Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Hanba p.d Petru Vrkočovi
No z dnešní navštěvy jsem uplně hotova. Schanime s manželem nového lekaře + manžel má teplotu už 2 týdny a níc mu nepomáha a tak jsme zašli do polikliniky a narazily jsme na sestřičku, která byla docela vpohodě a šla navstříc. Což nemůžu řict o p.doktorovi Petrovi Vrkočovi. Narodila jsem se na Ukrajině a tady v čechch bydlim už 18 let (stejně tak i manžel) ale teď už jsem občanka ČR a velice si toho vážim!!! Čekali jsme v čekarně s miminkem než si nás zavolá, když jsme si vstoupili do ordinace tak hned letěla první otázka: "Odkud jste?" (viděl jen naše VZP kartičky ne občanky) tak asi pravděpodobně si myslel že nejsmě češi. Pan doktor mě s mimčem, manžela doslova vyhnal a řekl že jsme lhaři, nejsme češi a nás brát nebude.
Takhke hnusne chováni jsem si už dávno nezažila. Hanba panu doktorovi! Nevím co má proti ukrajincum ale člověkem musí zůstávat vždy! Navíc když jsi doktor a maš léčit a pomáhat lidem bez ohledu kdo je člověk a kým pracuje. Hnusné chování a ještě jednou hanba!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Panu doktorovi je téměř nemožné se dovolat a když tedy přijedete osobně, abyste vyřešil administrativu, která šla po telefonu, tak čekáte v čekárně 3hodiny a bohužel to není přehnané ani nadsazené. Je běžné, že jste objednání na 13:00 a jdete na řadu až 15:30…

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Navštěvují p. MUDr. Petra Vrkoče již delší dobu a rozhodně bych tohoto doktora neměnil. Velmi osobitý přístup, kdy člověk nemusí mít obavy svěřit se s čímkoliv. Nejen po zdravotní stránce, ale můžete se bavit i osobních problémech. Nestalo se mi, abych nedostal odpověď a vždy našel řešení na míru šitou mě. Pokaždé, když mi byla diagnostikována nějaká choroba, vždy byla také úspěšně vyléčena a nemusel jsem shánět názor jiného odborníka. V ordinaci se člověk cítí v pohodě a skoro jako doma. Také bych pochválil skvělou sestru, která je s p. Doktorem naprosto sehraná. Je velmi ochotná a má velmi skvělý přístup k pacientovi. Co mě trochu. Mrzí je vytíženosti p. Doktora. Není čemu se divit při jeho kvalitě. Prostě občas bych tam rád strávil více času a jen tak pokecal. Takže p. Doktore a sestři děkuji a jsem rád, že naše zdravotnictví alespoň někde funguje na skvělé úrovni. K. Petříček

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Tak pokud má lékař pořád plno lidí v čekárně, nebude zřejmě špatný. Já ho znám dobře a on mě také. A tak to má u praktického lékaře být. Nejsme zboží, a tak se každému věnuje s péčí danou přísahou. Především je to ale dobrý diagnostik a to je přesně to, co je nejdůležitější. Na kvalitu si musí člověk prostě vyčkat v čekárně.

Pan Dr.Vrkoč je bezvadný lékař,možná trochu svérázný,ale mám z něho vždy dobry pocit a vzbuzuje moji důvěru.Mimo svou odbornost má i velký všeobecný přehled a vždycky si s nim dobře popovidám,má smysl pro humor a umí si udělat legraci i sám ze sebe.Opravdu problém je ta plná čekárna,protože on si popovidá témeř s každým pacientem a čas leti.Ale dvakrát za rok še to dá vydržet.
Miroslav Aksamit

Pana dr. jsem navštívíla jako záskok za mou lékařku Po tel. domluvě, zda nebude problém s předepsáním receptu, mě následující den čekala čekárna s 18lidmi. Bohužel nemám hlídání pro děti 3,5 a 2 roky. Takže s jehou rychlostí, po které vyšel pacinet řada nejméně na 2 hodiny spíše více. Poprosila jsem, zda si můžu pro recept přijít jindy, což nebylo možno domluvit nebo s výsměchem, že to bude to samé. Nechápu, jak s jeho chováním v densšní době může ještě ordinovat.

Tak jsem se po přečtení komentářů uklidnila :), chyba není ve mně. Bohužel se přikláním k negativnímu hodnocení.Pan dr. není naštěstí můj lékař, dnes jsem jej navštívila, protože měl záskok za mou lékařku. Po předchozím tel ujištění, že mohu dojít pro recept mě následující den čekala čekárna s cca 17 lidmi. Po 12 minutách co vyšel pacient jsem poprosila o předepsání léků nebo domluvy, že bych zde nechala údaje a pro recept si přišla následující dny. Podotýkám měla jsem sebou dvě děti, které mi bohužel nemá kdo hlídat.Pan dr. dost ironicky podotkl, že to není možné a že si vám vzít lístek číslo 21. Když jsem řekla, že nemohu čekat dvě hodiny mi řekl, že buďto tohle nebo si mám tedy přijít v jiný den a bude mě čekat to samé...asi si užíval plné čekárny pacientů a toho, že může někoho komandovat. Je arogantní, ironický a nepříjemný.Doprovodil mě slovy, že nemá systém jako má lékařka.Je mi líto slz, které mi ukáply, protože jeho chování mě opravdu dostalo...děkuji době, kdy si svého lékaře můžeme vybírat,.

Pan doktor je opravdu něco. Něco otřesného. Pokud nemusím tak raději jdu za 90,- kč na pohotovost na Bulovku nebo pokud to jde, tak ke specialistovi. Vyhýbám se mu jako čert kříži. Musím potvrdit komentáře těch, kteří říkají, že má děsné chování k sestře. Řve na ní pokud něco neudělá dost rychle a mluví na ní jako na podřadnou bytost. Být toho svědkem je nepříjemné a trapné. Soukromé telefonáty jsou nekonečné a četné. Neuznává záznamy na PC.... to je prý pro ty co neumí psát nebo něco podobného (přesnou citaci si nepamatuji). Dřív se čekalo opravdu dlouho. Po té, co se zavedl poplatek se to zlepšilo a při dvou návštěvách, které jsem tam od té doby absolvovala neměl dokonce nikoho v čekárně a otevřenou ordinaci... že by odliv pacientů? Při jedné vyjímečné návštěvě s trochu těžší angínou jsem ho zároveň poprosila o rozbor krve na boreliozu. Řekl mi, že je to drahé vyšetření, že stojí 500 naproti ostatním, které jsou 50 korunové položky. Nicméně cholesterol mě fakt nezajímal. Nakonec mi ho při mém protaženém obličeji a konstatování, že mě celkem děsil otok v místě kousnutí, napsal. Na druhou stranu ale musím uznat, že při druhé příležitosti, kdy jsem měla bodavou bolest pod žebrem, která se s chůzí zkoršovala až se velmi špatně dýchalo se snažil mě posílat od vyšetření k vyšetření. Asi jsem ho chytla v dobrém rozmaru. Nakonec to ale správně "diagnostikoval" až kolega od mámy z práce (grafik). Zeptal se mě jestli jsem neměla nedávno silný kašel. Řekla jsem, že ano a on na to, že jeho dcera z toho měla skříplý nerv. Že to chce chvíli klid a samo to odezní. Měl pravdu...
Tento týden jsem se přihlásila do Moje Ambulance a snad ušetřím za pohotovostní péči :o)

Pana doktora znám cca 17 let. Vždy se o mě perfektně postaral.Ba co víc když jsem měl osobní problémy vždy mě vyslech a zkusil i sem tam nějakou radu.Peostě doktor jak má být!!!!

vynikajici lekar, vzdy presne diagnostikoval muj problem, pomohl mi a vylecil mne. Kdyz ctu nektere negativni prispevky, presne si vybavuji jejich autory v cekarne - simulanty, kteri zneuzivaji zdravotnicky system a trpelivost lekarovu i ostatnich (skutecnych) pacientu.