Š
Umístění: Poliklinika Petrovice Otekání nohou a bolest v rameni.

Pan doktor je doktor na svém místě.Má mou plnou důvěru.Kdykoliv za ním mohu s jakýmkoliv problémem ,vždy mě vyslechne a doporučí jak dál.

Pan doktor je sympaťák, vědecky založený člověk, ovšem neusnout na vavřínech, v medicíně podobně jako ve filozofii je nutno jít stále dál z hlediska vzdělávání i praktické léčbě a pomoci druhým v nouzi, ovšem musím na druhou stranu uznat, že jsou i alternativní druhy léčby např. hemeroidů nebo kožních plísní, neboť duše jenž létá v extázi, nechoří nikdy ani tělesně natož duševně, k tomu je zapotřebí se blbě neptat ale účinně meditovat o problematice správnými otázkami.

Já jsem k panu doktorovi začala chodit na doporučení mé kamarádky, když mi bylo opravdu zle, a žádný doktor mi nedokázal pomoci. Pan doktor Bambas pomohl a ještě mě nakontaktoval na skvělé specialisty, sehnal léky, které běžně k sehnání nebyly. Dnes už jsem úplně v pořádku a u pana doktora Bambase jsem samozřejmě zůstala. A že je občas trochu podivínský a roztržitý? No co, každý jsme nějaký a pan doktor je vynikající praktik. A o to mi jde v první řadě.

K doktoru Bambasovi chodím již řadu let. Je to vynikající lékař, který má schopnosti správného lékaře - empatický,uvážlivý při výběru léků, celkově dává pocit pacientovi, že ho jeho problémy skutečně zajímají. E.Formánková

Pan doktor Bambas je vynikající lékař, lidský, ochotný a vstřícný člověk. Vděčím mu za nejen za zlepšení svého zdravotního stavu, ale i za novou chuť do života a novou chuť prát se s problémy. Pane doktore, děkuji Vám!

Pan doktor Bambas je znamenitý lékař. Musím říct že jsem takového ještě nepotkal. Krom toho, že se snaží nezanedbat u pacienta nic a nic nepodceňuje, umí také naslouchat, věnuje mi také svůj čas a energii nad rámec jeho povinností jako lékaře, zajímá ho názor pacienta. Zkusil bych to vyjádřit možná jinak: dneska jsem byl v jeho ordinaci zas a měl jsem pocit, že krom lékaře vedle mě sedí i můj přítel.

Dělá pro pacienty maximum,nejobětavější a precizní lékař.

Dobry den, pan Mudr. Bambas, je velmi dobry doktor.
Leky ktere me predepsal a ukazal jsem je v anglii doctorum, Tak mne rekly ,ze tyto leky jsou velmi kvalitni a take velmi drahe leky.
Moc si ho cenim malo je takovich practickych lekaru na svete.
Ladislav Anglie

Zamyslete se, prosím, nad tím, co píši a utečte, dokud jste na živu. Abych tento agresivní vstup zmírnil, tak nechci být anonymní a kdokoli mi pište na vaclav.vilimek@post.cz.
Budu trochu rozsáhlejší - co čekáte od doktora? Aby se večer stavil?? Ale proč? Pokud uznal váš stav za OK, tak přece nemusí, pokud to bylo vážnější, tak nemáte doma co pohledávat!
Mám problém odborně zvaný 'vertigo', vteřinová nečekaná závrať, která ihned pomine. Je mi jasné, že choroba, která netrvá stále a není 'měřitelná' je pro lékaře neřešitelný problém. Pan Bambas mne poslal na sérii vyšetření, což je logické. Ale ihned při první návštěvě mne sprdnul, proč jdu za ním a ne za neurologem. Nejsem hypochondr a před tím jsem 6 let nebyl u doktora a návštěvu svého praktické lékaře jsem prostě v případě problému neohrožujícím ihned život pokládal za intuitivní. Stalo se mi to u něj potom ještě dvakrát - jak může doktor pacienta v regulárních návštěvních hodinách oslovit větou "nebudu na vás mít čas" To nebylo ani za socialismu, kdy nejdůležitější osobou byla uklízečka. Čekal jsem, že po návratu výsledků všech vyšetření budu osloven - marně. Takže jsem v normálních hodinách přišel a byl opět sprdnut, proč otravuji. Asi po desáté si napsal mé telefonní číslo, s tím, že zavolá. No zavolal jsem po dvou týdnech sám a opět si někam po jedenácté poznamenal mé číslo.
Nikdy jsem se nedozvěděl výsledky dílčích vyšetření, zabil jsem dva měsíce času s naposto nulovým výsledkem. Osobní přístup pana doktora katastrofický - vždy mluvil do dvou telefonů, s jinou pacinentkou, se sestrou, stále přenášel svůj nový /naštěsí vypnutý/ netbook. Podívejte se na kritické připomínyk zde již z roku 2008 - pan dokro je konfůzní, což znamená zmatený a sedí to dokonale. Navíc se vrhnul do lokální polotiky, což je katastrofa pro něho i pro daný směr, který jinak podporuji. Ze všech lidí v čekárně nejvíce potřebuje pomoc on sám a to psychlogickou - relaxace, lázně, totální změna životního stylu...
Aby bylo jasno, uznávám, že je praktik v tom nejlepším slova smyslu a obětavý, ale to je mi jako pacientovi jedno, já potřebuji lékaře jako odborného rádce.

Vstřícný, ochotný a fundovaný. Prostě naprostá spokojenost.