Ordinace PL pro dospělé
Michnova 1622/4, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Doktor Demo je úžasný praktický lékař, bohužel řádově horší podnikatel. Pustil se do provozu vice ordinací najednou, ale nezvládá udržet vysoký standard hodný jehi jména. Už hledám jinde.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Dobrý den ,Mudr Demo je opravdu nejlepší doktor kterého jsem měla,bohužel po tom co je v ordinaci pouze 2x v týdnu a zbytek dní za něho ordinují lékařky ve výuce jsem totálně nespokojená ... Jak s léčbou tak diagnózou,a o chování sestry ani nemluvím ,zvažují změnu lékaře protože u doktora Dema jsem byla tak před 1 rokem od té doby pokaždé natrefil na doktorky ve výuce .
A to nemluvím o tom že synovy řekla úplně špatnou diagnózu

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Excelentní praktický lékař s lidským přístupem. Pro svoje povolání má nejen nadání, ale v dnešní době i nevídanou lidskou slušnost a ochotu. Po léta se stará jak o mě, tak i o mé další rodinné příslušníky a alespoň touto cestou mu veřejně děkuji.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Je to ten nejlepší lékař, jakého jsem měla. Naprosto profesionální a lidský přístup je u něj samozřejmostí. Velmi doporučuji.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Pan doktor je velice pečlivý a příjemný.Kdyby takových lékařů s lidským a odborným přístupem bylo víc.Děkuji za péči.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Jsem neskutečně ráda za pana doktora...vždy mu můžu popsat, co mě trápí a nemusím mít pocit, že jej obtěžuji, právě naopak. Nepředepisuje zbytečně léky, pokud opravdu nejsou třeba...Jen díky němu se přišlo na rakovinu u tchána, když pan doktor zastupoval...je opravdu nejlepší...

Skvely doktor s vyjimecnym pristupem k pacientum, peclivy a svedomity i nad ramec sve vlastni kompetence, panu doktorovi vdecim za vcasne odhaleni zavazne diagnozy kterou primy specialista "prehledl a neresil" dekuji jeste jednou a preji mnoho dalsich spokojenych pacientu

Skvělý doktor! ... Jeho tón hlasu vzbuzuje v lidech klid a pacientům vše důkladně vysvětluje :-) ... Rozhodně se nejedná o lékaře, který by problémy banalizoval... Velmi doporučuji!... Po zkušenosti s předešlou praktickou lékařkou je jeho péče rájem ! ... A sestřička je také fajn :-)

Pan doktor je pečlivý, věnuje pozornost detailům a nic nepodceňuje ani nezlehčuje. Se sestřičkou tvoří sehraný tým, ordinace je moderně zařízená, působí příjemným dojmem.

Oceňuji celý chod jeho ordinace, včetně setry. Moc mě pomohl, myslím, že je opravdu velmi dobrý, příjemné vystupování.