Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Zdeňka Lindnerová Jiný

Katastrofa a nedoporučuji. Od doktorky absolutni nezaujem lečit... Nerozumim proč dělá tuhle práci když ji to evidentne nebaví. Dovolat se je nemožné. Elektronicky recept nevystavuje. Týden předem musite pro zadanku kde cekate nez ji vypisou a pak za tyden zas na kontrolu kde se vubec neřeši proč jsou hodnoty opět špatné. Pani dotorka umí pouze navysovat dávky léku ale na dotazy pacietna neumi odpovedet. Nemá zaujem pacienta vyléčit. Se stitnou zlazou jsem nikdy problemy nemela az po porodu je mi 26let a dle doktorky budu brat naveky prásky... Presla jsem na inu metodu léčby a svete div se davky leku postupne snizuji a casem je mozne ze je nebudu potrebovat vubec.

Lékař: Jindřich Fišer Jiný

K panu doktorovi jsem přešla z jiné foniatrie a jsem naprosto spokojená. Kromě toho, že pan doktor mluví jasně, zřetelně a nahlas, je také milý, empatický, ochoten pomoci, a to i přesto že zrovna neměl sestru a tak toho na něj bylo hodně.
    Jsem moc ráda, že jsem se ke změně rozhodla....

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Dobrý den, dnes 27.9.2022 jsem byl poprvé na kolonoskopii u pana Dr.Brandtla. Všem chci napsat, že jsem byl v rukou toho nejlepšího pana doktora a jeho perfektního týmu sestřiček. Vše mě s úsměvem pan doktor vysvětlil. Pan doktor je profesionál, který dbá na to aby pacient neměl žádnou bolest a cítil se dobře. Během vyšetření vám říká, co ve vašem těle právě dělá a skvělá sestřička krásně asistuje. Prostě perfektní a lidský přístup k pacientům od pana Dr. Brandtla a jeho týmu sestřiček. Proto po mé vlastní zkušenosti všem pacientům pana doktora vřele doporučuji!!! Vůbec se nemusíte ničeho bát!! Je to absolutně nejlepší gastroenterolog, který svojí práci perfektně umí a pomůže.

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

V červnu 2021 jsem špatně došlápla na pravou nohu, v chodidle mi ruplo a již jsem se pro bolest a velký otok, na nohu nemohla postavit. Pan doktor mi sáhnutím na bok a nad kolenní jamku, diagnostikoval zánět sedacího nervu. Dostala jsem injekci do hýždě a do chodidla, neměla jsem moc sedět a stahovat si chodidlo také ne. Tato léčba bez úspěchu pokračovala až do konce srpna, noha stále s velkým otokem a bolavá. Na mou důraznou žádost, mne pan doktor poslal na magnetickou rezonanci, která ukázala, že v chodidle byla zlomená kůstka, která jeho léčbou křivě srostla a já mám následky se kterými se budu potýkat už celý život. Na rehabilitaci jsem chodila až do března letošního roku. Všude po mě chtěli nějakou zprávu o léčbě od pana doktora, žádnou zprávu jsem ani po žádance ošetřujícího lékaře nevymohla. Jen výsměch, že mi bude léčit nohu praktik. Pan doktor je tak přesvědčený o své diagnóze, že nepotřebuje rentgen, ani jiné diagnostické zobrazovací metody....Pokud chcete být zdraví a bez bolesti, jděte radši k jinému lékaři.

Lékař: Prim. MUDr. Petr Libánský Jiný

Nejhorší zkušenost v mém životě! V čekárně sedíte min. 3h, arogantní sestřička která pokaždé skáče do řeči, neochota doktora pomoct,,, nakonec předepsání léku který způsobuje neskutečné vedlejší účinky. To se vyplatí spíš zajít za obvodním doktorem, který vám předepíše léky proti bolestí.. Žádné určení diagnózy. Už nikdy!!! Hold když neřikaté jaký pán doktor je úžasný už od dveří, tak se mu nechce vás léčit.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Arogantní, neempatický, povýšené vystupování, nedostatečné vybavená ordinace, zbytečné zdržování v čekárně po vyšetření.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Úžasný pan doktor a jeho tým. Byla jsem na kolonoskopii, strach by se u mě dal krájet, ale pan doktor vše pečlivě a trpělivě
    vysvětlil a vše dopadlo dobře.
    Moc Vám děkuji pane doktore a milé sestřičky. Kdo se boji, jako ja, tak určitě vyhledejte pana doktora Brandtla.Neni dobre odkladat kvuli strachu tohle dulezite vysetreni, ktere muze zachranit zivot!L.Medřicka

Lékař: Alexandra Vidnerová Jiný

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. U plně kojeného miminka jsem neustále poslouchala, že má nadváhu a je obézní. “Korunu” tomu nasadila, když chtěla dceru očkovat druhou dávkou Prevenaru ve chvíli, kdy měla celé tělo osypané vyrážkou (s dotazem “Copak to maminka zase snědla?!”). Tak obrovský nátlak, jaký jsem zažila, když jsem očkování odmítla a chtěla ho odložit, jsem nečekala a ani nikdy nezažila (musíme stihnout schéma, v létě tu bude pouze jedna MUDr. na dvě ordinace, když to moc posuneme, musíme očkovat celé schéma znovu, budete to muset platit - ani jedno není relevantní důvod k tomu očkovat zjevné nemocné dítě, nátlak tvořila jedna ze sester, paní doktorka se nevyjadřovala). Následně jsem vyrážku řešila na vlastní popud na kožním, kde potvrdili virové onemocněni, nikoliv alergickou reakci na potraviny. Během návštěv jsem navíc ztrácela přehled o tom, kdo je doktorka a kdo sestra, jelikož veškerou komunikaci vyřizuje sestra, paní doktorka se moc nevyjadřuje.
    Nikdy více.

Lékař: Alexandra Vidnerová Jiný

8.let chodíme k paní doktorce s mým 13.letým synem a dnes jsem zrovna registrovala dalšího a nemůžu si na ní stěžovat. Paní doktorka je lidská, empatická, za letitou praxi ví moc dobře co dělá. Měla jsem tam i dceru, té dnes je 23.let. Nechápu negativní komentáře, jezdím za ní z Braníku na Spořilov a vůbec mi to nevadí. Pokud jednou odejde, což by mohla, (pravděpodobně je už v důchodovém věku) tak odcházím jinam. Některé lékařky totiž nepoznají od pohledu ani týdenní novorozeně, a z takových jde strach Paní doktorka Vidnerová je profík prostě.

Lékař: MUDr. Milan Štejfa Jiný

Skvělý specialista.Pečlivě a v klidu orlidne,vše vysvětli a způsob léčby prozatím vždy pomohl.Poznala jsem pana doktora před 20 lety a stále jsem(a rodina) spokojena a důvěřují ,
    Moc děkuji pane doktore.