Adresa

Ordinace
Praha, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Běžný termín


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Praha, Praha

Ordinace

Zkušenosti

O mně

Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie, endodoncie, protetika.Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Mohu jedině doporučit!! Je to profesionál, vše velmi dobře vysvětlí, naplánuje a dá Vám na výběr vždy nějaké řešení a jak daný problém řešit + kolik dané zákroky budou stát. Jsem velmi spokojený s doktorem, ošetření je vždy rychlé, bezbolestné a kvalitní na závěr Vám pak doktor vždy vysvětlí jak probíhalo odstranění problému. V ordinaci vždy hraje také nádherná hudba za které dávám velké plus a libí se mě strašně pozitivní nálada pana doktora, vždy je ochoten jakýkoliv dotaz vysvětlit. Vždy jsem měl strach se zubařů, ale zde tento problém úplně vymizel proto jedině doporučuji.

Ověřený profil

V poslední době jsem pana doktora navštívil hned několikrát a pokaždé jsem byl velmi spokojený, vždy mi navrhl řešení a vysvětlil postup ošetření. Jeho ošetření bylo rychle, kvalitní a estetické. Mile mě překvapila jeho velká zručnost při ošetření samotném. Takže tohoto pana doktora mohu jen doporučit. A poslední pochvala, nikdy jsem u něho nemusel čekat, čehož si rovněž moc cením. A usměvavá sestřička je v této ordinací asi samozřejmostí. Takže moc děkuji za ošetření.
M.Vajner

J
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Zbavil mě strachu ze zubařů, ošetření je bezbolestné a kvalitní. Oceňuji že se na ošetření v čekárně dlouho nečeká (většinou jdu na řadu hned, nebo jen do několika málo minut) a ani objednávací termíny nejsou dlouhé. Velké plus je pro mne moderní vybavení ordinace, nikdy předtím mi žádný zubař nedělal preventivní rentgenové snímky. Díky tomu, jsme přišli na spousty mezizubních kazů, které už mám kvalitně ošetřené. Výborná zkušenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání