Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vítězné náměstí 9, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

S panem doktorem Karešem mám velmi dobré zkušenosti. Je velice zodpovědný, téměř vždy, když byl nějaký problém, se ještě telefonicky ujišťoval, jak se cítím nebo jak dopadlo vyšetření u specialisty. Je velmi vstřícný a poradí i po telefonu a i do zahraničí. Jsem velmi ráda, že jsem se k němu na doporučení přihlásila.

M
Ověřeny pacient

Vždy pomůže a poradí. Chová se k vám přátelsky a cítím se u něj vždy dobře a pohodlně. A hlavně nenutí ty nejdražší léky atd. Opravdu jen to, co je nutné! Vřele doporučuji.

L
Ověřeny pacient

Pana doktora rozhodně doporučuji. Podle mne je to výborný lékař, který Vám vždy poradí, udělá potřebná vyšetření a případně odešle ke specialistovi. Na preventivní prohlídky Vás sám pozve. Kromě toho je to jeden z mála lékařů, u kterých nemáte pocit, že ho otravujete.

C
Ověřeny pacient

Dlouhodobá péče o můj zdravotní stav.

Ověřeny pacient

Pana doktora už mam pár let a můžu říct jen chválu. Pokaždé, když mám nějaký problém, poradí a opravdu mě pošle na všechna možná vyšetření, aby zjistil, co to je. Nic nepodceňuje a opravdu se o vás zajímá. Všem doporučuji!

K panu Karešovi jsem přešel od jiného praktického doktora,který mě nikam nikdy neposlal a jen šetřil pojišťovně peníze.Díky panu Karešovi jsem prošel veškerá vyšetření a byla mě operována krční ploténka a jen díky němu dnes chodím.Podotýkám že předchozí pan doktor mě naordinoval prášky na nervy.Pana doktora Kareše vřele doporučuji.Takových doktorů by mělo být víc.Pane doktore,ještě jednou děkuji za Vaši péči.

Ověřeny pacient

Velice příjemný lékař s širokým rozhledem. Rychle zařídil všechna odbornná vyšetření. Doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti