Vyšehradská 35, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor je vřelý, přátelský a nápomocný, můžu si být jistá, že mi s čímkoli pomůže. Velmi doporučuji.

Skvělý doktor, který se vážně snaží přijít na to, co vám je a nepošle vás domů jen tak. Příjemný, rozumný, ale zároveň se nezdržuje se zbytečnostmi. Moc doporučuji.

K MUDr. Sukovi chodim pres tri roky a zatim je to nejlepsi prakticky lekar, ktereho jsem kdy mela. Je to takovy ten lekar, ke kteremu se tesite na prohlidku, protoze je prijemny, vtipny, zepta se jak se mate a snazi se vam pomoci. Vase prohlidku neodflakne, vysvetli vse (treba vam rozkresli na papir jak vznika geneticka choroba) a objedna na potrebne testy bez toho, aniz byste si o to museli rikat sami.

Ríša Suk je doktor, kterému naprosto věřím. Sympaťák, který má za sebou léta praxe a chová se k lidem skvěle. Nebojí se říct svůj názor a vždy Vás vyslechne a vyšetří tak jak má. Mám v něj naprostou důvěru. Vždy vybere nejvhodnější léky a na nějakou trapnou podporu farmacetuických firem kašle z vysoka. Jsem u něj opravdu spokojená. Veronika Benešová.

Dobrý den, pan doktor Suk je mým praktickým lékařem od roku 2004. On mi v podstatě zachránil život. Při prohlídce se mu na mne některé věci nelíbily a poslal mne k "odborníkovi". Ten nález bagatelizoval, ale pan doktor mi přesto poslal do nemocnice Motol, kde jeho domněnku "karcinom" potvrdili. Pouze díky této včasné a rychlé diagnóze jsem se z nemoci dostal a dále žiju normálním životem.

F

Pana doktora navštěvuji od r.2009, kdy jsem k němu přešel od "závodního lékaře" jako penzista. Od počátku je velmi vstřícný k mým neduhům.Po krátké době mě již zná od pohledu, včetně mého chorobopisu. Jsem mu vděčný za okamžité řešení mé diagnozy, která mě již několikrát potkala. Vždy reaguje jako by mě znal celý život, s čím jsem se dříve nesetkal.Tímto mu takto velice děkuji.

stručně zhodnoceno- je vynikající, vidět,že ho pacienti zajímaj a že doopravdy svému oboru rozumí

Je vidět, že pan doktor je opravdový profesionál ve svém oboru počínaje svými znalostmi až po jednání s pacientem. Vždy když jsem k němu přišel s nějakými potížemi, přesně stanovil diagnózu a poslal mě ke správnému specialistovi. Když viděl, že se nejedná o nic závažného, zbytečně mě nehonil po všech čertech. Absolutně nesouhlasím s komentářem, že si pan doktor žádá dary a patřičně to dává najevo. To že mu někdo nechá dar svědčí o tom, že jsou mu lidé vděčni za jeho léčbu a přístup. Každý se v našem zdravotnictví jistě setkal s lékaři, kteří byli arogantní, dávali najevo, že ho nesmírně obtěžujete a nedokázali vám nic vysvětlit. To je pravý opak pana doktora Suka.

Pana doktora jsem poznal na začátku jeho lékařské kariéry, když dlouhodobě zastupoval mou praktickou lékařku. Vynikající diagnostik !!!! A jak jsem si všiml, nemá rád simulanty a úspěšně je odhaluje.

Ten doktor je chodící encyklopedie. Své práci rozumí,na obvod je ho škoda.