Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

U paní doktorky jsem absolvovala návštěvu před více jak měsícem . Měla jsem akutní problém, ale i tak jsem dostala termín až za 14 dní !!! Nicméně jsem do ordinace dorazila, akutní problém už byl jen problém. Paní doktorka se na mne ani nepodívala, ale dala mi mast na daný problém, s tím že po 4 týdnem sám odezní. Opravdu odezněl, nicméně do 14 dnů se opět vrátil a s větší razancí. Při pokusu se opět objednat jsem dostala termín až za 3 týdny !!!! Bylo mi řečeno sestrou, že nejsou ordinací pro akutní případy. A k čemu tedy jsou ?? Asi tato ordinace pacienty neléčí. Já k lékaři chodím krom jiného , když mám problém a ne až je po něm. Pokud návštěvu lékaře nemáte jako společenskou událost, ale chcete aby vám pomohli, tak tam nechoďte.

Lékař: MUDr. Pavel Bambas Jiný

Nejlepší Doktor jakého já potkal moc hodným pro lidi stará se jak nejdříve pomoc doporučujeme pana Bambasa

Lékař: MUDr. Věra Melicharová Jiný

Paní doktorka je skvělá. Při vyšetření je vždy pečlivá, na děti je moc hodná a i její přístup k rodičům je velmi vstřícný. Vždy je dostupná na telefonu (a to i mimo ordinační hodiny) a je ochotná pomoct a poradit. Jsem ráda, že jsme pro dceru vybrali právě ji.

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, vše podrobné vysvětli a pořadí co je lepší v tuto situaci. Určitě doporučuji!

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

K paní doktorce chodím přes 20 let (od svých asi 12 let) a vidíme se tak 3-4x do roka. Pokaždé a vždy je velmi precizní, ochotná, snaží se pomoci, vyslechne problém i s příčinou. Vždy dá prostor na další otázky. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala či zdržovala. Vše vysvětlí i opakovaně. Je pravdou, že na dveřích je upozornění, že objednací časy jsou orientační a pořadí pacientů určuje doktor (když máte mimino v autě, jste za toto "předbíhání" rádi). Stalo se mi tedy, že jsem někdy čekala třeba 20 minut, ale paní doktorka mi za to vždy stála.

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

K paní doktorce Boháčové chodím téměř 20 let a jsem velmi spokojen. Dnes už bydlím 150 km daleko, ale přesto jezdím stále k ní. Vždy mi pomohla a dobře poradila. Dobře starala i o moje postarší rodiče. Čekání je někdy trochu delší oproti objednané hodině, ale vyplatí se to.

Lékař: Naděžda Boháčová Jiný

Píši svůj velmi čerstvý zážitek. Do ordinace jsem přišla kvůli zdravotnímu problému maličkého syna. Předem jsme byli objednáni a z tohoto směru bylo vše naprosto v pořádku, snad i nad míru. Nebyli jsme tu zaregistrovaní a volali s prosbou o vyšetření vleklého problému. Sestřička byla velmi vstřícná, ochotna pomoci, objednala nás ještě ten stejný týden a to dokonce bez žádanky. Za to opravdu velmi děkuji. To, za co dávám negativní hodnocení je přístup lékařky v ohledu na empatii a obyčejnou kapku lidskosti. Synovi je 17 měsíců a po hrubém zážitku z jiné ordinaci má z ordinací, nemocnic a zdravotníků panický strach. Ať dělám co dělám, bojí se a to doprovází nejen pláč ale také dost hlasitý křik. Ano, je to nepříjemné a povolání lékaře není snadné. Ale máme vyzkoušeno, že se syn při vlídném zacházení uklidní. Zde ho lékařka ani nepozdravila, nepodívala se mu do tváře, nijak se nesnažila o to, aby se jí nebál. Naopak, byla křikem popuzena, vzdychala nad psaním do karty, chytala se za hlavu a přála si, abych syna dala do kočárku do vedlejší místnosti k sestře. Neudělala jsem to, stačilo syna vzít do náruče a odstoupit od lékařky do protějšího rohu ordinace. Co se týče vyšetření, syn se jí bál, nepromluvila k němu ani jednou, neprobíhalo tedy ani v nejmenším klidně. Znovu uznávám, není její problém, že syn křičí a nemusí ji to zajímat, ale pokud mezi pacienty přijímám i malinké děti, neměla by chybět empatie a trocha pochopení. Sama jsem vystudovaným zdravotníkem. Už sem nikdy nepůjdeme proto, že jsme rodiče, kteří si přejí, aby syn do života získal v lékaře důvěru.

Lékař: Anna Trubanová Jiný

Byla jsem telefonicky objednana v prubehu tehotenstvi na sono vysetreni bulky v podpazi na zaklade zadanky od prakticke lekarky. Kdyz jsem se na vysetreni dostavila, sestra 10 min studovala zadanku a pak ji poslala pryc s tim, ze toto nedelaji. Po vyzadani konzultace s pani Trubanovou mi pani diagnostickou bylo receno, ze se bude jednat spise o vysetreni prsu, ze o necem takovem jeste neslysela a ze se mam bud objednat na pristi tyden, nebo jit jinam. Nechapu, proc je objednany pacient nucen preobjednat se znovu, na pristi tyden. Asi se nechtelo pracovat.. Rozhodne sem uz nikdy vice a radeji se objednat jinam. Tragicky pristup, obzvlaste k tehotne a behem situace kolem covidu.

Lékař: MUDr. Pavel Bambas Jiný

U pana doktora Bambase chodím již 25 let,i když jsem změnila bydliště,stejně fojzdim protože vím ,že vždy mi poradí a pomůže.Zajmajo vždy i celkový stav ne jen co momentálně mě bolí.
    Byla jsem daleko spokonejssi s přístupu předešlou sestřičku,snad se to zlepší.

Lékař: MUDr. Vladimír Kolařík Jiný

Skvělý doktor, skvělá sestra, léčba účinná, co víc si přát.

Lidský přístup, sestra naprosto skvělá a příjemná, což normálně nebývá. Pan doktor je vtipný, což dost pomáhá proti stresu z toho, že jste si naprosto nesmyslně zlomili půlku těla.