Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a klidná dáma, velice pečlivá a není pro ni nic problém, lepšího praktika neznám ,proto jsem k paní doktorce přihlásila i svou dceru, která je také velmi spokojená.
,

I
Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

Ještě jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientovi.Paní doktorka s vámi jedná jako s člověkem,troufám si říct, jako s přítelem.Snaží se pomoci,poradit,ale i psychicky podpořit.Kéž by bylo více takových lékařů.Děkuji Paní doktorko.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Vysoká teplota, bolest v krku

Úžasná, milá doktorka, která mě zachránila, i když u ní nejsem registrovaná, jelikož v Praze pouze studuji. Opravdu anděl.

S
Ověřeny pacient

Navštěvuji p. doktorku již 18 let a jsem velice spokojená. Nemám jedinou negativní zkušenost. Děkuji za Vaši péči. Simona

T
Ověřeny pacient

Jako chronicky nemocný jí navštěvuji pravidelně a lepší doktorku jsem si nemohl přát. Problémy vždy řešila k mé spokojenosti, ne aby se jich rychle zbavila a když problém přeleze její znalosti, nehraje si na všeználka, neváhá to přiznat a doporučit specialistu. Pro mě je to archetyp ideálního praktického lékaře.

S
Ověřeny pacient

Já i moje celá rodina chodíme k paní doktorce už celá léta. Perfektní praktik a vždy velmi milá, vstřícná a ochotná.
Je velmi pečlivá a odbornost je samozřejmostí.

Ověřeny pacient

Opravdu vynikající praktická doktorka se vším, co k tomu patří. Má můj obdiv. Děkuji za vše, co pro pacienty znamená. Děkuji. J.Ř.

Ověřeny pacient

Paní doktorka Hrubá je člověk, který vám vždy pomůže vlídným přijetím, pochopením a porozuměním. Její čekárna je vždy plná lidí, protože má tak dobré renomé. A i když je vám opravdu hrozně, rozmluva s ní dělá divy. Dohromady se sestrou Martou Polákovou jsou správná dvojka.
Michal Petr

jsem spokojena uz po mnoho let

Ověřeny pacient

Paní doktorka Hrubá zosobňuje vše to, co si pod pojmem praktický lékař představuji-výborné znalosti,milý přístup,schopnost vyslechnout vaše problémy bez náznaku arogance nebo neochoty,schopnost poradit,apod....jenom jedno mínus:hodně často plná ordinace, ale to se dá překonat, vzhledem k výše uvedenému.Pozn.:pokud je pacientovi opravdu dost špatně (vysoká teplota,nevolnost apod.), stačí to oznámit sestře a je zpravidla očetřen bez čekání.
Paní doktorko - děkuji. Volfová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti