Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Spořilov s.r.o.
Božkovská 2967/4, Praha 14100
Poliklinika Spořilov s.r.o. logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (74)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Milan Štejfa Jiný

  Dobrý den, rád bych se tady pana doktora zastal a myslím si, že zdejší hodnocení většinou kritizující lékařovo povahu jsou dost nespravedlivá a nereflektují jeho kvalitu služeb jako doktora.
  Musíte si uvědomit, že je to lékař a ne nějaký realitní makléř nebo obchoďák, který se na Vás culí na kilometry daleko, jen aby z Vás dostal korunu. Pán léčí lidi na ORL a léčí opravdu dobře, vždy naprosto přesně diagnostikuje problém a řekne, co s tím. Já u pana doktora byl již několikrát, ať už se jednalo o zánět v krku, nebo problém s uchem a vždy mi účinně ihned pomohl, což je přesně to, co od lékaře očekávám.
  S čekáním problém nemám. Existují místa, kde se objednáte a stejně tam hodinu čekáte. Tady se alespoň nemusím trápit tím, že mě vezmou až za měsíc. Já jsem s panem doktorem maximálně spokojený a budu k němu chodit dál.

  V
  MUDr. Jana Marešová Jiný

  Pani doktorka je profesionál. Poradí ,uklidní a vĕnuje se Vám dostatečnĕ. Empatická.
  Dĕkuji V. Trollerová

  Ž
  MUDr. Milan Štejfa Jiný

  Již příchod do doktorovy ordinace mě naplnil naprostou důvěrou. Nezklamal, vykonal zákrok, excelentně a navíc přidal několik velmi cenných rad. děkuji!

  L
  MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Ordinaci Mudr. Brandtla mohu jenom doporučit. Velmi příjemné a empatické jednání a vlídné prostředí. Kolonoskopické vyšetření proběhlo v klidu, pan doktor vše vysvětlil a práci sestřiček lze rovněž ocenit velmi kladně. I přes počáteční obavy jsem odcházela v pohodě s tím, že tohoto ne příliš oblíbeného vyšetření není třeba se bát a v rámci prevence ho rozhodně absolvovat.

  P
  MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Pana doktora můžu jen doporučit. Je lékař velmi profesionální, k pacientovi vstřícný. Absolvoval jsem u něj několik gastroskopických i kolonoskopických vyšetření, vždy mě předem poučil o způsobu jakým vyšetření proběhne a odpověděl na mé otázky. Všechna vyšetření byla pečlivá, ohleduplná a proběhla bez problémů,
  Výsledky vyšetření pan doktor se mnou probral, vysvětlil diagnózu a doporučil léčbu. V jednom případě mi byla zjištěna brániční kýla. Po doporučeném nácviku bráničního dýchání se časem moje potíže s refluxem podstatně zmírnily.
  Ve druhém případě na základě toho, že jsem v rámci vyšetření uvedl časté problémy s chrápáním, odeslal mě pan doktor na ORL a potom do spánkové laboratoře: tam mi zjistili spánkovou apnoe. Nyní v noci používám dýchací přístroj, spím klidněji a ráno cítím se odpočinutější ,
  Takže pana doktora můžu jen doporučit. Vyšetření u něj byla velmi odborná a díky jeho přístupu a zkušenostem byla vyšetření pro mne přínosná i v jiných zdravotních oblastech.

  J
  MUDr. Petr Brandtl Jiný

  V ordinaci Mudr. Brandtla mně bylo provedeno konoloskopicke vyšetření. Práce doktora Brandtla - i práce jeho kolektivu - si vysoce cením, jsem za ní vděčná a všem moc děkuji. Oceňuji zejména vysokou profesionalitu a empatii, vstřícnost a laskavost
  pana doktora i jeho kolektivu. Díky tomu proběhlo obávané vyšetření ve velice příznivé atmosféře, s níž se běžně nesetkávám. Ordinaci Mudr. Brandtla lze jen doporučit a přát si, aby takových bylo více.

  D
  MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Vyšetření střev proběhlo opravdu na vysoké profesionální úrovni.
  Doporučuji!

  Š
  MUDr. Petr Brandtl Jiný

  Pane doktore ..
  .. chtěl bych Vám moc poděkovat za Váš přímo senzační přístup, za vysoce profesionální práci, za laskavý a milý přístup Váš a také mladé doktorky i sestřičky ke mě jako pacientu... zkrátka jsem nadšený a samozřejmě z výsledku také. Po shlédnutí známého TV pořadu o tomto problému jsem se rozhodl sám vyhledat doktora a podstoupit kolonoskopii. V mém věku (54) by to měla být pro každého zodpovědnost ke svému zdraví a to myslím se vší vážností. Opravdu jsem měl velikou obavu a hlavně stud, že jde o nepříjemné vyšetření. Je vidět, že jste špičkový lékař !! Vůbec jsem si nepředstavoval, že to půjde tak hladce. Děkuji moc

  M
  Alexandra Vidnerová Jiný

  Bohuzel take nemohu doporucit. Pokud byla mala miminko tak to bylo vporadku. Hned jak dovrsila 3 roky nastala sikana ze strany lekarky. Pokud nechtela mala okamzite spolupracovat u ockovani nebo vysetreni nastal neskutecny natlak a posmesky typu “ale prosim te, uz si velka holka”, “co vyvadis”, “ty jsi ale ostuda”, atd. Tohle dle meho nema co pediatr vypustit z ust. Mala byla tak rozrusena, protoze za prve neni na takove jednani zvykla a ve chvili kdy potrebuje podporu, tak se docka opaku. Budeme si hledat empatictejsi doktorku/doktora.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  MUDr. Petr Brandtl Jiný

  U pana doktora jsem byla na kolonoskopii. Pan doktor i sestřičky byli velmi milí a profesionální. Byla jsem odeslána na podrobnější vyšetření do IKEMu. Pana doktora chválili za přesnou diagnostiku. Děkuji panu doktorovi Brandtlovi za pečlivost, se kterou se mi věnoval a vstřícný přístup všech v ordinaci.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu