Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Poliklinika Petrovice

Ohmova 271

109 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

  Přes 20 let úspěšně udržuje moji porouchanou páteř, jeho léčba akupunkturou nemá chybu. Jako plus je jeho vstřícnost a při potížích mne přijme nejpozději do dvou dnů. Díky pane doktore


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

  MUDr. A. Nevedomského jsem pozanal jako řed. FN. Bulovka před 25 lety.
  Je vynikající odborník, který pomáhá s terapii pooperačních stavů a jeho ruce tlumí bolest pohybového aparátu. Děkuji mu za jeho přístup a péči.

  MUDr. Alexej Nevedomský

  Moc děkuji.


  K
  Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

  Vřele všem co znají co je bolest zad, doporučuji pana doktora Nevedomského.
  Nejenže má pochopení čím procházíte, ale okamžitě umí najít jádro problému.
  Péči Vám poskytne v plném rozsahu. Spokojenost a 1000 hvězdiček

  MUDr. Alexej Nevedomský

  Moc děkuji.


  P
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  U paní doktorky jsem absolvovala návštěvu před více jak měsícem . Měla jsem akutní problém, ale i tak jsem dostala termín až za 14 dní !!! Nicméně jsem do ordinace dorazila, akutní problém už byl jen problém. Paní doktorka se na mne ani nepodívala, ale dala mi mast na daný problém, s tím že po 4 týdnem sám odezní. Opravdu odezněl, nicméně do 14 dnů se opět vrátil a s větší razancí. Při pokusu se opět objednat jsem dostala termín až za 3 týdny !!!! Bylo mi řečeno sestrou, že nejsou ordinací pro akutní případy. A k čemu tedy jsou ?? Asi tato ordinace pacienty neléčí. Já k lékaři chodím krom jiného , když mám problém a ne až je po něm. Pokud návštěvu lékaře nemáte jako společenskou událost, ale chcete aby vám pomohli, tak tam nechoďte.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Lékař: MUDr. Pavel Bambas Jiný

  Nejlepší Doktor jakého já potkal moc hodným pro lidi stará se jak nejdříve pomoc doporučujeme pana Bambasa


  V
  Lékař: MUDr. Věra Melicharová Jiný

  Paní doktorka je skvělá. Při vyšetření je vždy pečlivá, na děti je moc hodná a i její přístup k rodičům je velmi vstřícný. Vždy je dostupná na telefonu (a to i mimo ordinační hodiny) a je ochotná pomoct a poradit. Jsem ráda, že jsme pro dceru vybrali právě ji.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobné vysvětli a pořadí co je lepší v tuto situaci. Určitě doporučuji!


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  K paní doktorce chodím přes 20 let (od svých asi 12 let) a vidíme se tak 3-4x do roka. Pokaždé a vždy je velmi precizní, ochotná, snaží se pomoci, vyslechne problém i s příčinou. Vždy dá prostor na další otázky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala či zdržovala. Vše vysvětlí i opakovaně. Je pravdou, že na dveřích je upozornění, že objednací časy jsou orientační a pořadí pacientů určuje doktor (když máte mimino v autě, jste za toto "předbíhání" rádi). Stalo se mi tedy, že jsem někdy čekala třeba 20 minut, ale paní doktorka mi za to vždy stála.


  M
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  K paní doktorce Boháčové chodím téměř 20 let a jsem velmi spokojen. Dnes už bydlím 150 km daleko, ale přesto jezdím stále k ní. Vždy mi pomohla a dobře poradila. Dobře starala i o moje postarší rodiče. Čekání je někdy trochu delší oproti objednané hodině, ale vyplatí se to.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  Píši svůj velmi čerstvý zážitek. Do ordinace jsem přišla kvůli zdravotnímu problému maličkého syna. Předem jsme byli objednáni a z tohoto směru bylo vše naprosto v pořádku, snad i nad míru. Nebyli jsme tu zaregistrovaní a volali s prosbou o vyšetření vleklého problému. Sestřička byla velmi vstřícná, ochotna pomoci, objednala nás ještě ten stejný týden a to dokonce bez žádanky. Za to opravdu velmi děkuji. To, za co dávám negativní hodnocení je přístup lékařky v ohledu na empatii a obyčejnou kapku lidskosti. Synovi je 17 měsíců a po hrubém zážitku z jiné ordinaci má z ordinací, nemocnic a zdravotníků panický strach. Ať dělám co dělám, bojí se a to doprovází nejen pláč ale také dost hlasitý křik. Ano, je to nepříjemné a povolání lékaře není snadné. Ale máme vyzkoušeno, že se syn při vlídném zacházení uklidní. Zde ho lékařka ani nepozdravila, nepodívala se mu do tváře, nijak se nesnažila o to, aby se jí nebál. Naopak, byla křikem popuzena, vzdychala nad psaním do karty, chytala se za hlavu a přála si, abych syna dala do kočárku do vedlejší místnosti k sestře. Neudělala jsem to, stačilo syna vzít do náruče a odstoupit od lékařky do protějšího rohu ordinace. Co se týče vyšetření, syn se jí bál, nepromluvila k němu ani jednou, neprobíhalo tedy ani v nejmenším klidně. Znovu uznávám, není její problém, že syn křičí a nemusí ji to zajímat, ale pokud mezi pacienty přijímám i malinké děti, neměla by chybět empatie a trocha pochopení. Sama jsem vystudovaným zdravotníkem. Už sem nikdy nepůjdeme proto, že jsme rodiče, kteří si přejí, aby syn do života získal v lékaře důvěru.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu