Vítězné náměstí 9, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

S panem doktorem Karešem mám velmi dobré zkušenosti. Je velice zodpovědný, téměř vždy, když byl nějaký problém, se ještě telefonicky ujišťoval, jak se cítím nebo jak dopadlo vyšetření u specialisty. Je velmi vstřícný a poradí i po telefonu a i do zahraničí. Jsem velmi ráda, že jsem se k němu na doporučení přihlásila.

Vždy pomůže a poradí. Chová se k vám přátelsky a cítím se u něj vždy dobře a pohodlně. A hlavně nenutí ty nejdražší léky atd. Opravdu jen to, co je nutné! Vřele doporučuji.

Pana doktora rozhodně doporučuji. Podle mne je to výborný lékař, který Vám vždy poradí, udělá potřebná vyšetření a případně odešle ke specialistovi. Na preventivní prohlídky Vás sám pozve. Kromě toho je to jeden z mála lékařů, u kterých nemáte pocit, že ho otravujete.

C

Dlouhodobá péče o můj zdravotní stav.

Pana doktora už mam pár let a můžu říct jen chválu. Pokaždé, když mám nějaký problém, poradí a opravdu mě pošle na všechna možná vyšetření, aby zjistil, co to je. Nic nepodceňuje a opravdu se o vás zajímá. Všem doporučuji!

K panu Karešovi jsem přešel od jiného praktického doktora,který mě nikam nikdy neposlal a jen šetřil pojišťovně peníze.Díky panu Karešovi jsem prošel veškerá vyšetření a byla mě operována krční ploténka a jen díky němu dnes chodím.Podotýkám že předchozí pan doktor mě naordinoval prášky na nervy.Pana doktora Kareše vřele doporučuji.Takových doktorů by mělo být víc.Pane doktore,ještě jednou děkuji za Vaši péči.

Velice příjemný lékař s širokým rozhledem. Rychle zařídil všechna odbornná vyšetření. Doporučuji.