Praktický lékař
Antala Staška 80/1670, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař Jiný

Přišla jsem se zjevnou angínou. Pan doktor se na mě sotva podíval, ani se nezeptal na průběh a co mi vůbec je. Rovnou mi řekl, že nic v krku nevidí a co po něm vůbec chci. Žádné CRP, poslech, diagnóze věnovat 30 sekund! Když jsem mu řekla, že trpím na angíny, mám zjevné příznaky a že není možné, že v krku nic nevidí, protože ty čepy vidím i já sama, začal na mě řvát. Všude v ordinaci se válely spisy pacientů, o nějakém GDPR tady evidentně neslyšeli. Tak příšernou návštěvu lékaře bych nikomu nepřála. Ve finále jsem odešla s žádankou na PCR a na ORL. Takového lékaře bych mohla dělat sama. Opravdu katastrofa. Pan doktor by měl být soudný a jít do důchodu.

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor (a sestřička) pacienta přijme kdykoliv, důkladně vyslechne a vyšetří a HLAVNĚ pošle na všechny potřebné testy. Skvělý je také jejich lidský přístup a ochota. Za dobu co ho navštěvuji nemám jedinou negativní zkušenost a vřele doporučuji!

Umístění: Praktický lékař

Pan doktor Holec je velmi vstřícný a pečlivý. V čekárně jsem zatím vždy čekal ani ne dvacet minut. Záplava papírů v ordinaci mě nijak neobtěžuje a nepřijde mi, že by jakkoliv negativně ovlivnila vyšetření. Jsem s ním naprosto spokojen.

Lepsiho doktora jsem nikdy nemel. Je pomalejsi, ale dukladny a nic nenecha nahode. Radsi me/vas posle na nekolik vysetreni dokud si neni jasny svou diagnozou. Diky, ze jste PANE DOKTORE

Lékař předepisuje asi kde co (dle přání pacienta), dokonce i 6ti hodinové vycházky, když pracovní doba je 8 hodin, nechapu a za zamestnavatele tedy hodnotim naprosto nedostatecne.

Je to zřejmě veskrze "hodný" člověk. Jako lékaři mu ale zjevně chybí byť minimální dávka odpovědnosti vůči práci, za kterou je placen. Tváří se jako oběť systému a zdá se/jeví se mi, že veškeré úsilí věnuje zvládání administrativy. O naději na nějaké odbornější posouzení pacientova neduhu, nebo dokonce o jeho léčení - snad nemůže být žádná úvaha. Ano, nedělá problémy, aby vyšel vstříc pacientově žádosti o vypsání doporučení k odbornému vyšetření. Ale toť asi vše, co od tohoto pana doktora můžete čekat. Jeví se mi, že sestřička je jeho životní partnerka/manželka. A to bude asi jedinou možností sdílet takový nevídaný binec po dobu ordinačních hodin... a umím si představit,... neumím - jak to může vypadat u nich doma... Ale to je jejich věc. Z mnoha vlastních "zážitků" snad jen jeden. S aktutní plicní embólií mi bez dalšího vyšetření předepsal gastrogel a poslal domů. Po dvou hodinách jsem byl hospitalizován s touto život ohrožující diagnózou na plicním oddělení Thomayerovy nemocnice a dobře to dopadlo. Žalovat jej asi v dnešní době nemá cenu. Kdyby lékařská komora chtěla, už dávno by se zasadila o odebrání jeho diplomu. Zlá doba....

Možná je občas trochu pomalejší, ale beru to jako to že je o to důkladnější, nikdy jsem s nim neměl problém a to jsem u něj už 6 let. I když má v ordinaci trochu bordel, tak ví kde všechno má. Moji složku mu sestra hned přinese . Tak usuzuji že se v tom on nebo pani sestricka vyzna, tak proč ne. Jako hlavní výhodu vidím že je ochotnej, když potřebujete, vás poslat k odbornému lékaři. Takže za mě doporučuji.

Pan doktor Holec je podle me vyborny. Jsem asi nejmladsi pacient, ale v ordinaci se mi vzdy snazi vyhovet. Pan doktor je ochotny, opravdu se zajima a hleda vsemozna reseni. Ano, v ordinaci to vypada zajimave, ale jak je videt tak sestricka i on se v neporadku vyznaji, vi kde co je a maj to hned po ruce. Tzv. Organizovany chaoz! :)
Mam rada a doporucuji.

PŘEČETLA JSEM SI PŘEDCHOZÍ HODNOCENÍ, ZE KTERÝCH LZE VYČÍST NESOUHLAS S JEHO NEPOŘÁDKEM V ORDINACI A JAK JE POMALÝ, A O JEHO ODBORNOSTI A VSTŘÍCNOSTI SKORO NIC. ZAJÍMAVÉ JE , ŽE PAN DOKTOR MÁ STÁLE NEJVETŠÍ POČET PACIENTŮ A NENÍ MU ZA TĚŽKO VZÍT PACIENTA DALŠÍHO KDYŽ MU NENÍ DOBŘE. TO BYCH ŘEKLA, ŽE TEDY NAPOVÍDÁ OPAKU NEŽ TOMU CO ZDE NĚKTEŘÍ PÍŠÍ.
ZA SEBE MOHU JEN SKUTEČNĚ DOPORUČIT. CHODÍM K PANU DOKTOROVI JIŽ 20 LET A MYSLÍM SI , ŽE JE STÁLE VÝBORNÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ A JIŽ MNOHOKRÁT MI SKUTEČNĚ POMOHL A NAVÍC BYL LIDSKÝ !!! TO , ŽE JE POMALEJŠÍ NEBO MÁ NEPOŘÁDEK V ORDINACI NEHODNOTÍM PROTOŽE KDYŽ MI NENÍ DOBŘE TAK POTŘEBUJI DOKTORA A NE UKLIZENOU ORDINACI.
PS. SESTŘIČKA JE TAKY VÝBORNÁ A JSOU DOBŘE SEHRANÍ.

Nepořádek a chaos v ordinaci mě zděsil. Vzhledem k dokumentům, které měl rozložené i na lůžku, znemožňuje, aby mohl být pacient na lůžku vyšetřen.

Dlouhé čekání potvrzuji.

Stanovení diagnózy: i zdravotní sestra sebevědomě stanovovala diagnózu na základě mého ústního sdělení příznaků. Lékař by se mi bez mé žádosti nepodíval ani do krku a neposlechl mě.
Při mé návštěvě měl lékař neupravené nehty a špínu za nehty.

Potvrzuji, že lékař doporučuje bez problémů specialisty.