Zobrazit lékaře

Božkovská 2967/4

14100, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Eva Hledíková

Diagnostik, MUDr.

• Š

Výtečný přístup jak po lidské stránce, tak po odborné!!! Toto skloubení z části povzbudí k uzdravení samo. Jako pacientka jsem se dočkala i vysvětlení k diagnóze i lékařským pojmům.

Dnes jsem byla u paní doktorky opět na sonografu a moc jí touto cestou děkuji!!!

• Dagmar Trčková

Chirurg, MUDr.

• S

Velmi milá, pečlivá lékařka,pracuje bezbolestně a má pochopení pro své pacienty. Jemná práce, na rozdíl od chirurgů v Thomayerově nemocnici, kde jsou pěkní rasi.

• Jan Gerle

Diabetolog, Internista, MUDr.

• D

U MUDr. Gerleho se léčím mnoho let s diabetem a daří se mi při dodržování jeho rad i přijímání léků, které naordinuje přinejmenším neduh držet v rozumné úrovni. Cením si jeho osobní přístup, byť nejsem určitě těžký případ. Rovněž organizace práce i přístup sester je pro mne potěšující. Doc. Látal I.

• Z

velmi dobrý

• Jaroslava Oltová

• J

Výborná doktorka, strašně příjemná. Kdysi mi spravila všechny zuby, protože se mi rozjel zánět. Už k ní bohužel nechodím, odstěhovala jsem se a hlavně se u ní vše platí-škoda. Jinak určitě doporučuji, profesional na pravém místě.

• Dana Škopková

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• S PANÍ DOKTORKOU ŠKOPKOVOU JSME VELICE SPOKOJENÍ, JAK PO ODBORNÉ STRÁNCE, TAK I LIDSKÉ. VŽDY PŘESNĚ URČÍ DIAGNOZU A LÉČBU. MOC JÍ ZA VŠE DĚKUJEME.

• T

Jako dlouholetý pacient musím konstatovat dlouhodobou spokojenost. Pani doktorka je hodná a milá. Oceňuji velmi lidský přístup. Odobornou způsobilost nemohu adekvátně posoudit, nejsem lékař. Ale vždy mi přišlo vše v pořádku. Vše včas a v pořádku vyléčeno... Ďříve bývaly hrozné fronty, ale zaplať pánbůh za poplatky, ty oddělily nemocné od těch co si přisli popovídat.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Lenka Staňková

Pediatr, MUDr.

• Profesionální, velmi pečlivá, ochotná a milá jak k rodičům, tak k dětem. Po celou dobu co k paní doktorce s dětmi chodíme, nebyl sebemenší problém. Všem vřele doporučuji a paní doktorce i sestřičce tímto děkuji. Iveta

• První zdání klame,když jsem s dcerou přišla poprvé Mudr.Staňkové,v duchu jsem si říkala "pane bože kam jsem to vlezla" ale po chvíli povídání jsem zjistila,že je to úžasná ženská,která přesně ví co dělá.všechno opakuje několikrát,takže odcházíte, a víte všechno na 100 procent.Nemusíte přemýšlet,jestli jste na něco nezapomněla,jako to bývá u jiných lékařů,když zavřete dveře u ordinace.Sestřička je perfektní,vždy milá a usměvavá.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Alexandra Vidnerová

Pediatr,

• K pani doktorce chodim s dcerkou od narozeni, od zacatku jsem z ni mela dobry pocit, je to obycejna, ferova zenska, ktera po svych mnoha letech praxe dokaze opravdu poradit. Pokazde ,kdyz jsem si s necim nevedela rady ochotne mi poradila..Ja osobne k ni chodim velice rada a jsem s ni moc spokojena!!! Opravdu ma osobni pristup a chut poradit se vsim...

• Paní doktorku nemůžu doporučit. Ze začátku jsem s ní byla spokojená, ale bohužel jen do doby než nastal problém. Každé nachlazení a kašel léčila pouze lékem na alergii což vedlo k tomu, že jsme měli opakovaně zápal plic. Raději jsme utekli jinam,nechtěla jsem, aby se tyto divné postupy podepsaly na zdraví mých dětí.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Danuše Beránková

Oční Lékař, MUDr.

• K paní doktorce jsem začala chodit coby spádový pacient před cca 15 lety. Zpočátku jsem neměla žádný vážný problém, akorát čekací doba před ordinací byla vražedná. I když jsem přišla ráno coby první, do ordinace jsem se dostala před polednem, protože přednostně byli vyzváni jiní. Dobře, to je právo paní doktorky. Později se začalo objednávat na konkrétní hodinu, ale v podstatě se nic nezměnilo, stejně tam člověk čekal - objednání neobjednání - několik hodin, aby byli před ním znovu ošetřeni jiní. Po několika letech, co jsem tam docházela, byla nějak ztracena moje zdravotní karta a dozvěděla jsem se, že jsem tam nikdy nechodila. Nakonec jsem to nějak uhádala a byla jsem znovu přijata do stavu, ale od té doby šla veškerá péče rapidně dolů. Nejvíc mě asi dostalo, když mi byl naměřen určitý počet dioptrií, potom se mě dr. zeptala na věk a řekla, že v xx letech mám nárok jen na 2,5 dioptrie a s tím jsem odešla, i když mi bylo naměřeno víc. Následně se to už nestalo, ale pokaždé mi naměřila jiný výsledek, než v optice. Bohužel s brýlemi naměřenými v oční optice jsem pokaždé viděla lépe, než s brýlemi od paní doktorky. Přestala jsem tam tedy chodit. Zůstal u ni ale zbytek rodiny a mojí mamince před časem nasadila na akutní problém nevhodné léky, že skončila v nemocnici a málem přišla o zrak. Lékaři z nemocnice posléze potvrdili, že maminka dostávala kromě nevhodné medikace také "dětské dávky", které nemohly infekci nijak ovlivnit a zastavit.
      Nemohu ale soudit léčbu ostatních, proto jen za svoje osobní zkušenosti, které mohou být ojedinělé, nedávám snížené hodnocení, jen sama za sebe tuto paní doktorku nedoporučuji.

• K paní doktorce jsem chodila od dětství a měla jsem ji velmi ráda, už ale údajně neordinuje na této adrese... jana

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Hana Píšová

Zubař, MUDr.

• Vynikající, erudovaná a citlivá lékařka.

• K paní doktorce chodí celá naše rodina, doporučila jsem jí dalším známým a všichni maximálně spokojeni. Milá, vstřícná, žádný sadista (jak někteří stomatologové bývají), ani větší zákroky u ní nebolí (přesto vždycky dopředu upozorňuje, že "teď to zabolí" a než se naděju, odcházím z ordinace). Profík!!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Tatiana Kaluginová

• H

Paní doktorka je velmi příjemná a erudovaná, má cit pro pacienta a jeho potíže. Před 5 lety mi udělala nádherné fazety na přední zuby, dodnes nelze ani poznat, že nejsou přírodní. Téměř dvacet let kvalitně ošetřuje celou naši rodinu, i po přestěhování za ní dojíždíme. Velmi si ji vážíme a jsme s ní nadmíru spokojeni :-)

• Paní doktorka je skvělá a se sestřičkou jsou vynikající tandem. Chodím k ní s celou rodinou už desítky let a neměl jsem zatím žádný problém. Jedinou výtkou mohou být dlouhé čekací doby, které jsou ale pochopitelné pro doktorku, která si udrží takovou dobrou pověst kvalitní zubařky.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře