Zobrazit lékaře

• klinika

Nejbližší zařízení

• Věra Melicharová

Pediatr, MUDr.

• U mé dcery se před 2.rokem života objevilo astma - paní doktorka mi dokola tvrdila, že jí "zaskakují sliny" - toto zaskakování slin byly astmatické záchvaty. Nechtěla mi věřit, že takhle brzy může mít dcera astma. Vyhledala jsem z vlastní iniciativy alergoložku, která moje domněnky potvrdila a léčí mi dcerku.Paní doktorka Melicharová je sice pečlivá, ale to je spíše první dojem z ní.. už ne zcela zvládá tempo v doplňování znalostí a celoživotního vzdělávání, podceňuje příznaky..

• Tuto paní doktorku doporučuji, přešla jsem k ní od pí doktorky, která byla dost laxní a musela jsem si o každé vyšetření a léky říkat (ještě, že moje holčička nebyla hodně nemocná)U této paní dokorky sice více čekám, ale nikdy se mi nestalo, že by se mým dětem maximálně nevěnovala. Vždy jim udělá vyšetření aniž by něco podcenila. I po telefonu je velmi vstřícná. U této pí doktorny nemám pocit, že by něco přehlédla jakto bylo jinde.Jsem maximálně spokojená. Homoláčová

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jan Poupě

Alergolog, MUDr.

• D

Je skvělý, citlivý, přístupný ke všem zdravotním problémům, ale když pracoval ve FN KV, byl to BŮH. Měl tam své pokoje a léčení tam bylo opravdu na úrovni. Bohužel mu je vzali... Alena Ch.

• P

MUDr Jan Poupě je nejen skvělý odborník,ale má i člověčí pozitní přístup a je radost se u něj léčit.Mnoho alergií jsem si u něj vyléčil a jsem rád,že se mohu u něj léčit.Ačkoliv k němu jezdím skoro hodinu přes elou Prahu,stojí mi to za to.jezdil bych za ním i do Brna.Petr Materna,1958.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jaroslava Polívková

• M

Profesionál, kvalitní práce, 100% znalost problematiky. zodpovědnost, ochota vyhovět, Vždy nejlepší zkušenost. Michal Martina

• M

Naprostá spokojenost. Chodím k paní doktorce s tátou, kterému je 93 let, domluva s ním už příliš nefunguje, ale nikdy jsem nezažila jakoukoliv nelibost, paní doktorka i sestřička jsou velice trpělivé a ochotné. U jiných lékařů to zdaleka není samozřejmost.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Viktor Plechatý

• D

S péčí pana doktora jsem velmi spokojený, je to odborník na svém místě. Rad a bez obav k němu chodím.

• K panu doktorovi jsem chodila pravidelně skoro 15 let. Vše se zdálo být v pořádku do doby než jsem se přestěhovala a změnila zubaře. Zde mi paní doktorka sdělila, jakou paseku mi "péče" pana doktora způsobila. Neošetřené mezizubní kazy prakticky na všech zubech, kazy pod plombami i okolo nich. Vše několik let staré. Na pravidelné půlroční prohlídky jsem chodila a vždy jsem jen dostala kázání, jak a čím vším si mám zuby čistit. Vše jsem sice dodržela, ale teď platím jak mourovatá za opravu mých zanedbaných zubů (pojišťovna tolik zákroků nehradí). Vše bylo krásně vidět na rentgenu, který mi ale pan doktor dělal pouze jednou. Takže pan doktor je sice milý, ale svoji práci neodvádí dobře.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Michal Joura

Alergolog, MUDr.

• M

Pan doktor ma velmi dobry vztah k pacientovi , chodim k nemu rada . Vse peclive vysvetli a snazi se poradit jak je to mozne. Vse v klidu, tak jak to ma byt . Sestra take velice mila a ochotna .

• Mohu doporučit, velmi příjemný přístup k pacientům. Člověk si při jednání s panem doktorem nepřipadá jako "materiál", ale rovnocenný parnter. Léčím se u něho už přes 10 let. Sestřička minulá i budoucí - obě v pohodě.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Blanka Mlynářová

• B

K paní doktorce chodíme celá rodina od dětství a nikdy nebyl problém, tedy až do té doby, než jsme po letech zjistily, že nám v puse udělala pěkných pár problémů. Má tolik pacientů, že i když potřebujete akutně vyléčit zub, není schopna dát plombu - trvá to příliš dlouho, zub vyvrtá napůl, ucpe hmotou, která "má uzdravovat" a objedná za 4 měsíce, poté opět trochu vyrtá, "ucpe" a opět objedná za 4 měsíce. Takto to udělala se 4 zuby. Nakonec si nevěděla rady a objednala nás k jejímu známému stomatochirurgovi, který si za opravu zubů řekl 8tis. Náš nový zubař řekl, že už dlouho neviděl takto špatnou práci.

• O

Kvalita. Zvládne materiál všech možných kvalit.. :-)

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Petr Kamínek

Gynekolog, MUDr.

• Pan doktor je pečlivý a velmi vstřícný vždy jsem s jeho přístupem k pacientkám velmi spokojená ,i díky sestřičce. Blanka Štumbauerová

• Pan doktor je velmi ochotný a skvělý lékař. Je pravda, že si u něj občas počkáte, ale na druhou stranu, když vám opravdu něco je, pochopíte, že se u něj čekat vyplatí. Je velmi pečlivý, komunikuje s vámi, takže vždy víte, co vám je. Trpěla jsem téměř rok a půl neustále se vracejícími gynekologicko-urologickými problémy s bolestmi v podbříšku. Nedělalo mu problém mi udělat jakýkoliv test, či mě poslat k jinému specialistovi, jen aby se ujistil, že to není jiný problém než gynekologický. O jeho sestřičce ani nemluvím, ta je naprostý anděl. Jak jsem psala, sice si u pana doktora počkáte, ale jinak mohu jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Lea Viktorová

• M

K pani doktorce chodim jiz zhruba 15 let. Vzdy jsem byla velmi spokojena. Na predposledni prohlidce jsem byla pred 4 lety a po precteni zdejsich komentaru jsem se vracela s mirnou obavou, ovsem zadna poznamka, natoz vyskrtnuti z evidence. Vse vysvetli, na vse odpovi, a to milym zpusobem. Nemam vytek.

• J

K paní doktorce chodím na pravidelné půlroční prohlídky a hygienu. Nemám co bych ji vytknul. Má naprosto profesionální přístup a výborně odvedenou práci. Pokud hledáte vhodného dentistu, vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Pavel Bambas

Praktický Lékař, MUDr.

• Š
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: Otekání nohou a bolest v rameni.

Pan doktor je doktor na svém místě.Má mou plnou důvěru.Kdykoliv za ním mohu s jakýmkoliv problémem ,vždy mě vyslechne a doporučí jak dál.

• R

Pan doktor je sympaťák, vědecky založený člověk, ovšem neusnout na vavřínech, v medicíně podobně jako ve filozofii je nutno jít stále dál z hlediska vzdělávání i praktické léčbě a pomoci druhým v nouzi, ovšem musím na druhou stranu uznat, že jsou i alternativní druhy léčby např. hemeroidů nebo kožních plísní, neboť duše jenž létá v extázi, nechoří nikdy ani tělesně natož duševně, k tomu je zapotřebí se blbě neptat ale účinně meditovat o problematice správnými otázkami.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře

• Jitka Šnajdrová

Pediatr,

• A
      Umístění: Poliklinika PetroviceSlužby: vyšetření kojenců a dětí

Dávám 5 hvězdiček,nebot znám paní doktorku od roku. 1991,tehdy jsem k ní přišla s nejstarším synem.Posleze se mi narodil druhý a oba měli spoustu zdravotních problémů,myslím tedy,že jsem kompetentni k tomu se zde vyjádřit,jak skvělým pediatriem paní doktorka je.Nyni mám jeste10letou dceru se kterou za dr.Snajdrovou od narozeni dojíždím přes celou Prahu a moc děkuji,že se nás opet ujala...Absolutně nemohu souhlasit s názory,že nejste v ordinaci ani 5 minut nebo se zastaralými způsoby atp.Rovnez bych ráda vyzdvihla sestricku,její laskavost je iiz nekolik let nepřehlédnutelná!Jestli jsme někdy měli stesti,tak právě tehdy,kdy jsme narazili na tuto ordinaci!

• K paní doktorce jsem chodila jako dite. Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém. Ba naopak. Když opomenu její skvěle chování a vstřícný přístup, tak po lekarske stránce vždy věděla co dělat, poradit, pomoct a samozrejme správně diagnostikovat.
      Nyní mám sama dvě deti a po velmi špatných zkušenostech s pediatrem z Střížkova, byla jasna volba vozit sve deti byť přes celou Prahu k paní doktorce. V ni mam důvěru a beru ji jako důležitou součást života svých deti. Nemá problém odpovídat na otázky, i když se netykaji zdravotních problémů mych deti, ale například výchovy. Vždy na ni dam a vždy se mi to vyplatilo a do budoucna i jistě vyplatí.
      Proto pokud chcete zodpovedneho, hodného , zkušeného a lidského lékaře pro sve dite, je jím zajisté paní doktorka.
      Paní doktorko moc děkuji za vse!

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře