Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Petrovice

Ohmova 271

109 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: Anna Matulíková Jiný

  Dnes jsem byl u pani doktorky Matulíkové poprvé a popravdě jsem se dlouho nesetkal s tak milým a ochotným přístupem. Při vyšetření i ošetření velice pečlivá a citlivá. Pokud by to takto fungovalo všude začal bych po doktorech chodit rád :-)


  O
  Lékař: MUDr. Andrea Luňáková Jiný

  Souhlasím s paní Ilonou. Je novinkou sdělovat své problémy v čekárně plne lidí. Nelíbí se mi přístup nové sestry, která mě z krčního vyhodila s bolestí v krku a horečkou 39,6, dále mě ignorovala. O pár hodin později zjištěno CRP 78, v následujících dnech pak bakterie hemofil v krku, celkem hrozný průběh této nemoci.
  K paní doktorce jsem chodila od mala, tedy celý svůj život. Nikdy nebyl problém přijít s jakýmkoli trápením, ale nová sestra,která převzala lékařskou iniciativu ji bere plusové body. Vůči paní doktorce mě to mrzí, byla vždy skvělá a precizní, ale už k ní nepřijdu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrea Luňáková Jiný

  Mudr. Lunakova me nejdrive vysetrila kvuli zacinajicimu tinnitusu. Nenavrhla zadnou lecbu, musela jsem jinam, kde mi byly predepsany leky a doslo ke zmirneni obtizi.
  Druha zkusenost jeste horsi, sve zdravotni problemy jsem musela licit v cekarne plne pacientu a nasledne me odmitla vysetrit. Nedoporucuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  Léčba sice časem pomáhala, ale když mi došla mast a chtěl jsem napsat další balení (po X měsících, takže žádná do zásoby), byl jsem odmítnut, že mi další napíší jen při fyzické návštěvě, ale až za měsíc a půl. Když jsem se snažil dostat vysvětlení proč, tak jsem byl poslán za obvodním lékařem, aby mi mast napsat obvodní lékař. Nic mi nebylo platné argumentovat, že mi obvodní lékař těžko předepíše speciální míchané kožní masti. Přístup byl velice nepříjemný a arogantní!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Lékař: Kateřina Švejdová Jiný

  Byly jsme zde s dcerou 2,5 roku na podiatrii na vyšetření nohou a vyhotovení odlehčených vložek do bot. Na rozdíl od jiných ortopedů, nebo “specialistů” jsme zde našly odpovídající péči a lidský přístup. Vložky má dcera konečně opravdu na míru s optimální korekcí na každé noze. Paní fyzioterapeutka je příjemná a přistupuje k problému individuálně. Sice nespolupracuje s pojišťovnou, ale stojí to za to. Pro dceru bylo vyšetření zábava. Těšíme se na příště.


  K
  Lékař: MUDr. Andrea Luňáková Jiný

  Specialista na svém místě. Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka, která důkladně vyšetří a nasadí správnou léčbu, nic nezanedbá.


  M
  Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

  Kdyby šlo dát méně než jedna hvězda, udělal bych to. U dr. Boháčové jsem v minulosti už několikrát byl na kožní prevenci, takže jsem předpokládal, že je to "moje kožařka". Když jsem ale zavolal s akutním kožním problémem, dostal jsem termín za dva měsíce, nebo ať si zajdu na obvod, že to také umí. Po těch dvou měsících už samozřejmě ten akutní problém neexistoval, ale termín jsem chtěl využít k preventivní kontrole. A ejhle, na stejnou hodinu objednáno více pacientů, hodinu po čase stále sedím v čekárně a ani nikdo neví, kdy přijdu na řadu. Zřejmě paní doktorka vůbec nepočítá s tím, že jsou i lidé, kteří chodí do práce. Sestřička měla největší starost, že kvalitní nanorouška je špatně a musím mít respirátor, měl jsem sebou jakýsi čínský šmejd, ale jelikož jsem se do ordinace vůbec nedostal, nedošlo na něj...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

  Přes 20 let úspěšně udržuje moji porouchanou páteř, jeho léčba akupunkturou nemá chybu. Jako plus je jeho vstřícnost a při potížích mne přijme nejpozději do dvou dnů. Díky pane doktore


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

  MUDr. A. Nevedomského jsem pozanal jako řed. FN. Bulovka před 25 lety.
  Je vynikající odborník, který pomáhá s terapii pooperačních stavů a jeho ruce tlumí bolest pohybového aparátu. Děkuji mu za jeho přístup a péči.

  MUDr. Alexej Nevedomský

  Moc děkuji.


  K
  Lékař: MUDr. Alexej Nevedomský Jiný

  Vřele všem co znají co je bolest zad, doporučuji pana doktora Nevedomského.
  Nejenže má pochopení čím procházíte, ale okamžitě umí najít jádro problému.
  Péči Vám poskytne v plném rozsahu. Spokojenost a 1000 hvězdiček

  MUDr. Alexej Nevedomský

  Moc děkuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu