Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vyšehradská 35, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den, u pana Suka jsem už několik let. Vždy mi neváhal pomoci. Poslal mě na všechna možná vyšetření, které považoval za nutné. Muzu všem vřele doporučit !


K
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nikdy jsem nevěřila doktorum a proto se jim vyhýbala, jak to jen bylo možné, ale pan doktor Suk si získal moji důvěru a chodím k němu opravdu rada, vždy mi se vším pomohl,snažil se najít problem a hlavně je schopen vše laicky vysvetlit tak, aby i laik rozuměl tomu, co má za zdravotní problem. Je lidsky, vtipny a profesionál. Za me nejlepsi lékař, u kterého jsem byla!


Ověřeny pacient

Pan doktor je vřelý, přátelský a nápomocný, můžu si být jistá, že mi s čímkoli pomůže. Velmi doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Skvělý doktor, který se vážně snaží přijít na to, co vám je a nepošle vás domů jen tak. Příjemný, rozumný, ale zároveň se nezdržuje se zbytečnostmi. Moc doporučuji.


E
Ověřeny pacient

K MUDr. Sukovi chodim pres tri roky a zatim je to nejlepsi prakticky lekar, ktereho jsem kdy mela. Je to takovy ten lekar, ke kteremu se tesite na prohlidku, protoze je prijemny, vtipny, zepta se jak se mate a snazi se vam pomoci. Vase prohlidku neodflakne, vysvetli vse (treba vam rozkresli na papir jak vznika geneticka choroba) a objedna na potrebne testy bez toho, aniz byste si o to museli rikat sami.


Ověřeny pacient

Ríša Suk je doktor, kterému naprosto věřím. Sympaťák, který má za sebou léta praxe a chová se k lidem skvěle. Nebojí se říct svůj názor a vždy Vás vyslechne a vyšetří tak jak má. Mám v něj naprostou důvěru. Vždy vybere nejvhodnější léky a na nějakou trapnou podporu farmacetuických firem kašle z vysoka. Jsem u něj opravdu spokojená. Veronika Benešová.


A
Ověřeny pacient

Dobrý den, pan doktor Suk je mým praktickým lékařem od roku 2004. On mi v podstatě zachránil život. Při prohlídce se mu na mne některé věci nelíbily a poslal mne k "odborníkovi". Ten nález bagatelizoval, ale pan doktor mi přesto poslal do nemocnice Motol, kde jeho domněnku "karcinom" potvrdili. Pouze díky této včasné a rychlé diagnóze jsem se z nemoci dostal a dále žiju normálním životem.


F
Ověřeny pacient

Pana doktora navštěvuji od r.2009, kdy jsem k němu přešel od "závodního lékaře" jako penzista. Od počátku je velmi vstřícný k mým neduhům.Po krátké době mě již zná od pohledu, včetně mého chorobopisu. Jsem mu vděčný za okamžité řešení mé diagnozy, která mě již několikrát potkala. Vždy reaguje jako by mě znal celý život, s čím jsem se dříve nesetkal.Tímto mu takto velice děkuji.


stručně zhodnoceno- je vynikající, vidět,že ho pacienti zajímaj a že doopravdy svému oboru rozumí


Ověřeny pacient

Je vidět, že pan doktor je opravdový profesionál ve svém oboru počínaje svými znalostmi až po jednání s pacientem. Vždy když jsem k němu přišel s nějakými potížemi, přesně stanovil diagnózu a poslal mě ke správnému specialistovi. Když viděl, že se nejedná o nic závažného, zbytečně mě nehonil po všech čertech. Absolutně nesouhlasím s komentářem, že si pan doktor žádá dary a patřičně to dává najevo. To že mu někdo nechá dar svědčí o tom, že jsou mu lidé vděčni za jeho léčbu a přístup. Každý se v našem zdravotnictví jistě setkal s lékaři, kteří byli arogantní, dávali najevo, že ho nesmírně obtěžujete a nedokázali vám nic vysvětlit. To je pravý opak pana doktora Suka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti