Mohu napsat jen to ze zavcasu jsem od pana dr. Přešla ke kol. A tam jiz chodim 27 let. Napr. Kdyz byly dcery malé z tabora si privezly svrab ano svrab, detsky doktor spravne urcil diagnozu a poslal nas ke koznimu Mudr. VOLNEMU, bohuzel nepristupna sestra, velmi neprijemna i kdyz jsem ji dala do ruky zpravu od detskeho doktora s diagnosou mi sdelila, ze nas muze objednat za 14 dni, k predepsani masticky za 14 dni. Se setrou jsem se pohadala, rekla jsem ji ze snad vidi predbeznou diagnozu, kterou s chuti rekla nahlas, dost jsem se stydela. Naproti Lipe na koznim se vse vyresilo k maximalni spokojenosti a pani dr. nevěřila ze nas takto odbyli. Za 14 dni by dcery byly do krve rozdrapane. Zahajili jsme lecbu se vsim co k tomu patri a bylo vse v porafku. Mudr. Volny mel vzdy v cekarne volno, protoze k nemu nikdo nechodil. Nebyl to dobry doktor.

Pan docent Volný je vynikající diagnostik a specialista. Ochotný, přívětivý, má lidský přístup, hovoří plynně několika cizimi jazyky.
Mohu doporučit.
PhDr.Mgr.Věra Scherer

Pan docent Volný je velmi dobrý praktický a kožní lékař.Škoda,že již není praktickým lékařem.Vždy poradí a pomůže.Děkuji pane docente.Pešan.

S pane Doc. MUDr. Zdeňkem Volným jsem učinil tuto zkušenost. Před cca 14 dny jsem zpozoroval rozsáhlou skvrnu na stehně. Pan docent učinil diagnózu pohledem a konstatoval, že se podle jeho názoru s jistou jedná o boreliózu. Jakkoli jde o měsíc leden a tudíž relativně malou pravděpodobnost. Nasadil mi ihned ATB a doporučil odběr pro potvrzení diagnózy. Dnes, po týdnu byl nález z laboratoře pozitivní. Kamarád pře lety měl obdobné příznaky (pouze skvrna na holeni a žádné další specifické příznaky) a jeho lékař ho tehdy léčil na plíseň, dokud ho sám neupozornil na tuto možnou diagnózu, která pak byla rovněž potvrzena. Uvádím to zde jen jako příklad, že každý lékař se může zmýlit, ovšem diagnóza v případě pana docenta byla bezchybná. Pokud jde o přítomnost další osoby při vyšetřování, i u mě byl přísedící pan primář ORL, velmi příjemný a sečtělý člověk, se kterým jsem si výborně popovídal. Pokud někomu přítomnost dalšího lékaře vadí, myslím, že se může na místě vyjádřit. Přístupu a odbornosti pana docenta si cením, stejně jako včasného zásahu a medikace.
Na základě své zkušenosti mohu tohoto lékaře plně doporučit.
Vladislav Chrastný

Pan doktor je možná dobrý praktický lékař, ale bradavici u dcery, se kterou nás k němu poslal pediatr , diagnostikoval jako kuří oko. Věřili jsme mu, takže jsme léčili kuří oko přes nulový pokrok a skepsi pedikérky. Důvěru jsme ztratili až ve chvíli, kdy se "kuři oko" dceři rozmnožilo a objevilo se i u druhé dcery. Sympatická paní doktorka v Motole diagnózu svého kolegy nekomentovala a bradavici odstranila dusíkem. Protože už je bradavice velká, bude muset dcera na dusík ještě minimálně jednou. Takže pokud jde o pana docenta, "na kůži nepouštět."

Mám s panem docentemVolným jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy ochotný, vstřícný, co se týká praxe odborník na svém místě. Bohužel už neordinuje jako praktický lékař. Opravdu mám dojem, že ti lidé, kteří psali o špatných zkušenostech , hovořili o někom jiném.

Zkušenost velmi dobrá 15 let!!!!!

Šla sem za panem doktorem s boulickou ktera se mi udelala pod ramenem, od stolu rekl ze to nic neni, vymackl mi vridek,ktery na te boulicce byl a tim to samozrejme vic zanítil, napsal mi masticku, ktera,kdyz sem ji aplikovala, na rane silene palila a rekl, ze to za tyden bude dobre. Ovsem bylo to cim dal tim horsi, druhy den sem k panu doktorovi sla znovu, s tim ze to boli a zvetsuje se to cim dal tim vic,odmitl me, ze dnes kozni problemy neresi a nema sestru.!!!!!

Poslal me na chirurgii, kde mi oznamili ze ranu mam pekne zahnisanou, museli přejít na řezání, a divili se jak pan doktor mohl volit tento způsob léčby. Léčila sem to jeste pul roku pote a dodnes tam mam jizvu( je to 2 roky).

Pana doktora nedoporucuji!!! Nováková

U doktora jsem byla jen jednou, ale jeho přístup mě opravdu překvapil. Přišla jsem s dermatologickým problémem, doktor se na mě podíval a napsal předpis na jediný lék, který je dostupný i bez předpisu. Nijak můj problém nekomentoval, neřekl, jak je to vážné, nedal žádné doporučení, kromě toho, že se nesmím moc namáčet a mýt se mám maximálně dvakrát týdně (alternativu, která by pro mě byla přijatelnější a splnitelnější, když se normálně myju dvakrát denně nabídnout nedokázal). Nehledě na to, že na léku, který mi předepsal bylo výslovně napsáno "jednou denně postižené místo omýt". Snad ani netušil, jak se přípravek, který mi předepsal používá.

Až na opakované upozornění, že už problém řeším celkem dlouho a ráda bych něco víc než jen "vitamíny" mě poslal na vyšetření.

Sestřička je velmi milá a příjemná, řekla mi víc než doktor.

jak po stránce praktického lékaře, tak i po stránce kožního lékařství. Pomohl vždy, když bylo třeba.