Dental Office H33

Nejbližší zařízení

• Vojtěch Slezáček

Zubař, MUDr.

• P

Je to skvělej zubař. Znám ho ještě z Jindřichova Hradce a musím říct -klobouk dolů. Je dobrej. Jen jako podnikatel je nerozhodnej a nechává si utíkat příležitosti pod rukama. Ale SLUŠNEJ, spolehlivej a příjemnej chlap.Je to třetí generace zubařů v rodině a je to znát.

• Musím velice dobře hodnotit práci, kterou vykonává, lidský přístup, profesionálně odvedená práce, komunikace výborná, doporučuji. Sama jsem prodělala
      implantaci, dostavba kosti - opět se mohu hezky smát..:)))
      Doktore děkuji

pacientka z Ústí nad Labem

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jakub Šubín

Zubař, MDDr.

• H

Objednala jsem se k panu doktorovi na trhání horní osmičky, vše proběhlo bez problémů. Příjemný personál, sestřička pana doktora mi vše vysvětlila a zodpověděla všechny mé dotazy. Pan doktor pracoval dle mého názoru velmi profesionálně. Trhání bylo bezbolestné a rychlé.

• Pan doktor Šubín je opravdu vynikající lékař. Podstoupila jsem u něj několik zákroků (ne zrovna jednoduchých - komplikované extrakce, implantáty, léčba zánětu atd.) Vždy vše naprosto bezbolestně s citlivým a lidským přístupem. Mohu jedině doporučit. Nejlepší zubní ošetření, které jsem kdy podstoupila.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Václav Matoušek

Zubař, MDDr.

• T
      Umístění: jiné místo

S manželem k panu doktorovi chodíme již od začátku jeho praxe a je jedním slovem skvělý. On i sestřička. Pomůže, nebolí to, je velice pečlivý a ještě je na nás vždy moc milý.

• B

K panu doktorovi jsem se registrovala nedávno, hned první zákrok byla extrakce osmičky. Vše proběhlo hladce, zákrok byl bezbolestný, pan doktor je velmi pečlivý, zajímal se, zda opravdu nic necítím a během zákroku mi ještě přidal umrtvení. Hojení bylo bez problémů i bez nasazení ATB.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře