Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Alexandra Vidnerová Jiný

8.let chodíme k paní doktorce s mým 13.letým synem a dnes jsem zrovna registrovala dalšího a nemůžu si na ní stěžovat. Paní doktorka je lidská, empatická, za letitou praxi ví moc dobře co dělá. Měla jsem tam i dceru, té dnes je 23.let. Nechápu negativní komentáře, jezdím za ní z Braníku na Spořilov a vůbec mi to nevadí. Pokud jednou odejde, což by mohla, (pravděpodobně je už v důchodovém věku) tak odcházím jinam. Některé lékařky totiž nepoznají od pohledu ani týdenní novorozeně, a z takových jde strach Paní doktorka Vidnerová je profík prostě.

Lékař: MUDr. Milan Štejfa Jiný

Skvělý specialista.Pečlivě a v klidu orlidne,vše vysvětli a způsob léčby prozatím vždy pomohl.Poznala jsem pana doktora před 20 lety a stále jsem(a rodina) spokojena a důvěřují ,
    Moc děkuji pane doktore.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Pana doktora mohu vřele doporučit, maminka byla na kolonoskopii. Vřelý přístup, příjemné vystupování a trpělivost.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Dobrý den, dne 3.5.2022, jsem byl již po několikáté na koloskopii u pana Dr. Brandtla. Chci tímto napsat všem co se bojí, nebo mají obavy z vyšetření, zde jsou v rukou toho nejlepšího pana doktora a jeho skvělého týmu sestřiček.
    Pan doktor, je profesionálně pečlivý a šetrný. Vždy dbá, aby pacient neměl žádnou bolest, aby byl co nejvíce v pohodě.
    Zároveň vše s úsměvem vysvětlí a poví co právě ve Vašem těle dělá a co případně odstranil. Proto po vlastní zkušenosti, doporučuji pana doktora! Je to prostě skvělý lékař, co svoji práci opravdu umí a pomůže. Absolutně nejlepší gastroentrolog.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Skvělý odborník, po mnoha letech trápení mi po jediné návštěvě pomohl. Vřele pana doktora doporučuji.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Vlídné a empatické prostředí, obětují čas na vysvětlování. A i takové vyšetření jako je kolonoskopie tu má důstojnou podobu, což oceňuji. Rozhodně doporučuji.

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

Perfektni diagnostika i lecba ramene, od doby osetreni (cca 3 roky) tento puvodne dlouhodoby problem uplne zmizel.
    Je videt dlouholeta zkusenost a praxe, korektni a vecne jednani je take na vysoke urovni. Za me naprosta spokojenost.

Lékař: MUDr. Jan Valenta Jiný

Pan doktor mi operoval koleno-utrzeny meniskus. Po půl roce stále koleno není v pořádku, bolí, oteka a ani na rehabilitaci si nevědí rady co s tím. Tohle již byla nekolikata operace, ale zatím nejhorší. Předtím operoval někdo jiný a super. Jedna zkušenost na doporučení už nikdy vice

O
    Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Dobrý den všem, v ordinaci MUDr. Brandtla jsem absolvoval kolonoskopii včetně odstranění polypů. Příprava na výkon mi byla sestřičkou podrobně vysvětlena. Samotný výkon byl z mého pohledu proveden profesionálně, po zákroku mi vše pan doktor srozumitelně vysvětlil. Žádné další potíže, související se zákrokem, se neobjevily. Celkově hodnotím jednání i profesionalitu celého týmu ordinace doktora Brandtla velice kladně . Všem, kdo má již padesátku za sebou, doporučuji preventivní absolvování kolonoskopie, není to nic hrozného a předejdete někdy i závažným zdravotním komplikacím . Zdraví O.K.

Lékař: MUDr. Petr Brandtl Jiný

Poprvé jsem byl na kolonoskopii. Pan doktor i sestra byli velmi šikovní a příjemní. Vše mi vysvětlili a stále se ptali, zda něco nebolí. Absolutně není čeho se bát (naprosto bezbolestné) nebo stydět (koupíte si zde jednorázové šortky s malým otvorem). Jde o zdraví, takže se bez obav objednejte.