Praktický lékař pro dospělé
Gorazdova 24/1969, Praha

Paní doktorku jsem poznala jako závodní lékařku, když jsem nastoupila do prvního zaměstnání. A přestože zaměstnání jsem již dávno opustila, tak u ní stále zůstávám. Přivedla jsem manžela a i dceru. Z.B.

Paní doktorka mne i moji manželku léčí již přes 30 let. S tím, co čtu na záporných hodnoceních, jsme se my osobně nesetkali. Naopak, mojí manželce možná zachránila život po absolutně špatném léčení odborným ženským lékařem. Jsme rádi, že nás léčí, i když ted v důchodu k ní musíme dojíždět do Prahy vlakem. Vždy, když se jednalo o něco divného, odeslala nás k odborným lékařům na odborné vyšetření. Nikdy neriskovala.

Bohuzel musim se pripojit ke spatnym hodnocenim. Ano, pani doktorka umi hezky popovidat s pacienty ale jako doktorka me uplne zklamala. Uplne na vsechno bez jakehokoliv vysetreni predepisuje antibiotika, kdyz nepomahaji, tak predepisuje dalsi a dalsi a dalsi, pokud vas organizmus uplne neznici. U mne to doslo do takoveho stadia, ze uz mam rezistenci k nekterym antubiotikum (a to mi neni jeste ani 30) a mela jsem zniceny imunitni system. Zrejme, pani doktorka dostava dobre komise od farmaceutickych firem za predpis antibiotiku. Jinak to nedokazu vysvetlit. Zadne krevni testy, zadne stery, nic - hned nasadit antibiotika.
Odesla jsem od ni k jinemu lekari a velmi dlouho jsem jeste davala svuj organizmus do poradku. Doporucuji vsem utikat od ni pokud vam jeste nestihla znicit zdravi. Btw, hezky popovidat muzete aj s kamarady, doktor je pro jine ucely.

S lékařkou jsem byla vždy spokojená, byla pečlivá, příjemná a více se zajímala o pacienta a jeho potíže.
Po poslední zkušenosti - 2 dny jsem měla horečky, bolesti kloubu, třísel a zad se mi jen podivala do krku, neudelala žádné výtěry, ani si mě neposlechla, a rovnou napsala antibiotika. S tím, že neschopenku napíše za 3 dny pokud budou teploty a to věděla že už jsem dva dny doma - vzala jsem si dovolenou. Příbalový leták antibiotik je zajimavý, vedlejší účínky: možnost výskytu zánětu tlustého střeva a jater, žloutenka, ruzné vyrázky, puchýře, kvasinkové onemocnění, teploty. Její přístup je zklamal. Snad to bylo tím, že byl pátek a už se těšila na víkend.

ok

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit, všechny neduhy vyšetřuje od stolu, na pacienta se pořádně nepodívá, nasazuje rovnou ATB a několikrát se mi stalo, že se mi nemoc vrátila. Budu si hledat jinou lékařku.

Velmi dobrá lékařka

tato lekarka je velice schopna, ma prijemne vystupovani a jsem rada, ze ma v peci mou rodinu.

Paní doktorku Paroubkovou nedoporučuji!

Jsem donucen najít si novou, a to kvůli jejímu neprofesionálnímu přístupu.

Když jsem měl angínu a horečku a bylo mi zle, musel jsem vyčkat hodinu v ordinaci, kde poté se mi jenom podívala do krku a nasadila antibiotika. A když se mi angíny opakovali i 2x v jednom měsíci, postupovala úplně stejně. Na kontrole se podívala jenom do krku a toť vše. Žádný rozbor krve, nic, ani při opakování nemoci. Očekával bych, jak to dělají jiné lékaři, snažit se zjistit, proč se nemoci nevyléčily a zda je tělo v pořádku.

Další negativní zkušenost byla, když jsem chodil rok s bolestmi žaludku a paní doktorka na to vždy reagovala, že o nic nejde. Poté, co jsem ji přiměl, ať mě pošle na gastroskopii, se poznalo, že mám zánět jícnu, který už druhým rokem léčím. Určitě pokud by se mnou něco udělala hned na začátku, nemoc by byla už dávno pryč!

Nedokázala mi pomoci, když jsem to potřeboval. Bohužel.

Příjemná, už 30 let mě léčí k mé spokojenosti.