Je to skvělej zubař. Znám ho ještě z Jindřichova Hradce a musím říct -klobouk dolů. Je dobrej. Jen jako podnikatel je nerozhodnej a nechává si utíkat příležitosti pod rukama. Ale SLUŠNEJ, spolehlivej a příjemnej chlap.Je to třetí generace zubařů v rodině a je to znát.

Musím velice dobře hodnotit práci, kterou vykonává, lidský přístup, profesionálně odvedená práce, komunikace výborná, doporučuji. Sama jsem prodělala
implantaci, dostavba kosti - opět se mohu hezky smát..:)))
Doktore děkuji

pacientka z Ústí nad Labem

Tak to já mám z návštěvy uplně jiný pocit,spěch,nevrlost,neochota vysvětlit jakékoliv podrobnosti o zákroku,neustálé vyrušování,a na přímou otázku co to bude stát mlžení a neurčitá odpověd.Jednoduše takto se soukromá ambulance nechová a nakonec za toto nepopovídání učet který Vám totálně vyrazí dech.Hruza.

Nejlepší stomatolog jakého jsem kdy poznala a to je mi přes 50 let.
Díky jeho umu má manžel nové zuby, já také a co víc, jsem se přestala bát, protože jsem zjistila že i ne jednoduché zákroky nemusí bolet a strach za to nestojí. Doktore moc děkujeme, i za ne vzdy v této době běžný lidský přístup
Zdena a Zdeněk z Pelhřimova

Po dlouhém a vyčerpávajícím hledání jsem konečně našla pana doktora, kterého se nebojím. Pomohl mi zbavit se fóbie ze zubaře a vrátil mi zpět mé sebevědomí, tak krásný chrup jsem neměla ani v mládí. Díky doktore Vaše pacientka Maruška z Prahy

Po mnoha trápení se zuby po úraze a po několika nevrlých zub.lékařích,kteří více zkazili než napravili, jsem přišla k panu doktoru Slezáčkovi. Naprosto skvělý lidský a profesionální přístup a hlavně po mnoha letech konec vleklého trápení a navrácení úsměvu a sebevědomí. Moc mu děkuji a každému ho jen a jen doporučuji. Nejlepší profesionál. Vděčná pacientka z jižních Čech

Jste na správné adrese, dalšího zubaře už nehledejte, tenhle je fakt špička! Díky němu má dcera nové zuby, dobrou náladu a sebevědomí. A to není málo! Machr jak na práci, tak na mezilidskou komunikaci. Díky, doktore...