Praktický lékař pro dospělé
Mladoboleslavská 515, Praha

Léčené nemoci

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Me před třemi lety doslova zachránil život. S těžkou sepsí me okamžitě poslal znovu do nemocnice, když me z Bulovky poslali domu. Poté jsem strávila měsíc v nemocnici. Tam mi bylo řečeno, ze opravdu za vteřinu dvanáct.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Bez zaváhání zjistil příčinu mých zdravotních potíží a rychlým jednáním mi zachránil život. Velice si ho vážím.

Pan doktor je velmi příjemný, se vším poradí, pacient v něj má důvěru. V mém případě tedy nikdy nic nebagatelizoval, naopak jsem obdivovala, jakou má trpělivost. Jistě bych za ním ráda dojížděla i v případě, že bych se stěhovala.

Jsem praktická lékařka z Mělnicka. Pana doktora znám z odborných seminářů, ale musím reagovat na příspěvek paní Martiny ze dne 19.2.2013. Vzhledem k tomu, že pracuji na vesnici a znám organizaci práce praktického lékaře, nesouhlasím s tímto příspěvkem.
Práce PL je velmi náročná, denně ošetříme cca 45-70 lidí a po ordinaci si zveme lidi na sepsání důchodů, pojistek....atd. Pokud nastane akutní situace ( a to je úplně jedno,zda-li je to registrovaný či jiný pacient) - jak paní uvádí, že našla náhle ráno nehybného otce- je nutné vždy volat RZP. Tady vidím spíše neinformovanost rodiny, co je třeba udělat v akutních případech. Pan doktor Krause vám správně poradil, co máte dělat.
Co si myslíte, že by Dr.Krause udělal u Vás doma Jednak by z přeplněné ordinace odjel ne okamžitě, ale třeba za 10 min, nemůže jet jinak nežli RZP se signalizací, tzn.dle pravidel silničního provozu, když by byl u vás, tak by stejně volal RZP(rychlou záchrannou službu) nebo sanitu, určitě by si pacienta nehybného nezval do svého auta ! Toto vše by trvalo 20-30 min, za tu dobu jste tam měli již RZP, která poskytuje tu nejadekvátnější péči v akutním stavu. Jestliže tatínek zemřel, tak měl smůlu, ale k životu smrt patří i přesto, že zdravotní péče v ČR je jedna z nejlepších ve světě.
Chápu , že jste byla plná emocí, ale zkuste se na to podívat jinak, z jiného úhlu.
S postupem pana doktora souhlasím, byl nejprofesionálnější a nejrychlejší. Dr.Sehnalová

Svou práci dělá dobře, je snaživý. Stále se vzdelava. Názory vědecké na mastickarske. Vřele doporučuji.

pan doktor mě velice zklamal!! maminka mu volala, že našla otce ráno nehybného v posteli a že neví, co má dělat-byla doma sama a zhroucená, ale z posledních sil zavolala panu doktorovi, aby přijel. Ten namísto toho, aby přijel na pomoc 1km, tak si v klidu vyhledal v databázi, že rodiče nejsou jeho pacienti a poradil jí, ať volá 155.
Je tohle vůbec normální? Otci už nebylo pomoci, s tím se maminka bude muset vyrovnat, ale s přístupem pana doktora se asi nevyrovná celá naše rodina nikdy. Zvažujeme žalobu.

Lékař jak z filmu Vesničko má středisková, bohužel však jen v tom negativním. Bagatelizuje zdravotní problémy pacientů.

Vynikající lékař. Mohu jen doporučit.

Velmi příjemný, znalý, pečlivý,ochotný.

Mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti,jak v přístupu ke mně, tak i ke všem členům mé rodiny (bohužel i k bývalým). K pacientům je velice ohleduplný, ochotný a lidský. Co se týče odbornosti, myslím, že je na výši.
Sestřička působí sice zpočátku odměřeněji, ale myslím si, že je na svém místě, a to dobré srdíčko tam je.