V Úvalu 84, Praha 5 , Praha
Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole (mapa)

Artroskopie

Diagnostické vyšetření

Operace šlachy +3 Více

Ortopedické konzultace

Ultrazvuk

Vyšetření pohybového aparátu

V současné době nemám možnost ambulantně ošetřovat nové pacienty. Děkuji za pochopení.

• sportovní úrazy

Ortopedické konzultace

Ultrazvuk

Vyšetření pohybového aparátu

Cena není uvedená

Umístění: Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole zánět a poškození šlach v předloktí

Pan doktor mi s velkým zájmem pomohl až dokud jsme můj problém definitivně nevyřešili, jde vidět, že na pacientovi mu velmi záleží. Děkuji Vám pane doktore, cením si tohoto přístupu.

Š
Umístění: Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole Pretrénovaný stehenný sval, zablokovaný chrbát.

Môžem len odporučiť. Problém nielen odstráni, ale aj vysvetlí, poradí ako mu nabudúce predísť. Na pacienta si nechá čas a nikam sa neponáhľa. Naviac sa aktívne zaujíma, ako sa po čase problém vyvíja. Perfektný odborník a dobrý lekár.

Vstřícny přístup a profesionalita na vysoké úrovni. V motole jeden z mála lékařu, kteří se opravdu zajímá o Váš problém a snaží se ho léčit efektivně nejdříve správným pohybem. Můžu jedině doporučit!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pani /pane doktore, před vice jak 6 tydny jsem dostal prudkou bolest v oblasti bederni pateře.Behem kratke doby se bolest presunula do leve nohy az ke kolenu.Nemohu pro bolest chodit, musim se zastavovat nebo si sednout.Noha mne boli i v noci, ze nemohu klidne spat.Beru silne prasky od bolesti a chodim na obstrřiky ke svemu obvodnimu lekaři nebo na neurologii.Citim, že mi noha slabne.Byl mi proveden rentgen pateře, ale do dnešniho dne mi nikdo z lekařů nestanovil diagnozu a příčinu mych potiží.Nedostal jsem od nich predepsane žadne masaže ani doporučeni na rehabilitaci.Hledam tedy lekaře,ktery nebude lhostejny k mym zdravotnim potižím a bude mit zajem mi pomoci a nařídi vhodnou therapii event.OP.Děkuji Vám předem za Vaši odpověd event.navrženi vhodneho lekaře,odbornika na ktereho bych se mohl obratit. V úctě a pozdravem

Dobrý den,
    Vaše symptomy můžou být způsobeny útlakem nervového kořene mezi dvěma obratli při výstupu z páteřního kanálu. Tento druh obtíží se většinou dobře diagnostikuje a následně léči pomocí McKenzie metody, kdy se opakovanými pohyby uvolňuje tlak na nervový kořen, snižuje se nebo dokonce se odstraňuje bolest ze stehna, z hýždí a bederní páteře, zvyšuje se svalová síla a zvětšuje se rozsah pohybu páteře. Doporučuji se obrátit na zkušené McKenzie terapeuty např. v Certifikované McKenzie klinice Kladno.

MUDr. Radovan Hudák

• sportovní úrazy
  • asymetrie těla
  • bolesti krční páteře

• úrazová chirurgie (traumatologie)
  • ortopedie
  • rehabilitační a fyzikální medicína