Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Spořilov s.r.o.

Božkovská 2967/4

14100 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
39 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • A
  Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

  Bohužel jsem musel v Praze navštívit několik ortopedů, ale MUDr. Valenta jednoznačně nejlepší ve všech ohledech.

 • M
  Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

  Pan asistent Valenta mě již operoval obě kolena a nikomu jinému bych se do rukou nesvěřil. Plastika křížáků naprosto perfektní a na rozdíl od jiných, kteří po třech měsících stále pajdají, já už běhal jako čamrda.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Dobrý den, všem velice doporučuji pana doktora Brandtla i sestřičku, u nichž jsem absolvoval kolonoskopii. Vlastní vyšetření pokládám za velmi profesionální
  Pan doktor se mi věnoval komplexně, objevil u mě poruchu krvetvorby. Zařídil mi odborné vyšetření u specialistů na nejvyšší úrovni.
  Tuto ordinaci mohu velmi doporučit

 • J
  Lékař: MUDr. Zuzana Heřmanová Jiný

  Paní doktorka je skvělý praktik, který pacientovi nejen pomůže, ale i naslouchá, velice empatická. Neměnil bych!

 • P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martina Bradnová Jiný

  Doktorka ztratila mou kompletní lékařskou dokumentaci včetně rentgenu, zpráv z operací atd. atp., kterou jsem donesla od svého předchozího praktického lékaře. Na vysvětlenou mi řekla, že není ze zákona povinna ji zodpovědně uchovávat a při přestupu jinam mi ji dát. Přišla jsem o dokumentaci za posledních 20 let. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • R
  Lékař: MUDr. Jiří Beznoska Jiný

  Nejlepší ortoped kterého jsem kdy měl a že jsem jich pár vystřídal jako aktivní sportovec. Skvěle udělaná plastika LCA. Mohu srovnávat s předchozí plastikou udělanou jiným ortopedem.

 • M
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Všem lidem: Rukama výborný lékař, slovem KATASTROFA. Pokud máte i svůj titul na který si pan doktor potrpí, pak se k Vám bude chovat super, pokud ne potvrzuji některé komentáře, že tento člověk se chová příšerně doslova katastroficky. Tedy tvrdí, že nikomu neprorazil nikdy střevo a toho si Vážím, nicméně mám trauma tam zas jít ne kvůli vyšetření, ale přístupu, sestra je mega super. Na závěr chci říci, že jsem také vysokoškolák a titul je dle naší firemní kultury přežitek i když lékaře oslovuji pane doktore.
  Všem přeji zdraví a úspěch.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Pan doktor Brandtl mně osobně velice pomohl. Diagnostikoval mně mimojícnový reflux způsobený brániční kýlou. Vše mně pečlivě vysvětlil a hlavně doporučil nácvik bráničního dýchání a samozřejmě úpravu stravy. Díky pravidelnému cvičení bráničního dýchání na přístroji Threshold se moje potíže hodně zlepšily. Dokonce nemusím brát žádné léky. Samozřejmostí je i úprava stravy. Než jsem našla pana doktora, měla jsem několikrát ročně záněty průdušek, astma,laryngitidy, bolesti v krku a problémy s hlasivkami. Bohužel praktická lékařka a lékař z ORL mně na tyto obtíže dávali pořád dokola antibiotika, čímž se moje zdravotní problémy ještě více zhoršovaly. V té době jsem měla i několikrát ročně neschopenku, ale problémy s hlasivkami přetrvávaly i několik měsíců po jejím ukončení.
  Pan doktor Brandtl jako jeden z mála lékařů řeší problémy pacientů komplexně a za to mu patří můj velký obdiv. Od určení diagnózy v roce 2017 jsem neměla ani jednu pracovní neschopnost.
  Všem se stejnou diagnózou brániční cvičení doporučuji, ale chce to trpělivost a nepřestávat.

 • I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Valenta lupavé prsty

  MUDr. Valenta je skvělý lékař. Poprvé jsem no navštívila v ordinaci s lupavými palci. Neprve zkusil obstřiky, ale vhledem k tomu že úleva od bolesti byla pouze na cca tři měsíce, rozhodl se pro operaci. Ta proběhla bez problémů a palce jsou v pořádku. Letos jsem se na něj obrátila opět. Tři lupavé prsty-prostředníček a oba prsteníčky. Už jsem do ordinace šla s tím že půjdu rovnou na operaco. Po sdělení lékaře že tyto prsty dobře reagují na obstřik (na rozdíl od palců) jsem souhlasila s obstřikem. Po týdnu se bolest zmírnila a do 14.dnů mi prsty fungují "jako nové". Vřele doporučuji

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl

  Pana doktora Brandtla jsem vyhledala z důvodu přetrvávající bolesti za hrudní kostí na pravé straně. Ukázalo se, že trpím na reflux. Pálení žáhy, říhání a vracející se jídlo byli mé téměř kazdodenné muky. Do léků jsem se moc nehrnula.. Pan doktor mi doporučil kurz dýchání a za to jsem mu moc vděčná protože se mi moje potíže zlepšili a dokonca si můžu znovu dopřát i tu skleničku vína, která mi před tím přišla moc kyselá..

  Na kurze dýchání vás milé pani fyzioterapeutky naučí ne jenom správně dýchát a tak si zpěvnit bránici, ale taky různé cvičení. Sami se to doma nenaučíte protože je potřeba mít správnu techniku a až pak hodně dělá vytrvalost v pravidelném cvičení doma. Zázraky není možné čekat hned. U mně zlepšení přišlo postpně, ale ten půl rok to asi byl. Kurz dýchání opravdu doporučuji všem. Je to to nejmíň co můžete pro sebe udělat a trochu do seba investovat.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu