji a ráno cítím se odpočinutější ,
    Takže pana doktora můžu jen doporučit. Vyšetření u něj byla velmi odborná a díky jeho přístupu a zkušenostem byla vyšetření pro mne přínosná i v jiných zdravotních oblastech.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

V ordinaci Mudr. Brandtla mně bylo provedeno konoloskopicke vyšetření. Práce doktora Brandtla - i práce jeho kolektivu - si vysoce cením, jsem za ní vděčná a všem moc děkuji. Oceňuji zejména vysokou profesionalitu a empatii, vstřícnost a laskavost
    pana doktora i jeho kolektivu. Díky tomu proběhlo obávané vyšetření ve velice příznivé atmosféře, s níž se běžně nesetkávám. Ordinaci Mudr. Brandtla lze jen doporučit a přát si, aby takových bylo více.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

Vyšetření střev proběhlo opravdu na vysoké profesionální úrovni.
    Doporučuji!

Pane doktore ..
    .. chtěl bych Vám moc poděkovat za Váš přímo senzační přístup, za vysoce profesionální práci, za laskavý a milý přístup Váš a také mladé doktorky i sestřičky ke mě jako pacientu... zkrátka jsem nadšený a samozřejmě z výsledku také. Po shlédnutí známého TV pořadu o tomto problému jsem se rozhodl sám vyhledat doktora a podstoupit kolonoskopii. V mém věku (54) by to měla být pro každého zodpovědnost ke svému zdraví a to myslím se vší vážností. Opravdu jsem měl velikou obavu a hlavně stud, že jde o nepříjemné vyšetření. Je vidět, že jste špičkový lékař !! Vůbec jsem si nepředstavoval, že to půjde tak hladce. Děkuji moc

Alexandra Vidnerová Jiný

Bohuzel take nemohu doporucit. Pokud byla mala miminko tak to bylo vporadku. Hned jak dovrsila 3 roky nastala sikana ze strany lekarky. Pokud nechtela mala okamzite spolupracovat u ockovani nebo vysetreni nastal neskutecny natlak a posmesky typu “ale prosim te, uz si velka holka”, “co vyvadis”, “ty jsi ale ostuda”, atd. Tohle dle meho nema co pediatr vypustit z ust. Mala byla tak rozrusena, protoze za prve neni na takove jednani zvykla a ve chvili kdy potrebuje podporu, tak se docka opaku. Budeme si hledat empatictejsi doktorku/doktora.