Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Anna Matulíková Jiný

Dnes jsem byl u pani doktorky Matulíkové poprvé a popravdě jsem se dlouho nesetkal s tak milým a ochotným přístupem. Při vyšetření i ošetření velice pečlivá a citlivá. Pokud by to takto fungovalo všude začal bych po doktorech chodit rád :-)

O
    Lékař: MUDr. Andrea Luňáková Jiný

Souhlasím s paní Ilonou. Je novinkou sdělovat své problémy v čekárně plne lidí. Nelíbí se mi přístup nové sestry, která mě z krčního vyhodila s bolestí v krku a horečkou 39,6, dále mě ignorovala. O pár hodin později zjištěno CRP 78, v následujících dnech pak bakterie hemofil v krku, celkem hrozný průběh této nemoci.
    K paní doktorce jsem chodila od mala, tedy celý svůj život. Nikdy nebyl problém přijít s jakýmkoli trápením, ale nová sestra,která převzala lékařskou iniciativu ji bere plusové body. Vůči paní doktorce mě to mrzí, byla vždy skvělá a precizní, ale už k ní nepřijdu.

Lékař: MUDr. Andrea Luňáková Jiný

Mudr. Lunakova me nejdrive vysetrila kvuli zacinajicimu tinnitusu. Nenavrhla zadnou lecbu, musela jsem jinam, kde mi byly predepsany leky a doslo ke zmirneni obtizi.
    Druha zkusenost jeste horsi, sve zdravotni problemy jsem musela licit v cekarne plne pacientu a nasledne me odmitla vysetrit. Nedoporucuji.

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

Léčba sice časem pomáhala, ale když mi došla mast a chtěl jsem napsat další balení (po X měsících, takže žádná do zásoby), byl jsem odmítnut, že mi další napíší jen při fyzické návštěvě, ale až za měsíc a půl. Když jsem se snažil dostat vysvětlení proč, tak jsem byl poslán za obvodním lékařem, aby mi mast napsat obvodní lékař. Nic mi nebylo platné argumentovat, že mi obvodní lékař těžko předepíše speciální míchané kožní masti. Přístup byl velice nepříjemný a arogantní!

Lékař: Kateřina Švejdová Jiný

Byly jsme zde s dcerou 2,5 roku na podiatrii na vyšetření nohou a vyhotovení odlehčených vložek do bot. Na rozdíl od jiných ortopedů, nebo “specialistů” jsme zde našly odpovídající péči a lidský přístup. Vložky má dcera konečně opravdu na míru s optimální korekcí na každé noze. Paní fyzioterapeutka je příjemná a přistupuje k problému individuálně. Sice nespolupracuje s pojišťovnou, ale stojí to za to. Pro dceru bylo vyšetření zábava. Těšíme se na příště.

Lékař: MUDr. Andrea Luňáková Jiný

Specialista na svém místě. Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka, která důkladně vyšetří a nasadí správnou léčbu, nic nezanedbá.

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

Kdyby šlo dát méně než jedna hvězda, udělal bych to. U dr. Boháčové jsem v minulosti už několikrát byl na kožní prevenci, takže jsem předpokládal, že je to "moje kožařka". Když jsem ale zavolal s akutním kožním problémem, dostal jsem termín za dva měsíce, nebo ať si zajdu na obvod, že to také umí. Po těch dvou měsících už samozřejmě ten akutní problém neexistoval, ale termín jsem chtěl využít k preventivní kontrole. A ejhle, na stejnou hodinu objednáno více pacientů, hodinu po čase stále sedím v čekárně a ani nikdo neví, kdy přijdu na řadu. Zřejmě paní doktorka vůbec nepočítá s tím, že jsou i lidé, kteří chodí do práce. Sestřička měla největší starost, že kvalitní nanorouška je špatně a musím mít respirátor, měl jsem sebou jakýsi čínský šmejd, ale jelikož jsem se do ordinace vůbec nedostal, nedošlo na něj...

Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

Přes 20 let úspěšně udržuje moji porouchanou páteř, jeho léčba akupunkturou nemá chybu. Jako plus je jeho vstřícnost a při potížích mne přijme nejpozději do dvou dnů. Díky pane doktore

Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

MUDr. A. Nevedomského jsem pozanal jako řed. FN. Bulovka před 25 lety.
    Je vynikající odborník, který pomáhá s terapii pooperačních stavů a jeho ruce tlumí bolest pohybového aparátu. Děkuji mu za jeho přístup a péči.

MUDr. Alexej Nevedomský

Moc děkuji.

Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

Vřele všem co znají co je bolest zad, doporučuji pana doktora Nevedomského.
    Nejenže má pochopení čím procházíte, ale okamžitě umí najít jádro problému.
    Péči Vám poskytne v plném rozsahu. Spokojenost a 1000 hvězdiček

MUDr. Alexej Nevedomský