Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Spořilov s.r.o.

Božkovská 2967/4

14100 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
44 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

  Perfektni diagnostika i lecba ramene, od doby osetreni (cca 3 roky) tento puvodne dlouhodoby problem uplne zmizel.
  Je videt dlouholeta zkusenost a praxe, korektni a vecne jednani je take na vysoke urovni. Za me naprosta spokojenost.


  K
  Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

  Pan doktor mi operoval koleno-utrzeny meniskus. Po půl roce stále koleno není v pořádku, bolí, oteka a ani na rehabilitaci si nevědí rady co s tím. Tohle již byla nekolikata operace, ale zatím nejhorší. Předtím operoval někdo jiný a super. Jedna zkušenost na doporučení už nikdy vice

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  O
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Dobrý den všem, v ordinaci MUDr. Brandtla jsem absolvoval kolonoskopii včetně odstranění polypů. Příprava na výkon mi byla sestřičkou podrobně vysvětlena. Samotný výkon byl z mého pohledu proveden profesionálně, po zákroku mi vše pan doktor srozumitelně vysvětlil. Žádné další potíže, související se zákrokem, se neobjevily. Celkově hodnotím jednání i profesionalitu celého týmu ordinace doktora Brandtla velice kladně . Všem, kdo má již padesátku za sebou, doporučuji preventivní absolvování kolonoskopie, není to nic hrozného a předejdete někdy i závažným zdravotním komplikacím . Zdraví O.K.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Poprvé jsem byl na kolonoskopii. Pan doktor i sestra byli velmi šikovní a příjemní. Vše mi vysvětlili a stále se ptali, zda něco nebolí. Absolutně není čeho se bát (naprosto bezbolestné) nebo stydět (koupíte si zde jednorázové šortky s malým otvorem). Jde o zdraví, takže se bez obav objednejte.


  T
  Lékař: MUDr. Irena Češková Jiný

  Paní doktorce Češkové vděčím za to, že žiji. Před třemi lety jsem k ní přišla s velkými bolestmi na pravé straně břicha. Začala mě honit po různých vyšetřeních až se přišlo na to, že mám rakovinu dělohy. Na tu umírá jedna pětina žen. Paní doktorce Češkové nikdy nepřestanu být vděčná.


  A
  Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

  Bohužel jsem musel v Praze navštívit několik ortopedů, ale MUDr. Valenta jednoznačně nejlepší ve všech ohledech.


  M
  Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

  Pan asistent Valenta mě již operoval obě kolena a nikomu jinému bych se do rukou nesvěřil. Plastika křížáků naprosto perfektní a na rozdíl od jiných, kteří po třech měsících stále pajdají, já už běhal jako čamrda.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Dobrý den, všem velice doporučuji pana doktora Brandtla i sestřičku, u nichž jsem absolvoval kolonoskopii. Vlastní vyšetření pokládám za velmi profesionální
  Pan doktor se mi věnoval komplexně, objevil u mě poruchu krvetvorby. Zařídil mi odborné vyšetření u specialistů na nejvyšší úrovni.
  Tuto ordinaci mohu velmi doporučit


  J
  Lékař: MUDr. Zuzana Heřmanová Jiný

  Paní doktorka je skvělý praktik, který pacientovi nejen pomůže, ale i naslouchá, velice empatická. Neměnil bych!


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martina Bradnová Jiný

  Doktorka ztratila mou kompletní lékařskou dokumentaci včetně rentgenu, zpráv z operací atd. atp., kterou jsem donesla od svého předchozího praktického lékaře. Na vysvětlenou mi řekla, že není ze zákona povinna ji zodpovědně uchovávat a při přestupu jinam mi ji dát. Přišla jsem o dokumentaci za posledních 20 let. Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu