VICTORIA - DENT, s.r.o.

Nejbližší zařízení

• Marcela Mengerova

Zubař, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Akutní zánět nervu u spodní sedmičky

Přišla jsem na pohotovost okolo osmé večer jsme odcházeli. V životě jsem se nesetkala s tak ochotou zubarkou! Sestřička byla také milá a ochotná. Paní doktorka je milá, hodná a vstřícná. Jsem ve čtyřicatem týdnu těhotenství každým dnem před porodem, nechtěla moc umrtvovat, ale moc se snažila. Zub vyvrtala na třikrát, vždy mě pustila si "oddychnout" do čekárny, protože jsem přes dvě injekce brečela bolesti. V noci strašná bolest a ráno bolest už jen po injekcich, velka úleva a pomoc profesionálky! Moc děkuji!

• G
      Umístění: jiné místoSlužby: zánět

dnes jsem poznal paní doktorku na pohovosti. Takovou zubařku bych si přál. Příjemná, ochotna, měla soucit . Za mě doporučuji. Paní doktorko, děkuji

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Radim Horák

Zubař, MUDr.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: Vytrhnutí osmičky

Pan doktor mi trhal osmičku v ordinaci “Hodní zubaři”. Už na začátku pan doktor na mě neudělal dobrý dojem, jelikož dorazil o víc než hodinu později. Celé trhání byl špatný zážitek. Pan doktor neměl ani rukavice!!! Celý zákrok byl bolestivý. Po pár dnech jsem musela opět k zubaři, jelikož se mi tam dostal zánět. K panu doktorovi už nikdy víc!

• mam od pana doktora Horaka dva implantaty a 8 let spokojenost, vybral jsem cenove stredni cestu , svycarske implantaty

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře