Pod Marjánkou 12/1906, Praha
VICTORIA - DENT, s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Air Flow

Bělení zubů

Dentální hygiena +11 Více

Dětská stomatologie

Estetická stomatologie

Implantologická konzultace

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (mapa)

MUDr. Radim Horák: Praxe: Od roku 1994 působí MUDr. Radim Horák v Ústřední vojenské nemocnici na oddělení obličejové, čelistní a plastické chirur...

• bolesti zubů

Protetika

Stomatologie pro dospělé

Zubní chirurgie

Umístění: jiné místo Vytrhnutí osmičky

Pan doktor mi trhal osmičku v ordinaci “Hodní zubaři”. Už na začátku pan doktor na mě neudělal dobrý dojem, jelikož dorazil o víc než hodinu později. Celé trhání byl špatný zážitek. Pan doktor neměl ani rukavice!!! Celý zákrok byl bolestivý. Po pár dnech jsem musela opět k zubaři, jelikož se mi tam dostal zánět. K panu doktorovi už nikdy víc!

mam od pana doktora Horaka dva implantaty a 8 let spokojenost, vybral jsem cenove stredni cestu , svycarske implantaty

Pan doktor mi provedl rekonstrukci celé horní bezzubé čelisti. Vzhledem ktomu, že nabídka kosti byla velice malá , jsem uspěla až u tohoto stomatologa. s implantáty jsem velice spokojema, jím vše, bez omezení a mám pocit jako by mi narostli třetí zuby.
Panu Mudr Horákovi velké díky. Je to výborný , profesionální stomatochirurg.
Všem doporučuji..

Y

po 3 letech u pana doktora mi to nedalo a nechal jsem se vyšetřit jinde a měl jsem 8!!! kazů (mezizubní a pod plombou) - pan doktor mi nikdy neudělal rentgen a bez rentgenu se tyto kazy prostě nedají zjistit. Měl jsem ho za profesionála a takhle to dopadlo. Nedoporučuji.

Vynikající stomatochirurg. Implantát mi umožňuje jíst bez problému i zeleninové saláty. Vyřešil můj problém k naprosté spokojenosti.MUDrJ.Dohnalová.

Suverene nejlepsi pristup ke klientovi, jaky jsem zazil. Vzhledem k tomu ze mam panickou hruzu ze zubaru, tak se choval velmi vstricne, klidne, naproste bez problem pridal na sedativech. Extrakce me osmicky byla ultra ryzhla (a to rostla nezkutecne krive a byl ji venku jen kousicek. Dele nez 15 minut jsem na sale (klinika GHC) neztravil. Vrele doporucuju.

Byla jsem u pana doktora na trhání čtyř moudráků a musím říct, že se choval profesionálně. Byl velmi milý, ochotný a šikovný. Kdyby takových zubařů bylo více!!!

Jsem velmi spokojen.

Pan doktor mi prováděl extrakci tří moudráků, v CA. Zákrok provedl výborně,ale následná péče byla katastrofální,rána u jednoho zubu špatně sešitá, atb jsem ani přes mou prosbu nedostala,rána mi zhnisala a potom teprve napsal atb.Zůstala mi tam ale díra,přes kterou docházelo ke komunikaci s nosní dutinou,přesto jsem byla odeslána jako vyléčená..problémy dořešuji ještě měsíce po zákroku..

měl jsem docela rozpačité zážitky ...

• bolesti zubů
  • zubní kaz