Ordinace praktického lékaře
Vinohradská 176, Praha

výborná ordinace,sestřička je moc hodná a milá,vždy mi zvedne náladu,když musím k lékaři tak do této ordinace se opravdu těším.jana

super ordinace

sestřičkaje moc hodná a vstřícná a lékařka také

Můj dojem z návštěvy rozhodně není dobrý, pokud nehcete být sestřičkou seřvání mezi dveřmi, je dobré předem zavolat. Pak si ovšem připadáte jako ve velmi neluxusním hotelu, který luxusně platíte ze svého pojištění. Šílená služba odpovídá šílenénu systému zdravotního pojištění.

Hezky den vsem...

Nevim jak to mam vsechno popsat... Jak tu nekteri pisete, ze se objevite obcas u pi.doktorky a ona si otevre knihu je naprosta pravda. A o sestre muzu rict, ze je siiilene neochotna, neprijemna, drza......... po otevreni dveri zarve na celou chodbu, a vy jdete jako s cim?! Tohle ze ma byt profesionalni chovani?! Kam jsme to dopracovali kdyz vam nechteji ani udelat po 3 letech proventivni prohlidku...Pripadalo me to, ze je dost obtezuju a co tam vubec chci :-O Chtela jsem Vam ctenarum... potvrdit, ze jsem mela tez bohuzel spatne zkusenosti s pi. mudr. Capovou. Nebyla schopna rict mi co mi je po 3 mesicich a nezjistila mi prechod zapal plic a ze jsem osobne videla jak si zjistuje veskere informace z knihy...Jeste bych chtela upozornit na sestricku! Mela by se zamyslet jak se chova k pacientum a stale vetrat ve sve mistnosti :-(. Preju vsem krasny den a at se Vam ve vsem dari!

lékařka i sestřička jsou dobrý team

ordinace jako team výborná

tažko povedať, bol som u nej pár krát, ale vpohode vyšla v ústrety i keď som mal pocit, že by radšej bola niekde inde ako v práci. Sestrička je dosť arogantná nepáčilo sa mi jej správanie, tvárila sa akoby mala titul MUDr ona.
100 ľudí 100 chutí ale aj tak im prajem nech sa darí, a vlastne nech sa darí Vám všetkým s úsmevom. BŠ

K paní doktorce chodím dlouhá léta. Bohužel jsem skoro zdravý jako řípa, takže její styl: "Nic vám není, běžte domů" mi nějak nevadí. Myslím, že s podobným přístupem, by se v českém zdravotnictví určitě utratilo méně peněz, když každý hned chce na vyšetření ke specialistům. Mám zkušenosti i z dlouhodobého života v zahraničí a ve Finsku byli sice moc milí, ale pak mi paní doktorka řekla, že příště ať jdu s takovou banalitou jako bolavé ucho do lékárny, že mi poradí, že k doktorovi se chodí jen s vážnými věcmi... Je pravda, že někomu styl Mudr. Čápové opravdu nevyhovuje, ale alespoň se netvoří dlouhé fronty, než lidi vyjmenují všechny příznaky, které si přečetli na wikipeii, protože to v půlce utne, že mi nic není.

velmi šikovná lekařka