Psycholog Český Těšín

• Psycholog, Psychoterapeut

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• Psycholog, Psychoterapeut

„S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci. Více

Balzacova 1188/6, Havířov Mapa

Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Na poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek

sady Komenského 605/1, Český Těšín Mapa

Dopravní psycholog - Mgr. Jan Pisak

• Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická ordinace Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Psycholog, Psychoterapeut

„Dlouho se mi nedařilo zhubnout. Nakonec jsem našla způsob, který mi nejen funguje, ale také vyhovuje a to naprosto perfektně. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg a to není ani zdaleka vše. Děkuji za vše. Více

U Lesa 868/34a, Karviná Mapa

Jiří Čapovec - duševní zdraví

Konzultace online

od 2 000 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„K Mgr. Kahánkové jsem docházela něco přes rok potom, co se mi po porodu začalo těžce žít sama se sebou i mou rodinou, měla jsem úzkosti z celkového bytí. Pomohla mi dovést mě do stavu, kdy jsem schopna klidně žít sama se sebou, manželem i našim dítětem. Mgr. Kahánkovou jsem vnímala jako velmi empatickou, nezaujatou, profesionální psycholožku se snahou pomoci. Více

třída T. G. Masaryka 1101, Frýdek-Místek Mapa

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

1 názor

„K paní magistře Odstrčilové jsem začala chodit před několika dny a jsem překvapená, jak mi to pomáhá. Nečekala jsem, že mi někdo může pomoci, ale paní magistra je velmi příjemná a používá úžasné terapeutické metody. Moc doporučuji Více

Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická poradna Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

1 názor

„Oceňuji schopnost empatie vůči klientovi. Paní doktorka skutečně naslouchá a snaží se o nadhled. Jsem spokojený. Doporučuji. Více

Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická ordinace Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Psycholog, Psychiatr, Sexuol… og, Psychoterapeut, Kouč Více

U Lesa, Karviná Mapa

Cesta relaxace

• Psycholog, Psychoterapeut, P… sychiatr Více

1 názor

„Lenka mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Skvělý přístup a ohleduplnost. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji. Více

U lesa Karviná ráj, Karviná Mapa

Cesta relaxace

• „Nemám s kým srovnávat ale je nej.Dokáže naslouchat,pochopí problém a opravdu pomoct...docela se mi stýská.

Zámecké nám. 44, Frýdek-Místek Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie

• „Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D Více

Místní 9, Havířov Mapa

1 názor

„Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Radkovi za empatické a laskavé provedení náročným obdobím. Díky jeho trpělivosti a profesionalitě se mi podařilo vidět věci z nové perspektivy. Přeji spoustu dalších stejně spokojených klientů. S úctou Lenka Mag. Více

Na Poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Soukromá poradenská a terapeutická praxe

• Psycholog, Psychiatr, Psycho… terapeut Více

Elišky Krásnohorské 249, Frýdek-Místek Mapa

Beskydské centrum duševního zdraví

• Psycholog, Dětský psycholog

1 názor

„Paní Kiedroň,byla velmi citlivá,vnímavá a opravdu pomohla s danou problematikou,vyslechla si mě a upozornila na dané chyby a problémy.Našla řešení:-). Více

nám. Míru 551, Třinec Mapa

Soukromá psychologická poradna Třinec

• „jsem velice spokojená, paní magistra je velice ochotná, spolehlivá, výborná, opravdový profesionál, určitě velice doporučuji Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Má zkušenost s paní doktorkou je ta nejlepší. Navštěvuji jí už léta a vždy byla vlídná a trpělivá, né vždy to totiž měla se mnou lehké. Vždy dovedla vyhmátnout podstatu problému a pomoci mi. Jsem ji za to moc vděčná. Marta Více

Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek Mapa

• Psycholog, Dětský psycholog

„Pomohla celé mé rodině a stále pomáhá, je opravdu skvělá a doporučuji, hlavně pro děti !

Zámecké nám 41, Frýdek-Místek Mapa