Rehabilitace pro sportovce Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Míše nikdy nepřestanu být vděčná! Nejenže zachránila pohyblivost ramene mému tatínkovi, ale pomohla mi zmírnit moje problémy s nohama, které jsem neúspěšně řešila s mnoha doktory více než půl roku. Přistupuje k problému komplexně, má neskutečný přehled a je taky moc milá. Naprosto upřímně, fyzioterapie s Míšou je jedna z hlavních motivací opět ze zahraničí přijet na nějakou dobu zpátky do Česka a zase se se zdravotními komplikacemi přiblížit trochu tomu fyziologickému fungování. Míša je opravdu člověk na svém místě a já bych si moc přála, aby takových specialistů pobíhalo po světě víc :) Více

Botanická 53a, Brno Mapa

Fyzioterapie Fit and Tasty s.r.o.

• „Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji. Více

Schodová 2, Brno Mapa

FyzioBalance

Funkční trénink

od 600 kč

• „Paní magistra je jednoduše skvělá - perfektně mi vždy uvolní záda, trpělivě vysvětluje cviky a po každé návštěvě se cítím jako znovuzrozená. Terapie ušitá na míru mi účinně pomáhá proti dlouhodobé bolesti zad. Výhodou je také příhodná lokalita ordinace a příjemné prostředí. Doporučuji! :) Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

Cvičení

180 Kč

1 názor

„Skvělý odborník a velmi příjemný fyzioterapeut, moc mi pomohl při rozcvičování nohy po úrazu doporučuji.

Žižkova 600, Bílovice nad Svitavou Mapa

Rehabilitace - Bílovice